Прочитайте офіційний опис

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

Чому Nottingham Business School?

Бізнес-школа Ноттінгем (NBS) - процвітаюча частина Університету Ноттінгем Трент (NTU); ми є всесвітньо відомі як одна з кращих бізнес-шкіл у Великобританії, забезпечуючи відмінну освіту та дослідження, що має потужний, позитивний вплив на кар'єри, бізнес та світову спільноту. У нас є один з найбільших, найрізноманітніших факультетів будь-якої бізнес-школи, що приносить вам інноваційні теорії, великий діловий досвід та натхненне, сприятливе викладання.

Акредитація

Ми знаємо, що НТУ є прекрасним місцем, щоб бути студентом, але це фантастично, щоб побачити все зовнішнє визнання, яке університет відзначив останніми роками. Ось список деяких наших останніх акредитацій та рейтингів:

 • НТУ "Університет року" в нагородах вищої освіти в 2017 році.
 • NTU займає 16-е місце в керівництві університету Guardian 2019.
 • НТУ займає 37-е місце в "The Times" і "Sunday Times Good University Guide 2019".
 • НБС були вибрані для "Бізнес-школи року" в нагородах вищої освіти 2018 року.
 • НБС досягли як акредитацій EQUIS, так і AACSB
 • NBS зайняли місце у 95 кращих європейських бізнес-школах у Financial Times
 • Курси NBS 'Masters in Management' увійшли до 100 найкращих у Financial Times.

Немає кращого часу приєднатися до нас за вашою ступенем!

Підключення до промисловості

У нас є 600 зв'язків з бізнесом та промисловістю у всьому світі, що надає вам величезну міжнародну мережу професіоналів.

 • Всі наші курси контролюються групою консультантів, які включають міжнародних роботодавців та випускників, забезпечення змісту курсу в актуальному стані та відповідності діловим потребам.
 • Щорічно ми проводимо випускну виставку з питань працевлаштування та іншу галузеву кар'єру, що дає студентам можливість познайомитися з роботодавцями-випускниками та дізнатись про майбутні можливості працевлаштування та стажування.

Наша серія лекцій з бізнес-лідерами дозволяє студентам навчатися у старших керівників великих організацій, включаючи IBM, Experian, Unilever, Santander, Ford, Alliance Boots, Toyota та Chartered Institute of Marketing.

Дійсно міжнародний досвід

Ми прагнемо забезпечити кожного з наших студентів освітою та досвідом з міжнародною точки зору, незалежно від того, який курс ви обираєте навчатися.

 • Ми працюємо з більш ніж 80 партнерськими установами у всьому світі, які надають можливості для навчання за кордоном та літні школи.
 • Ми маємо видатну міжнародну репутацію та залучає світова спільнота студентів та співробітників з більш ніж 80 країн.
 • Студенти мають можливість брати участь у літніх школах, які проводяться нашими партнерами по всьому світу.

Наші студенти

Не просто приймаємо це слово - чуєш що

Покращення кар'єри

У Nottingham Business School ми зосереджуємось на вашій професійній майстерності з самого початку навчання в аспірантурі. Ми надаємо вам досвід навчання, який об'єднує теорію та практику. 98% наших аспірантів перебувають на роботі або в подальшому навчанні протягом шести місяців після закінчення ступеня (остання адресація випускників з дослідження вищої освіти 2016-17).

 • Наші штатні студенти-магістранти можуть вибрати, щоб додати робоче місце на рік . *
 • Ми працюємо над понад 70 компаніями щороку, щоб надавати консультації для наших студентів.
 • Наші студенти мають вибір великого проекту. Можливості включають живий проект консультації, тримісячне стажування, міжнародна літня школа або бізнес-дослідницький проект.
 • Ви можете взяти участь у програмі "Глобальний тиждень відповідальності" та "Global Business Week".

* За винятком магістра підприємництва, магістра міжнародного бізнесу (Однозначна премія) та магістра міжнародного бізнесу (подвійна нагорода). У нас також є спеціалізована команда з працевлаштування , яка пропонує спеціальні поради, щоб надихнути та покращити кожен етап вашого планування кар'єри.

Стипендії

Ми розуміємо, що подання заявки на університет може бути дорогим, ви можете отримати стипендію, яка допоможе вам фінансувати навчання. Ми надаємо стипендії тим студентам, які можуть продемонструвати чудові досягнення, пристрасть та відданість своїм студентам.

Якщо ви є студентом або студентом ЄС, відвідайте сторінку з нашими гонорарами та фінансуванням, що дає вам детальну інформацію про наявні стипендії та аспірантуру уряду Великобританії.

Якщо ви міжнародний студент, який має пропозицію про навчання з нами, ви можете подати заявку на одне з наших міжнародних стипендій. Будь ласка, відвідайте сторінку нашої міжнародної стипендії для деталей.

Pathway курсів

Деякі іноземні студенти можуть потребувати додаткової освіти, щоб отримати кваліфікацію. У поєднанні з партнерською організацією, Kaplan International Pathways , Nottingham Trent University пропонує кілька варіантів запису маршруту для студентів, в тому числі студентів та аспірантів Pathway курсів.

Курс Pathway пропонує повну підготовку до навчання на університетському рівні та береться в коледжі Нотінгем Трент Інтернешнл. Після успішного завершення курсу на необхідному рівні студенти, які планують розвиватися, гарантують місце на обраній їм ступінь.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Наш інноваційний та унікальний диплом магістра підприємництва призначений для студентів будь-якої навчальної дисципліни, які прагнуть стати майбутніми підприємцями або ти ... [+]

Наш інноваційний та унікальний диплом магістра підприємництва призначений для студентів будь-якої навчальної дисципліни, які прагнуть стати майбутніми підприємцями або тими, хто хоче взяти на себе сімейний бізнес. Цей курс поєднує в собі суворі академічні теорії з практичними навичками, практичним досвідом та цінними мережами, які вам потрібні, щоб зробити ваш бізнес успішним.... [-]

Великобританія Ноттінгем
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Наша ступінь магістра економіки була розроблена, щоб дати вам глибоке розуміння економічних концепцій, принципів і методів, зосереджуючи увагу на застосуванні економіки д ... [+]

Наша ступінь магістра економіки була розроблена, щоб дати вам глибоке розуміння економічних концепцій, принципів і методів, зосереджуючи увагу на застосуванні економіки до сучасних реальних питань.

Вам буде запропоновано "вважати себе економістом" завдяки застосуванню економічних ідей та методів, витягнутих з низки альтернативних перспектив. Тут вивчаючи економіку, акцент робиться на застосуванні універсальних інструментів, методів та методів мислення, які виразно пов'язані з професійними економістами.... [-]

Великобританія Ноттінгем
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Незалежно від того, чи хочете ви працювати на великий міжнародний бренд або інноваційне креативне агентство, наша популярна ступінь магістра брендингу та реклами допоможе ... [+]

Незалежно від того, чи хочете ви працювати на великий міжнародний бренд або інноваційне креативне агентство, наша популярна ступінь магістра брендингу та реклами допоможе вам стати ефективним маркетологом. Цей курс спрямований на студентів з ряду фахівців, які хочуть спеціалізуватися на брендінг та маркетингові комунікації. Ви будете розвивати навички та вчитися на передових теоріях, інструментах та методах, які вам потрібно буде працювати на стратегічному та тактичному рівні в рамках глобального маркетингу.... [-]

Великобританія Ноттінгем
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Наша ступінь магістра фінансів надає вам більш глибоке розуміння основних фінансових концепцій, теорій та інструментів, що використовуються в різноманітних організаціях у ... [+]

Наша ступінь магістра фінансів надає вам більш глибоке розуміння основних фінансових концепцій, теорій та інструментів, що використовуються в різноманітних організаціях у всьому світі. Це включає фінансову математику, побудову моделі, управління ризиками та злиття та поглинання. Він розроблений для амбітних людей з кількісними здібностями, але не обов'язково є фінансовою ступенем, які шукають кар'єру в галузі фінансів.... [-]

Великобританія Ноттінгем
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Наші курси з управління магістрами допоможуть вам сформувати свої навички керівництва та управління, щоб стати ефективним менеджером ХХІ століття, здатним працювати в дин ... [+]

Наші курси з управління магістрами допоможуть вам сформувати свої навички керівництва та управління, щоб стати ефективним менеджером ХХІ століття, здатним працювати в динамічних та складних організаційних середовищах. Ви отримаєте відмінне розуміння основних предметів, що дозволить вам поставити на практиці теорію та сучасне мислення.

Чистий маршрут управління розвиває більш глибоке розуміння центральних принципів управління. Ви будете займатися релевантними та виникаючими проблемами з менеджментом, включаючи управління в різних культурах. Ви також дослідите організаційні інновації та підприємницьке мислення, а також покращте своє критичне розуміння теорії управління.... [-]

Великобританія Ноттінгем
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Наш курс "Менеджмент з менеджменту та міжнародного бізнесу" досліджує, як ефективно управляти роботою в умовах все більш глобального характеру. Він створює потужні, практ ... [+]

Наш курс "Менеджмент з менеджменту та міжнародного бізнесу" досліджує, як ефективно управляти роботою в умовах все більш глобального характеру. Він створює потужні, практичні навички, необхідні для вирішення проблем, з якими стикаються менеджери, що працюють на міжнародному рівні.

Цей курс вивчає, як ефективно управляти роботою в глобальному середовищі. Ви будете розвивати чітке розуміння глобального ланцюга поставок, а також того, як організації, що працюють в ній, працюють один у одного. Модуль, що базується на досвіді, також дає вам можливість працювати за кордоном, розвиваючи навички та досвід роботи в зарубіжному контексті.... [-]

Великобританія Ноттінгем
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Наша ступінь магістра маркетингу спрямована на студентів з усіх академічних напрямків і допоможе вам стати ринком готовий професіонал з глобальним світоглядом, оснащений ... [+]

Наша ступінь магістра маркетингу допоможе вам стати ринком готового професіонала з глобальним світоглядом, оснащеним для успішної міжнародної кар'єри в галузі маркетингу, бізнесу або управління. Створений у тісній консультації з маркетинговою індустрією та Чартерним інститутом маркетингу (CIM), він розвиває сильні сторони, здібності та розуміння сучасних маркетологів, яких шукають.... [-]

Великобританія Ноттінгем
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Наш унікальний міжнародний бізнес MSc (подвійна нагорода) дає вам виняткову можливість отримати два ступеня магістра всього за 15 місяців, надаючи вам чіткі конкурентні п ... [+]

Наш унікальний міжнародний бізнес MSc (подвійна нагорода) дає вам виняткову можливість отримати два ступеня магістра всього за 15 місяців, надаючи вам чіткі конкурентні переваги. Завдяки високоцінному міжнародному стажування, а також можливість навчатися у Великобританії та за кордоном, а також поглибленого академічного проекту, це визначальна кар'єра ступеня, яка зміниться так, як ви бачите світ!... [-]

Великобританія Ноттінгем
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Наш магістр управління людськими ресурсами (HRM) курс ідеально підходить для студентів з будь-якої академічної дисципліни, які хочуть побудувати успішну кар'єру в HR. Цей ... [+]

Наш магістр управління людськими ресурсами (HRM) курс ідеально підходить для студентів з будь-якої академічної дисципліни, які хочуть побудувати успішну кар'єру в HR. Цей курс розроблений спеціально для того, щоб дозволити тим, хто прагне розпочати таку кар'єру, отримати кваліфікацію магістра в галузі управління персоналом шляхом завершення курсу навчання, який був схвалений професійним органом для практиків HRM, а саме - Чартерний інститут персоналу та розвитку (CIPD).... [-]

Великобританія Ноттінгем
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Наш магістр економіки та інвестиційного банківського ступеня призначений, щоб забезпечити вам надійне розуміння фінансової економіки, поведінки на фінансовому ринку та уч ... [+]

Наш магістр економіки та інвестиційного банківського ступеня призначений, щоб забезпечити вам надійне розуміння фінансової економіки, поведінки на фінансовому ринку та учасників фінансового ринку, таких як інвестиційні банки. Ви будете вивчати низку ідей, пов'язаних з економікою, фінансами та інвестиціями, які разом із розвитком відповідних навичок та методів дають змогу краще аналізувати та розуміти економічні та фінансові проблеми.... [-]

Великобританія Ноттінгем
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Наш магістерський міжнародний бізнес (одна нагорода) призначений для студентів, які хочуть розширити свої знання про міжнародне бізнес-середовище, глобальну стратегію та ... [+]

Наш магістерський міжнародний бізнес (одна нагорода) призначений для студентів, які хочуть розширити свої знання про міжнародне бізнес-середовище, глобальну стратегію та крос-культурне управління. Це підходить індивідуумам з широкого кола навчальних досягнень і дає змогу отримати коштовний міжнародний досвід всього за один рік.

Глобалізація - це прекрасна можливість для тих, хто може набути знань та навичок, що сприяють міжнародній перспективі, здатність взаємодіяти з зацікавленими сторонами з усього світу та здатність працювати на ринку праці, яка перетинає національні кордони.... [-]

Великобританія Ноттінгем
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Наша ступінь магістра фінансів та бухгалтерів призначена для того, щоб ви могли стати критичним членом основної команди організації. Ваш перший семестр розвиває міцні зна ... [+]

Основною вимогою будь-якої успішної організації є можливість ефективно та ефективно керувати своєю бухгалтерською та фінансовою діяльністю. Ця вимога стала більш очевидною в останні часи, коли організації зіткнулися з бурхливими економічними умовами, труднощами кредитування, проблемами управління ризиками та критикою управління.

Наша ступінь магістра фінансів та бухгалтерів призначена для того, щоб ви могли стати критичним членом основної команди організації. Ваш перший семестр розвиває міцні знання основ інституційних, бухгалтерських та фінансових моделей. Ви вивчите функціонування ринків, їх основних учасників та регуляторне середовище, а також створите глибоке розуміння корпоративних фінансів, базового обліку та фінансового аналізу.... [-]

Великобританія Ноттінгем
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Курс магістра фінансів та інвестиційного банкінгу навчить вас аналізувати та оцінювати інвестиційні продукти, критично аналізувати інформацію на ринках похідних інструмен ... [+]

Курс магістра фінансів та інвестиційного банкінгу навчить вас аналізувати та оцінювати інвестиційні продукти, критично аналізувати інформацію на ринках похідних інструментів, а також керувати портфелями та інвестиціями. Ви будете вивчати діяльність ринків, їх основних учасників та регуляторних середовищ, а також створити тверде розуміння корпоративних фінансів, базового обліку та фінансового аналізу.... [-]

Великобританія Ноттінгем
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою