Nottingham University Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Nottingham University Business School

Університети міста Ноттінгем з університетськими університетами Великобританії, Китаю та Малайзії мають всесвітню репутацію у галузі викладання та дослідницької діяльності. Бізнес-школи на всіх трьох кампусах - EQUIS, акредитовані Європейським фондом розвитку менеджменту.

На базі відзначеного Університетським ювілейним кампусом Ноттінгемський університетська бізнес-школа пропонує одну з найсучасніших і прекрасних середовищ для вивчення бізнесу у Великобританії. Наші курси підготують вас до керівних посад у галузі промисловості, торгівлі та державного сектору, а також забезпечують міцну основу для досліджень кандидата наук.

Наші наукові співробітники є одними з провідних дослідників в своїх областях, і наше вчення спирається на їх відмінні дослідження. Зі студентами та персоналом з більш ніж 150 країн світу, ми пропонуємо унікальний міжнародний досвід з можливостями для встановлення цінних ділових відносин зі світовими аналогами.

Підходить для випускників бізнесу та некомерційних академічних фонів, багато хто з наших магістерських курсів акредитовані і визнані професійними організаціями.

 • Магістр банківської справи та фінанси має акредитацію Chartered Banker Institute - золотий стандарт для банківських фахівців, що означає, що випускники отримують подвійну нагороду та статус Chartered Banker
 • Магістр фінансів та інвестицій був прийнятий в Інститут CFA
 • Магістр управління людськими ресурсами та організація акредитована Чартерним інститутом персоналу та розвитку, пропонуючи випускникам повне звільнення від їх передових диплом
 • Магістр маркетингу акредитований Дипломованим інститутом маркетингу, а випускники отримують диплом та професійну кваліфікацію, яка може надати їм конкурентну перевагу.
 • Магістерське управління ризиками визнається Чартерним інститутом страхування, провідним світовим професійним органом з страхування та фінансових послуг

Місто Ноттінгем - прекрасне місце для роботи та навчання. Будинок університету світового класу, це культурно різноманітний і процвітаючий місто з сильним почуттям громади. Будучи комерційною та культурною столицею Східного Мідлендса, в місті є кілька великих роботодавців Великобританії, серед яких Walgreens Boots Alliance, Experian, Capital One, E.ON та Inland Revenue. Лише за дві години з Лондона і з відмінними транспортними зв'язками Ноттінгем легко дістається з решти Великої Британії та Європи.

Рейтинг та репутація

 • Ми є частиною елітної групи AMBA і EQUIS акредитованих бізнес-шкіл
 • В останніх досліджень Перевага Framework, 70% наших досліджень було оцінено світовим лідером або міжнародному відмінно, займаючи нас шостий в Великобританії з точки зору досліджень потужності
 • Наша програма MBA повний робочий день займає в Економіст MBA Global Top 100 2016
 • Наша Executive MBA займає 21 місце в світі, 2 - е в Великобританії і 1 - го для підвищення зарплати після закінчення в останній економіст Executive MBA Рейтингу
 • Ми вперше підприємництва викладання і наукових досліджень в Ноттінгемі, і були відзначені малого бізнесу хартію урядом Великобританії в знак визнання нашої ролі в підтримці і розвитку малих і середніх підприємств (МСП)
 • Ноттінгем є членом престижної Russell Group університетів і входить в топі 1% університетів по всьому світу в самому останньому QS World University Rankings

Випускники Ноттінгха включають впливових лідерів з низки областей та професій, у тому числі письменника та поета Д.Г. Лоуренса, канцлера університету та колишнього генерального директора компанії GlaxoSmithKline сэра Ендрю Вітті та золотого медаліста олімпійського спортсмена Ден Дейпа Япінга.

Розташування

Ноттінгем

Address
Nottingham University Business School
Jubilee Campus
Wollaton Road

NG8 1BB Ноттінгем, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: