Loughborough University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до школи шкіл Університету Лафборо, де знаходиться відділ хімії, комп'ютерних наук, математичних наук, фізики та математичного освітнього центру.

Сьогодні Університет Лоуборо є одним із провідних центрів у Великій Британії з викладання та досліджень в галузі STEM - з доказами успіху у галузі постачання висококваліфікованих, високоосвічених випускників та активної міжнародної дослідницької культури.

Об'єднавши факультети хімії, комп'ютерних наук, математичних наук, фізики та математичного освітнього центру, Школа Науки Лоуборо може похвалитися найсучаснішими об'єктами, активною науковою спільнотою та низкою варіантів для бакалаврату, аспірантури та дослідження - все це базується на експансивному зеленому кампусі університету.

Будучи студентом у Школі науки, вас навчають в усьому світі шановні вчені, багато хто з яких активно займаються міждисциплінарними дослідженнями та співпрацями з галуззю, і є провідними у своїх галузях.

Ви також станете частиною науково-дослідного університету з репутацією інновацій та зусиль у науці та техніці.

У самому останньому дослідженні вправи (RAE) у кожному з навчальних відділів принаймні 85% їх досліджень вважаються "міжнародно визнаними". На додаток до проведення досліджень у своїх відповідних дисциплінах, співробітники в Школі науки займаються міждисциплінарними дослідженнями у співпраці з іншими академічними школами та відділеннями в університетському містечку - від інженерних наук до мистецтва, англійської мови та драматургії - для створення захоплюючих і справді стимулюючих досліджень навколишнє середовище.

На додаток до висококласного навчання, яке пропонує кожне відділення, Школа також знаходиться в Центрі підтримки навчання в галузі математики, яка надає студентам різноманітні послуги та засоби, призначені для підтримки студентів у вивченні математики та статистики.

Школа прагне до принципів Афени SWAN, активно прагнучи залучити, підтримувати та просувати жінок в STEM, незалежно від їхньої позиції.

Розташування

Лафборо

Address
Epinal Way, Loughborough
Leicestershire

LE11 3TU Лафборо, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія