Прочитайте офіційний опис

Nottingham University Business School

Університети міста Ноттінгем з університетськими університетами Великобританії, Китаю та Малайзії мають всесвітню репутацію у галузі викладання та дослідницької діяльності. Бізнес-школи на всіх трьох кампусах - EQUIS, акредитовані Європейським фондом розвитку менеджменту.

На базі відзначеного Університетським ювілейним кампусом Ноттінгемський університетська бізнес-школа пропонує одну з найсучасніших і прекрасних середовищ для вивчення бізнесу у Великобританії. Наші курси підготують вас до керівних посад у галузі промисловості, торгівлі та державного сектору, а також забезпечують міцну основу для досліджень кандидата наук.

Наші наукові співробітники є одними з провідних дослідників в своїх областях, і наше вчення спирається на їх відмінні дослідження. Зі студентами та персоналом з більш ніж 150 країн світу, ми пропонуємо унікальний міжнародний досвід з можливостями для встановлення цінних ділових відносин зі світовими аналогами.

Підходить для випускників бізнесу та некомерційних академічних фонів, багато хто з наших магістерських курсів акредитовані і визнані професійними організаціями.

 • Магістр банківської справи та фінанси має акредитацію Chartered Banker Institute - золотий стандарт для банківських фахівців, що означає, що випускники отримують подвійну нагороду та статус Chartered Banker
 • Магістр фінансів та інвестицій був прийнятий в Інститут CFA
 • Магістр управління людськими ресурсами та організація акредитована Чартерним інститутом персоналу та розвитку, пропонуючи випускникам повне звільнення від їх передових диплом
 • Магістр маркетингу акредитований Дипломованим інститутом маркетингу, а випускники отримують диплом та професійну кваліфікацію, яка може надати їм конкурентну перевагу.
 • Магістерське управління ризиками визнається Чартерним інститутом страхування, провідним світовим професійним органом з страхування та фінансових послуг

Місто Ноттінгем - прекрасне місце для роботи та навчання. Будинок університету світового класу, це культурно різноманітний і процвітаючий місто з сильним почуттям громади. Будучи комерційною та культурною столицею Східного Мідлендса, в місті є кілька великих роботодавців Великобританії, серед яких Walgreens Boots Alliance, Experian, Capital One, E.ON та Inland Revenue. Лише за дві години з Лондона і з відмінними транспортними зв'язками Ноттінгем легко дістається з решти Великої Британії та Європи.

Рейтинг та репутація

 • Ми є частиною елітної групи AMBA і EQUIS акредитованих бізнес-шкіл
 • В останніх досліджень Перевага Framework, 70% наших досліджень було оцінено світовим лідером або міжнародному відмінно, займаючи нас шостий в Великобританії з точки зору досліджень потужності
 • Наша програма MBA повний робочий день займає в Економіст MBA Global Top 100 2016
 • Наша Executive MBA займає 21 місце в світі, 2 - е в Великобританії і 1 - го для підвищення зарплати після закінчення в останній економіст Executive MBA Рейтингу
 • Ми вперше підприємництва викладання і наукових досліджень в Ноттінгемі, і були відзначені малого бізнесу хартію урядом Великобританії в знак визнання нашої ролі в підтримці і розвитку малих і середніх підприємств (МСП)
 • Ноттінгем є членом престижної Russell Group університетів і входить в топі 1% університетів по всьому світу в самому останньому QS World University Rankings

Випускники Ноттінгха включають впливових лідерів з низки областей та професій, у тому числі письменника та поета Д.Г. Лоуренса, канцлера університету та колишнього генерального директора компанії GlaxoSmithKline сэра Ендрю Вітті та золотого медаліста олімпійського спортсмена Ден Дейпа Япінга.

Доступні навчальні програми:
 • англійська
В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree:

360 tour of Nottingham city centre