University Centre Myerscough

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Myerscough - це один із найбільших у Великій Британії Myerscough і спортивних коледжів, що пропонують ступені більше 20 цікавих предметів. Ми працюємо в партнерстві з університетом Центрального Ланкаширу і є одним з провідних британських інституцій у сфері задоволення студентів - завдяки винятковим ресурсам та унікальному розташуванню в сільській місцевості. Наш аналіз вищої освіти QAA ставить нас серед провідних установ у країні для отримання високоякісних можливостей для навчання та викладання належної практики. Ми дуже пишаємося тим, що 97% студентів Myerscough на подальше навчання або зайнятість.

138574_138561_HE_Lanyard.jpg© University Centre Myerscough

Блискучий кампус, чудові зручності та чудове місце!

Кампус в Myerscough головного центру «s в Престон досить просто дивно. Розташований у 600 гектарах відкритого, зеленого оточення, Myerscough College пропонує всі можливості, які вам можуть знадобитися для чудового часу - чудове соціальне життя, найсучасніші спортивні академії та комфортне, легке проживання. Нещодавно ми інвестували понад 20 мільйонів фунтів стерлінгів на кампуси, забезпечуючи нові спортивні та спортивні споруди, нові заклади харчування, розширення до нашого навчального центру з вищої освіти та спеціальні центри ветеринарної сестринської справи, вивчення тварин, сільські навички та інженерні центри. Більше того, ви знаходитесь у легкій доступності від усіх торгових та нічних розваг, які можуть запропонувати неподалік Престон, Ланкастер та Блекпул.

Університет Центрального Ланкаширу Коледж Myerscough - асоційована школа Університету Центрального Ланкаширу (UCLan), динамічний, яскравий та сучасний університет, розташований у центрі міста Престон. Оскільки студенти вищої освіти Myerscough навчаються як в коледжі, так і в університеті, ви можете отримати доступ до широкого спектру послуг та послуг у кампусі UCLan у Престоні.

Студентські переваги

  • Доступ до бібліотеки UCLan та його членство
  • Повне членство Студентського Союзу
  • Відмінні спортивні можливості, з 5-зірковими номерами в елітному критичному спортивному центрі розміром £ 17 мільйонів
  • Відмінна бібліотека

Якщо ви хочете відпочити після того, як працюватиме коледж, то ви знайдете різноманітні зацікавлення вас на кампусі. Є багато місць, де можна зустрітися з друзями в простому суспільному оточенні. Є також сотні різних організованих заходів, вечірок і тематичних вечорів, а також наших легендарних Myerscough Різдвяні та літні кульки Майерку

У коледжі Myerscough життя в університеті неймовірно активне - особливо поза робочим часом - тому найкраще в житті на місці з однокурсниками - це близько до місця дії! Ось чому, якщо ви живете на відстані від коледжу, дуже цікаво відчувати життя в наших залах проживання, особливо на першому курсі. Це простий і легкий спосіб зустрічатися з людьми, заводити нових друзів і залишатися на зв’язку з тим, що відбувається в усьому Коледжі.

Протягом багатьох років частина студентів Myerscough взяла участь у програмі обміну державного університету штату Огайо. Це забезпечує 12-місячне оплачуване робоче місце у одного з ряду престижних роботодавців у США. Студенти, які вирішили почати програму, протягом року або після закінчення курсу вивчають навчальний курс, подібний до "року розриву", але з наглядом, підтримкою та керівництвом співробітників штату Огайо. Це фантастичний спосіб "додавати значення" до свого резюме

Стипендії коледжу Myerscough College Myerscough які демонструють досвід та можуть сприяти майстерності в своїй тематиці, можуть мати право на фінансову підтримку від стипендії Myerscough College.

Міжнародні студенти

Тут, у Myerscough , ми маємо давню традицію вітати іноземних студентів - з Африки, Азії, Австралазії, Європи та Північної Америки. Перш за все, ми дійсно цінуємо той внесок, який студенти інших народів та культур докладають до життя коледжу. Останнім часом наша Інтернет-курси підвищення кваліфікації, що складаються за сумісництвом, також виявилися особливо популярними серед іноземних студентів.

138575_138562_Screenshot_3.png© University Centre Myerscough

Розташування

Ланкашир

Address
Myerscough College, St Michaels Road, Bilsborrow, Preston,
PR3 0RY Ланкашир, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія