Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до LSPM

LSPM присвячена просуванню кордонів вивчення управління і планування, на основі своїх досліджень, співпраця по всій LSPM, і його прихильність з підприємствами, організаціями та лідерами по всьому світу.

2

Ми прагнемо використовувати знання в гонитві організаційного успіху навчаючи таланти наших студентів для вирішення завдань по їх освітньої і професійної кар'єри.

  • Наші програми є економічно ефективними
  • Ви можете вивчати в будь-який час - в будь-якому місці
  • Ідеально підходить для роботи професіоналів

ХТО ЦЕ ПРОГРАМА?

Протягом багатьох років ми виросли, щоб стати шановним постачальником освіти з 1000е випускників. Сьогодні студенти LSPM вигоду від програм високого попиту в швидко зростаючих областях.

Наші студенти суміш складається з професіоналів, підприємців, державних та інших.

Гнучкість. Це в нашій ДНК.

Ми успішно освіті працюючих дорослих з 2004 року. Лондонська школа планування та управління є домом для вивчення управління бізнесом і планування. Наші програми управління бізнесом спрямовані на розробку і використання знань, щоб виявити практичне рішення проблем, що охоплюють корпоративний світ.

Швидкий спосіб ступеня

LSPM пропонує онлайн MBA в 12 місяців у порівнянні зі звичайними 24 місяців освітніх програм

гнучкого навчання

Зароби свою кваліфікацію без шкоди для вашої роботи і особисті зобов'язання. Вчіться в будь-який час - в будь-якому місці.

Інтернет навчання

Досвід новий спосіб навчання. Наша система онлайн навчання, завантаживши замітки, перегляд аудіо та відео навчального матеріалу.

Online іспитів

Програми LSPM повністю доставляються онлайн прямо з подачі доручень на надання онлайн-іспитів.

Наша служба підтримки

Кожен іноді потребує невеликої допомоги. І отримувати правильну підтримку може зробити величезну різницю у вашому успіху. У LSPM, ми забезпечуємо підтримку в ряді областей, так що ви ніколи не відчуваєте, як ви на свій розсуд.

3

Академічний Підтримка

Ми в LSPM переконатися, що наші студенти отримують наукову підтримку в режимі 24/7. Якщо ви коли-небудь знайти собі потребують додаткової допомоги, ми пропонуємо широкий спектр варіантів репетиторства, від самонавідних 24/7 підтримка чату.

Технічна підтримка

Ми розуміємо, що це важливо для вас, щоб отримати доступ до курси і інструменти, коли вам потрібно. Наша технічна підтримка доступна 24 години на добу.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Address
Office 7, 35-37, Ludgate Hill, London, EC4M 7JN, United Kingdom (U.K.)
EC4M 7JN Лондон, Англія, Великобританія
Телефон
undefined