Прочитайте офіційний опис

Лондонська школа бізнесу

Навчання на LSBF - це інвестиція у ваше майбутнє.

Навіщо вибрати LSBF?

· LSBF виграв королівську нагороду компанії 2013 року. Лише деякі установи отримали цю честь поки що.

· Міжнародно визнані навчальні програми

Наші галузеві навчальні програми, які сильно орієнтовані на глобальні тенденції у світі бізнесу, спеціалізуються на різноманітному виборі економіки, такі як маркетинг, фінанси та менеджмент. Кожна програма навчання забезпечує чудове поєднання теоретичних та практичних знань. Професійне навчання відіграє важливу роль і дає студентам можливість отримати досвід роботи.

· Рейтинг і партнерські стосунки

Лондонська школа бізнесу

· Вища школа бізнесу Гренобля (GGSB) є одним з академічних партнерів LSBF. GGSB має три акредитації: AMBA, EQUIS та AACSB. Ця потрійна акредитація займає менше 1% світових ексклюзивних бізнес-шкіл.

· Виділена служба кар'єри

Студентські послуги надаються студентам: наші мотиваційні експерти не лише організовують семінари, навчальні курси та мережеві заходи, але й нададуть вам у майбутнє багато цікавих публікацій у бізнесі.

Кар'єрно-орієнтований підхід LSBF, а також важливі контакти компанії відкривають шлях для студентів до різних кар'єрних можливостей.

· Міжнародність

Студенти LSBF мають можливість навчатися зі студентами зі всього світу в Лондоні, Бірмінгемі, Манчестері, Торонто та Сінгапурі. *

З рішенням для LSBF ви належите до міжнародної бізнес-школи зі студентами зі всього світу. Співпраця та взаємодія з іноземними студентами дозволить вам набути важливих міжкультурних навичок.

· Проживання

Ми прагнемо полегшити переїзд до Лондона. Ми пропонуємо житло, яке відповідає всім вимогам та задовольняє всі індивідуальні потреби. Наш аеропортовий трансфер може забрати вас в аеропорту. Ми знаходимося у вашому розпорядженні з моменту вашого прибуття та під час навчання.

* Деякі ступені програми пропонуються тільки в центрі Лондона.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Online MBA | Michael Vos | LSBF

Location address
Grenoble, Auvergne-Rhône-Alpes, FR
Location address
UK Online, GB