Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому Nottingham Business School?

Бізнес-школа Ноттінгем (NBS) - процвітаюча частина Університету Ноттінгем Трент (NTU); ми є всесвітньо відомі як одна з кращих бізнес-шкіл у Великобританії, забезпечуючи відмінну освіту та дослідження, що має потужний, позитивний вплив на кар'єри, бізнес та світову спільноту. У нас є один з найбільших, найрізноманітніших факультетів будь-якої бізнес-школи, що приносить вам інноваційні теорії, великий діловий досвід та натхненне, сприятливе викладання.

Акредитація

Ми знаємо, що НТУ є прекрасним місцем, щоб бути студентом, але це фантастично, щоб побачити все зовнішнє визнання, яке університет відзначив останніми роками. Ось список деяких наших останніх акредитацій та рейтингів:

 • НТУ "Університет року" в нагородах вищої освіти в 2017 році.
 • NTU займає 16-е місце в керівництві університету Guardian 2019.
 • НТУ займає 37-е місце в "The Times" і "Sunday Times Good University Guide 2019".
 • НБС були вибрані для "Бізнес-школи року" в нагородах вищої освіти 2018 року.
 • НБС досягли як акредитацій EQUIS, так і AACSB
 • NBS зайняли місце у 95 кращих європейських бізнес-школах у Financial Times
 • Курси NBS 'Masters in Management' увійшли до 100 найкращих у Financial Times.

Немає кращого часу приєднатися до нас за вашою ступенем!

Підключення до промисловості

У нас є 600 зв'язків з бізнесом та промисловістю у всьому світі, що надає вам величезну міжнародну мережу професіоналів.

 • Всі наші курси контролюються групою консультантів, які включають міжнародних роботодавців та випускників, забезпечення змісту курсу в актуальному стані та відповідності діловим потребам.
 • Щорічно ми проводимо випускну виставку з питань працевлаштування та іншу галузеву кар'єру, що дає студентам можливість познайомитися з роботодавцями-випускниками та дізнатись про майбутні можливості працевлаштування та стажування.

Наша серія лекцій з бізнес-лідерами дозволяє студентам навчатися у старших керівників великих організацій, включаючи IBM, Experian, Unilever, Santander, Ford, Alliance Boots, Toyota та Chartered Institute of Marketing.

Дійсно міжнародний досвід

Ми прагнемо забезпечити кожного з наших студентів освітою та досвідом з міжнародною точки зору, незалежно від того, який курс ви обираєте навчатися.

 • Ми працюємо з більш ніж 80 партнерськими установами у всьому світі, які надають можливості для навчання за кордоном та літні школи.
 • Ми маємо видатну міжнародну репутацію та залучає світова спільнота студентів та співробітників з більш ніж 80 країн.
 • Студенти мають можливість брати участь у літніх школах, які проводяться нашими партнерами по всьому світу.

Наші студенти

Не просто приймаємо це слово - чуєш що

Покращення кар'єри

У Nottingham Business School ми зосереджуємось на вашій професійній майстерності з самого початку навчання в аспірантурі. Ми надаємо вам досвід навчання, який об'єднує теорію та практику. 98% наших аспірантів перебувають на роботі або в подальшому навчанні протягом шести місяців після закінчення ступеня (остання адресація випускників з дослідження вищої освіти 2016-17).

 • Наші штатні студенти-магістранти можуть вибрати, щоб додати робоче місце на рік . *
 • Ми працюємо над понад 70 компаніями щороку, щоб надавати консультації для наших студентів.
 • Наші студенти мають вибір великого проекту. Можливості включають живий проект консультації, тримісячне стажування, міжнародна літня школа або бізнес-дослідницький проект.
 • Ви можете взяти участь у програмі "Глобальний тиждень відповідальності" та "Global Business Week".

* За винятком магістра підприємництва, магістра міжнародного бізнесу (Однозначна премія) та магістра міжнародного бізнесу (подвійна нагорода). У нас також є спеціалізована команда з працевлаштування , яка пропонує спеціальні поради, щоб надихнути та покращити кожен етап вашого планування кар'єри.

Стипендії

Ми розуміємо, що подання заявки на університет може бути дорогим, ви можете отримати стипендію, яка допоможе вам фінансувати навчання. Ми надаємо стипендії тим студентам, які можуть продемонструвати чудові досягнення, пристрасть та відданість своїм студентам.

Якщо ви є студентом або студентом ЄС, відвідайте сторінку з нашими гонорарами та фінансуванням, що дає вам детальну інформацію про наявні стипендії та аспірантуру уряду Великобританії.

Якщо ви міжнародний студент, який має пропозицію про навчання з нами, ви можете подати заявку на одне з наших міжнародних стипендій. Будь ласка, відвідайте сторінку нашої міжнародної стипендії для деталей.

Pathway курсів

Деякі іноземні студенти можуть потребувати додаткової освіти, щоб отримати кваліфікацію. У поєднанні з партнерською організацією, Kaplan International Pathways , Nottingham Trent University пропонує кілька варіантів запису маршруту для студентів, в тому числі студентів та аспірантів Pathway курсів.

Курс Pathway пропонує повну підготовку до навчання на університетському рівні та береться в коледжі Нотінгем Трент Інтернешнл. Після успішного завершення курсу на необхідному рівні студенти, які планують розвиватися, гарантують місце на обраній їм ступінь.

Розташування

Ноттінгем

Nottingham Business School

Address
Nottingham Business School
Nottingham Trent University
Burton Street

NG1 4BU Ноттінгем, Англія, Великобританія
Телефон
+44 115 8484460

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited