Loughborough University School of Business and Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Поповнюйте свою кар'єру в міжнародному акредитованому топ-10 британській бізнес-школі всього за 90 хвилин від Лондона, в оточенні прекрасної англійської сільської місцевості.

Досвід Лафборо

Лафборо - фантастичне місце для навчання. Наш привабливий кампус на одному місці забезпечує середовище, що стимулює і підтримує, пропонуючи першокласні зручності як для студентів, так і для персоналу. У університеті є справжня гордість, яка торкається всіх, хто пов'язаний з нею. Loughborough є відомий у ВЕЛИКОБРИТАНІЇ для того, щоб запропонувати фантастичний досвід студента та був названий Кращим Студентським досвідом Англії для непередбачених шести послідовних років.

Провідний бізнес-школа

Постійно класифікується як топ-10 британської бізнес-школи з управління, бухгалтерського обліку та фінансів, а також інформаційного менеджменту за національними таблицями ліги. Школа бізнесу та економіки акредитована потрійно: AACSB, EQUIS та акредитація AMBA.

Ми прагнемо до нашої місії «Трансформуємо практику, надихаємо переможців», етос, який веде все, що ми робимо, від академічної досконалості до підтримки студентів. Це разом з нашими міжнародними акредитаціями та 400 глобальними корпоративними контактами гарантує, що наші кваліфікації поважаються роботодавцями по всьому світу.

Наші післядипломні програми

Ми пропонуємо багату різноманітність програм післядипломної освіти, починаючи від магістрів, MBA та докторських програм, коротких курсів і освітніх програм для керівників, що охоплюють менеджмент, маркетинг, фінанси, банківську справу, економіку та управління інформацією. Все це сприяє живій та сприятливій середовищі навчання в школі.

Наші навчальні програми мають міжнародний фокус «реального світу», який вирішує проблеми глобалізації та сучасних проблем, з якими стикаються організації, політики та окремі особи. Багато наших науковців мають безпосередній досвід роботи в бізнесі, фінансах та управлінні, а також допомагають формувати політику в приватному та державному секторах. Таким чином, ми надамо вам навички та знання, які допоможуть вам у вашій кар'єрі або допоможуть вам продовжити навчання та дослідження.

Розробка Вашої кар'єри

З більш ніж 400 глобальними корпоративними партнерствами, наше викладання інформоване найсучаснішою найкращою практикою та дослідженнями, гарантуючи, що вона є одночасно комерційно актуальною та академічно строгою. Як міжнародно акредитована школа, наші аспірантські програми з підвищення кваліфікації поважаються роботодавцями і допоможуть вам досягти ваших кар'єрних прагнень. Всі наші аспіранти мають доступ до нашої нагородами служби кар'єри, їхньої глобальної бази даних вакансій з провідними світовими рекрутерами, і одним з найбільших у Великобританії ярмарків кар'єри, заснованим саме тут, на території кампусу.

Розташування

Лафборо

Loughborough University

Address
School of Business and Economics
Loughborough University
Loughborough
Leicestershire
LE11 3TU
United Kingdom

LE11 3TU Лафборо, Англія, Великобританія
Телефон
+44 1509 223621

Акредитації