Прочитайте офіційний опис

Лондонська школа бізнесу

Понад 16 років Лондонська школа бізнесу121180_121140_lsbf-affiliate-masterstudies-campus.jpg

Як частина Глобальних університетських систем, мережа з більш ніж 20 вищих навчальних закладів, LSBF продовжує розширюватися і адаптуватися для задоволення потреб наших студентів. У 2013 році ми отримали нагороду Queen for Enterprise за наші досягнення в міжнародній торгівлі, давши нам престижну честь бути одним з небагатьох приватних вищих навчальних закладів, які отримали таку відзнаку.

Для того, щоб забезпечити 100% онлайнових варіантів курсу для дистанційних учнів, наші програми в кампусі цифровізовані і розроблені у співпраці з Міжнародним телематичним університетом UNINETTUNO. Студенти LSBF ніколи не навчаються самостійно - з самого першого дня студенти отримують індивідуальні відгуки від своїх власних репетиторів. Наші досвідчені викладачі захоплюються своєю сферою знань, і половина наших викладачів отримали власну кандидатську дисертацію.

Доступна освіта

Ми цінуємо гнучкість і рівний доступ до освіти в усьому світі. Наші програми доступні через чотири прийоми щороку і можуть бути завершені або неповний робочий день або повний робочий день, протягом періоду дослідження від 18 до 36 місяців.

Незалежно від вашого віку або попереднього освітнього досвіду, ми заохочуємо всіх ентузіастів вивчати можливість приєднатися до нашої глобальної спільноти. Для нетрадиційних заявників ми враховуємо попередній досвід роботи для можливого вступу до наших програм. Заявники, які відповідають вимогам англійської мови та мінімальному досвіду управління, можуть претендувати на одну з наших онлайн-програм.

Переваги навчання онлайн

Навички, які ви розвиваєте під час отримання ступеня, можуть підготувати вас до більшої відповідальності на роботі або надати повноваження, необхідні для абсолютно нового кар'єрного шляху. У LSBF ми вважаємо, що там, де ви знаходитесь у світі, не слід диктувати, де ваші освіти ведуть.

Наші онлайн програми розроблені з таким же якісним контентом, який ви можете знайти в наших курсах на кампусі, але пропонують гнучкість для вивчення з будь-якої точки світу. Незалежно від того, чи є ви власником бізнесу, залишаєтеся вдома батьком або бажаєте увійти в нове поле, не відриваючись від поточної позиції, ви можете підібрати свої дослідження навколо вашого напруженого графіка.

Як ви навчитеся?

Завдяки нашій онлайновій навчальній платформі ви матимете цілодобовий доступ до програмних модулів та навчальних матеріалів, таких як професійно створені відео-лекції, створені провідними практиками бізнесу, відповідні приклади та дискусійні питання, щоб розробити більш глибоке розуміння змісту курсу.

З першого дня, Ваш власний призначений наставник надасть індивідуальні відгуки та підтримку, щоб допомогти Вам у проведенні навчання. Ви також матимете можливість взаємодіяти з іншими студентами з усього світу через наші онлайн-форуми.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Online MBA - Michael Vos

Why we chose online study | LSBF

Learning online with LSBF

Location address
Sceptre Court, 40 Tower Hill
UK Online, EC3N 4DX GB