University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

З кожним роком більше 6000 іноземних студентів обирають навчатися разом з нами, роблячи наш кампус одним із найрізноманітніших і багатокультурних у Великобританії. Увійдіть із нами, і ви приєднаєтесь до спільноти видатних вчених. Ми є одним з 100 кращих університетів у рейтингах світового університету QS 2019. Ми також є частиною Всесвітньої мережі університетів, яка об'єднує 16 науково-дослідних ініціатив та розглядає питання глобального значення.

Ласкаво просимо на факультет освіти, соціальних наук та права.

Цей факультет об'єднує фахівців у галузі освіти, соціології та соціальної політики, політики, міжнародних відносин, міжнародного розвитку, права та кримінології для навчання та досліджень в наступних школах.

Ми пропонуємо високоякісні бакалаври, магістри та студії, що відбивається в університеті, який отримав золоту оцінку в рамках системи навчання вищої кваліфікації (TEF), найвищою нагородою.

Школа освіти

Ми пишаємося тим, що ми є одним з найкращих у Великобританії навчальних закладів у галузі освіти та навчання.

Будучи студентом Школи освіти, ви станете частиною нашої процвітаючої академічної спільноти. Ми пропонуємо понад 30 спеціалізованих програм для бакалаврату, підготовки викладачів, аспірантури та післядипломної освіти.

Юридична школа

Школа права в Університеті Лідс є спільнотою, в якій, через наше вчення, дослідження та залучення громадськості, ми намагаємось змінити ситуацію у світі.

Наша школа - це провідні світові вчені та натхненні вчителі, які прагнуть вивчити сучасні проблеми у своїй галузі та підтримувати наших студентів, щоб вони стали випускниками, які мають високу кваліфікацію. Це таке зобов'язання, яке дозволило нам побудувати міжнародну репутацію провідної юридичної школи.

Школа політичних та міжнародних досліджень

Школа політичних та міжнародних досліджень (ПОЛІС) є активною школою, де наукові дослідження повідомляють і запалюють наше навчання. Ми надаємо академічне навчання та теоретичні заняття для вивчення сучасних проблем нашого глобального суспільства.

Школа соціології та соціальної політики

Школа соціології та соціальної політики (SSP) є спільнотою, де через наше навчання, дослідження та залучення громадськості ми намагаємось змінити суспільство.

Ми живемо під час драматичних соціальних, політичних та економічних змін на національному, міжнародному та глобальному рівнях. Вивчення ступеня соціальної науки не може бути більш захопливим чи своєчасним.

Розташування

Лідс

Address
Beech Grove House
University of Leeds


LS2 9JT Лідс, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія