MLA College

Введення

Прочитайте офіційний опис

MLA College пропонує кваліфікацію вищої освіти у партнерстві з Плімутським університетом.

Додавши до встановлених курсів гідрографічної академії, нові програми включають в себе кваліфікацію бакалаврату та аспірантури з питань стійких морських операцій для моряків (палуба та інженер) та магістерські програми з гідрографії, метеорології, океанографії, навігації та інженерії для морських фахівців.

Бакалаври та магістри MLA College викладаються за допомогою дистанційного навчання, як в Інтернеті, так і в режимі офлайн, що дозволяє студентам отримати відповідну ступінь з морських та морських предметів, одночасно балансуючи свою кар'єру та інші життєві зобов'язання. Ми є нагородним освітянським провайдером з усіма нашими ступенями програми, повністю акредитованими університетом Плімута

В даний час ми пропонуємо повністю підтримувані викладачами курси дистанційного та післядипломного навчання з гідрографії через нашу гідрографічну академію. Гідрографічна академія надає освітні кваліфікації, розроблені спеціально для задоволення потреб фахівців морської галузі та роботодавців, які працюють у галузі гідрографічних зйомок.

Для тих, хто зацікавлений у морському та морському бізнесі та менеджменті, ми пропонуємо дистанційне навчання бакалаврату та післядипломну кваліфікацію в галузі стійких морських операцій, ці ступені електронного навчання ідеально підходять для всіх типів моряків. І магістр, і бакалавр в галузі стійких морських операцій (SMO) розроблені для того, щоб дати кваліфікацію світового класу та забезпечити вам широкий спектр як специфічних морських предметів, так і передавальних ділових та управлінських навичок. Програми SMO дозволять досягти бажаних професійних цілей та покращити свою кар’єру в морській та морській галузях.

На додаток до наших освітніх програм, ми також пропонуємо освіту та підготовку з підвищенням технологій для ряду великих організацій як у морському, так і поза морським сектором.

Freight Containers on a ShipЕнді Лі / Unsplash

Нагороди бізнес-новаторів 2017 року

131969_bus_award_2017.jpg

MLA College

Ми раді повідомити, що ми виграли найкращого постачальника морських курсів дистанційного навчання - Великобританія та інноваційна премія за розвиток навчальних програм - Великобританія.

Нагороди для бізнес-інноваторів 2017 року були розроблені для того, щоб відзначити прихильників корпоративної сфери, прагнучи випереджати своїх конкурентів для досягнення чудових результатів. Ці нагороди віддають шану відданості, рішучості та майстерності, які проявляли ігрові компанії з різних галузей.

Розташування

Плімут

Address
MLA College
The Merchant, St Andrew Street
Plymouth, UK

PL1 2AX Плімут, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія