London School Of International Business - LSIB

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша мета

Забезпечити гнучкість в Інтернеті, що допомагає досягти професійної ділової кваліфікації в будь-якому місці та в будь-який час та підняти кар’єру на нові висоти.

Хто повинен проводити наші курси?

Успішні менеджери, керівники та професіонали, які хочуть просунутися у своїй кар’єрі. Амбітні люди, які хочуть швидко відстежити обрану кар’єру Ті, хто хоче запустити нове підприємство або вивести нинішнє на вищий рівень.

Кар'єра розвитку

Навчання за допомогою LSIB дає вам можливість розвинути свої знання про бізнес та інформаційні технології та допоможе вам розширити свої ключові компетенції - таким чином ви здобудете навички ефективнішого вирішення робочих проектів та ситуацій. Програми, пропоновані для того, щоб допомогти вам досягти потенційних можливостей заробити, використовуючи нашу найсучаснішу платформу онлайн-навчання та заробити бакалавр чи магістерський рівень.

Навчайтеся де завгодно, у будь-який час

Ми в LSIB пропонуємо вам гнучкі варіанти навчання. Використовуючи нашу онлайн-модель, ви маєте перевагу навчатись, не виходячи зі своєї країни та все-таки здобувши ступінь вигоди від свого будинку чи офісу.

Наші програми дуже гнучкі, а додаткові підрозділи дозволяють спеціалізуватися в тих сферах, які вас особливо цікавлять. Ви можете вивчити модулі / блоки в будь-якому порядку.

Підтримка

Як студенти LSIB, ви маєте доступ до всебічної підтримки у вигляді онлайн-матеріалів. Наші студенти взаємодіють через Інтернет-форуми, такі як Facebook та Twitter.

Якість

Ви можете бути впевнені щодо рівня кваліфікації, яку ви отримаєте, оскільки всі кваліфікації LSIB отримані від повністю визнаних та акредитованих відповідними органами, що гарантує, що отримана кваліфікація є добре прийнятою.

Ефективна та висока цінність

Прагнення LSIB забезпечити, щоб вартість його програм завжди була максимально доступною без шкоди для стандартів її освіти. Програми повністю акредитовані та прийняті у всьому світі.

Для доставки наших програм найвищої якості ми використовуємо нашу платформу електронного навчання, яку також називають Системою управління навчанням як нашу платформу віртуального навчання. Наша платформа для навчання має всі необхідні інструменти для забезпечення онлайн-освіти світового класу. Ми пропонуємо широкий спектр ділових кваліфікацій, які відповідають потребам студентів, як ви, у всьому світі. Ці професійні кваліфікації розроблені для задоволення вимог роботодавців.

Ви, можливо, вже працюєте і хочете продовжити свою кар’єру, вивчаючи професійну кваліфікацію, ми, безумовно, можемо допомогти вам досягти цього. Незалежно від ваших цілей, LSIB тут, щоб підтримати вас і допомогти вам досягти їх. Переваги наших курсів полягають у наступному:

Професійний

Наша кваліфікація дає вам навички досягти успіху та змінити робоче місце. Ми пропонуємо програми, починаючи від управління бізнесом і закінчуючи інформаційними технологіями - 100 відсотків, що постачаються в Інтернеті.

Доступно

Наші програми відрізняються високою ціною порівняно з іншими і можуть допомогти вам зекономити тисячі фунтів, тим самим пропонуючи вам більш високу віддачу від своїх інвестицій.

Визнаний

Нашу кваліфікацію визнають та акредитують коледжі, університети, роботодавці та уряди у всьому світі. Пропоновані програми відрізняються високою якістю навчальних програм (які регулярно оновлюються відповідно до вимог корпоративного світу) та доставки через нашу систему онлайн-управління навчанням.

Зручний і гнучкий

Ви можете вивчати наші програми в Інтернеті або через дистанційне навчання, виходячи із зручностей будинку чи офісу. Ви можете отримати доступ до програм у будь-який час дня, будь то на роботі чи у відпустці.

Розташування

Лондон

Address
Crown House, 616 N Circular Rd, London NW10 7PN, UK
EC1V 4PW Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія