London School of Hygiene & Tropical Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

LSHTM високо оцінюється в різних таблицях університетської ліги. У 2016 році вона була названа № 1 університетом року за часів вищої освіти і зайняла перше місце в світі за дослідженням тропічної медицини (CWUR 2017).

Різкий і міжнародний характер досліджень Школи вносить істотний внесок у якість і коло навчань та тренінгів. Школа має унікальний персонал, студентів та випускників населення; Відношення студентів до співробітників складає 1: 3, а наші випускники надходять з більш ніж 180 країн.

Заснована паном Патріком Менсоном, LSHTM розпочав свою діяльність у Лондонській школі тропічної медицини в 1899 році на лондонських доках, а 19 жовтня - перший прийом, який був прийнятий 2 жовтня 1899 року. LSHTM зараз знаходиться в Блумсбері, де розташовано два основних місця в Кеппелі Вулиця та Тавісток. Сьогодні наші співробітники, студенти та випускники працюють в уряді, наукових установах, міжнародних агенціях та медичних службах у всьому світі.

Наше фінансування досліджень зросло до понад 124 мільйонів фунтів стерлінгів на рік з національних та міжнародних джерел, у тому числі уряд Великобританії, Європейська комісія, Велком Траст та законопроект

Багатопрофільна експертиза школи включає клініцистів, епідеміологів, статистиків, соціальних дослідників, молекулярних біологів та імунологів. Ми працюємо з нашими партнерами по всьому світу, щоб підтримувати розвиток навчального та дослідницького потенціалу, а наші випускники працюють у більш ніж 180 країнах.

Чому тут навчаються?

  • №1 Університет року 2016 (час вищої освіти)
  • В цілому за результатами дослідження тропічної медицини зайняла перше місце в світі (CWUR 2017).
  • Динамічне міжнародне середовище: учні беруть участь у понад 100 країнах, і понад 40% цих студентів є з-поза Європи.
  • Глобальні перспективи кар'єри: випускники LSHTM працюють у більш ніж 180 країнах, і ми працюємо більше 1300 співробітників з більш ніж 60 країн.
  • Наявні варіанти вивчення денної та заочної форми навчання, а також гнучкі онлайнові курси
  • Частина престижного Лондонського університету

Студентське життя

Школа розташована в самому центрі Лондона і безпосередньо прилягає до центрального вокзалу університету Лондона та Британського музею. Студенти отримують вигоду з об'єктів та заходів в Лондонському союзі університетів та представницької ради студентів. У школі є власний учень-консультант, який може порадити студентам неакадемічні питання, такі як питання про імміграцію та візи, проживання або фінансові турботи, які можуть виникнути під час навчання. Служба кар'єри LSHTM консультує студентів на LSHTM "один на один", чи ви хочете отримати поради щодо написання ефективного резюме, чи просто потрібно допомогти вирішити, що робити далі.

Розташування

Лондон

Address
London School of Hygiene & Tropical Medicine
Keppel Street
WC1E 7HT Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: