Maryvale Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Maryvale.

Maryvale знаходиться в центрі стародавнього поселення Oscott, приблизно в п'яти милях від центру міста Бірмінгем. З його чарівними будівлями, в яких християнські цінності та молитва є майже відчутними, його довга та цікава історія та спокійні обставини, Maryvale є духовним «домом» для багатьох.

Maryvale Institute з самого початку ставив собі за мету надати можливість мирянам, духовенству і релігійному зрозуміти глибше розуміння віри і чіткіше оцінити своє радісне послання до життя людей і громад. Маривейл стоїть в рамках католицької богословської традиції, чиє багатство прагне досліджувати і витягує з цієї традиції наполегливість не тільки про фундаментальне значення віри для богословських міркувань, але й про місце розуму у відповіді віри. На виконання цього Інститут надає можливості для формування католиків і освіти через курси з широкого кола питань і рівнів.

Maryvale має добре обладнану бібліотеку, де доступ до Інтернету та комп'ютери доступні для студентів, разом з мультимедійними та аудіовізуальними ресурсами. Будинок може вмістити до 150 осіб щодня у своїх лекційних, конференц-та семінарських кімнатах, а також має навчальні кімнати для 40 студентів. Сестри Bridgettine вітають гостей і підтримують регулярний цикл молитви в каплиці. Святиня Святого Серця Ісуса є популярним місцем паломництва. На території готелю розміщені розарійський хрест, станція Хреста, велика автостоянка, а також легкий доступ до численних історичних пам'яток, коледжу Оскотта, Бірмінгемського ораторію та центру міста Бірмінгем.113447_pexels-photo-1451361.jpeg

Історичне духовне середовище для академічної роботи

Maryvale займає унікальне місце в історії католицької церкви в Англії. Католицьке богослужіння постійно відзначається на місці більше 1000 років. Найдавніша частина цієї будівлі, яка спочатку називалася Oscott House, була батьківщиною сім'ї Бромвіча, а також базою для місцевої католицької місії у XVII та XVIII століттях. Ендрю Бромвіч був одним з останніх священиків, які були ув'язнені до кінця кримінального періоду, і коли він успадкував сімейний будинок, він віддав його для використання Церквою, коли англійська місія вийшла з тіні з поступовим розслабленням антикатолицькі закони.

З 1794 по 1838 рік він став першою семінарією, створеною в Англії, і, будучи під патронатом Нашої Богородиці, стала відома як Коледж Св. Марії, Оскотт. Коли семінарія була перенесена в нове і велике будівлю в 1838 році (в районі Бірмінгема, який ще називається Новим Оскоттом), вона була використана як школа, доки в 1846 році вона не стала домом Блаженного Джона Генрі Ньюмена і його спільноти однодумців. . Після рукоположення в Римі він заснував там першу англійську ораторію і перейменував будинок Марівеле.

Після того, як Ораторій переїхав до центрального Бірмінгема, Марівейл на короткий час став новиціатом для Облатах Марії Непорочного і відвідав їх засновник Св. Юджин де Мазенод. Потім протягом майже 130 років в ньому розмістився дитячий будинок, який очолюють сестри милосердя, поки вони не виїхали в 1980 році, коли вона взяла на себе нинішню роль інституту для формування дорослої віри.

Maryvale також містить першу в Британії публічну святиню Святого Серця Ісуса, засновану єпископом Мілнером в 1814 році, який побудував невелику каплицю, щоб розмістити образ Святого Серця, пофарбованого в скло, як описав Сен Гертруда. Щомісячні перші п'ятничні богослужіння проводяться в капелі Інституту, а щорічна девнівка веде до урочистості Святого Серця і завершується паломницькою масою в наступну неділю.

Каплиця Марівейл залишалася парафіяльною церквою і центром місцевої католицької громади, доки в 1950-х роках не було відкрито нову церкву Успіння Богоматері, щоб задовольнити потреби приходу Maryvale.

Окрім фахового освітнього центру, Maryvale є місцем поклоніння, місцем паломництва і духовною спільнотою молитви і місії. У 1999 році сестри ордена Найсвятішого Спасителя Святої Бриджети - Бріджиттайнс - приїхали жити в Маривал в новому монастирі, який фінансував святий Іван Павло II. На додаток до глибокої відданості стражданням нашого Господа і благословенному таїнству, яке регулярно викладається для поклоніння в каплиці, особливі харизми сестер - це споглядання, гостинність і молитва для сприяння єдності між християнами.

Інтеграція навчання та молитви є особливістю всіх курсів Maryvale, а студенти, які беруть участь у днях або коротких житлових програмах в Інституті, користуються можливостями викладання та навчання, об'єднаними в цикл молитви і поклоніння, включаючи Масу і Божественне відділення.113445_pexels-photo-1326947.jpeg

Місце навчання

Унікальне академічне середовище

Maryvale прагне до найвищих академічних і професійних стандартів і визнана на міжнародному рівні за ці стандарти і свої унікальні можливості для дистанційного навчання, заснованого на католицькій філософії навчання на все життя.

Незалежно від того, чи навчаєтеся ви для спеціального служіння в Церкві, шукаєте професійного розвитку або прагнете до особистого зростання, Maryvale пропонує курси для всіх. Це може допомогти, якщо ви зіткнулися з проблемою надання допомоги в парафії, інструктування парафіяльної групи підтвердження, або якщо ви сподіваєтеся розширити свою академічну спроможність на рівні магістра або доктора.

Усі курси Maryvale можна перевірити

Якщо ви хотіли б слідувати одному з курсів Maryvale, не представляючи роботи або шукаючи кваліфікацію, можете зробити це. Всі курси можуть слідувати просто за особистий інтерес і розвиток. Студенти, які навчаються таким чином, отримують модулі і проходять курс, не маючи права на кваліфікацію.

Індивідуальні потреби

Багато курси з подальшої освіти дозволяють вивчати окремі модулі для бажаючих вивчати певну область; прочитайте окремі сторінки курсів для отримання додаткової інформації.

Спеціальні тарифи та домовленості доступні для тих, хто бажає скористатися сертифікатом з вивчення катехізису у формаційних програмах для релігійних та досемінарських (раніше курсів для релігійних).113446_pexels-photo-279222.jpeg

Бачення та місія Maryvale Institute

Бачення

Бачення Maryvale Institute , згідно з Довірчим договором, має бути єпархіальним, національним та міжнародним коледжем, який:

  • Живе і представляє католицьку віру, мораль та її внесок у сучасні релігійні, моральні та етичні питання;
  • Забезпечує широкий спектр курсів формування, які пропонуються, перш за все, але не виключно, для закладання та освячення релігійних членів Церкви, особливо тих, хто займається катехизацією чи іншими апостолятами;
  • Здійснює самокритичну позицію як академічне співтовариство у моніторингу та оцінці власних курсів і методів у світлі доказів, зібраних всередині країни, і тих, які надаються зовнішніми установами для забезпечення найвищих стандартів і актуальності своєї академічної діяльності;
  • Розробляє свої курси та інші заходи відповідно до результатів поточних процедур оцінювання та у відповідь на мінливі потреби в ширшій спільноті, згідно з рекомендаціями Опікунської ради;
  • Розробляє партнерські партнерські відносини з іншими центрами католицької богословської освіти у Великобританії та інших країнах, а також з іншими постачальниками вищої освіти Великобританії;

Опис місії

  • Місія Maryvale Institute - бути лідером у забезпеченні довічного навчання для всіх і дослідницьких можливостей, у католицькій євангелізації, катехетиці, теології, філософії та релігійній освіті для того, щоб служити Христовому мандату і місії євангелізації його Церкви в сучасному суспільстві. . Це положення є своєрідним поєднанням методології дистанційного навчання та критичної взаємодії з Словом Божим у Священному Писанні та Традиції, керуючись Церковним Наставництвом. Ця робота здійснюється в середовищі християнської віри, академічної та адміністративної якості, відкритого діалогу та взаємної оцінки роботи, подарунків, особистого та професійного розвитку кожного члена інституту.113448_adult-beautiful-beauty-953430.jpg

Розташування

Бірмінгем

Address
Maryvale Institute,
Maryvale House,
Old Oscott Hill

B44 9AG Бірмінгем, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія