The London Film School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Філософія

Лондонська кіношкола - місце для експериментів, пошуку свого голосу та зв’язку з індустрією.

Уже понад 60 років Лондонська кіношкола ( LFS ) є місцем для творчих талантів, що розвиваються, відточувати своє ремесло, знаходити свій голос та безпосередньо взаємодіяти з яскравою галуззю британського екрану. Студенти зі всіх куточків земної кулі, LFS завжди був культурним центром, де свіжі голоси, досвід та перспективи стирають плечі традицій та історії.

Історія фільму розігрується тут, на вулиці Шелтон, - це целюлоїд, поруч із поштовхом нового та появою цифрового світу. Тут ми серйозно сприймаємо традиції інновацій.

LFS присвячений фільму, що забезпечує тепличне середовище для інтенсивної творчої роботи. Наші магістерські програми в галузі кіно і сценаріїв Screenskills визнані галузевим стандартом і на рівні професіоналізму, який надав нам статус Кіноакадемії. Кіноіндустрії майже кожної країни світу беззаперечно посипані випускниками Школи. Невеликий вибір багатьох помітних випускників включає: Майка Лей OBE, Майкла Манна, Ен Хуй, Данкан Джонс, Так Фуджімото, Денні Хастона. Довший список можна прочитати тут: https: // LFS .org.uk / фільми-кінематографісти / асоціює-лондон-фільм-школа-alfsWith нашого MA Кіновиробництво немає попередньої спеціалізації, а ми вважаємо , що для того , щоб знайти вашу фільмотворчий голос, потрібно розуміти фільмотворення в цілому. Тобто ви відчуєте і отримаєте повноцінну освіту у всіх сферах ремесла. Досвід, який ми пропонуємо тут, базується на думці, що кіномистецтво - це процес спільної роботи, а не продукт будь-якої окремої людини. Наші студенти займаються з усіх дисциплін зі своїми однокурсниками та працівниками.

Наші сценарії MA надають унікальну можливість розробити повнометражний сценарій художнього фільму, з індивідуальним наставництвом та керівництвом наставників галузі. Крім того, наші студенти-сценаристи мають можливість співпрацювати з нашими студентами-кінорежисерами, щоб зробити цілий ряд короткометражних фільмів протягом року.

У швидко мінливому медіа-пейзажі необхідність розуміння цифрових стратегій та нових моделей фінансування розглядається в нашому MA International Film Business , який проводиться спільно з Університетом Ексетера. Маючи модулі з міжнародних фінансів, світового кіно та виїзну поїздку до Берлінського кінофестивалю, курс готує студентів до кар’єри в програмуванні, виставці та дистрибуції.

На LFS ми плекаємо та поважаємо уяву наших студентів. Ми вважаємо, що важливо експериментувати, оскаржувати конвенції та досліджувати нові режими розповідей, а також знаходити нові способи зв’язку з аудиторією. Завдяки цьому ми маємо змогу налагодити динамічний діалог із галузями екрану та формувати та впливати на майбутнє.

Наші співробітники та викладачі-відвідувачі підключені до Великобританії та світової індустрії, вносячи свій досвід у повсякденну практику викладання тут на LFS . Ми врівноважуємо оволодіння технічними навичками з творчим розвитком ідей. Поряд з цим, ви також будете брати участь у нових викликах, з якими стикаються оповідачі екрану у постійно мінливому ландшафті. Ми застосовуємо ту саму уяву та експерименти, щоб роздумувати про нові бізнес-моделі та про те, як розвивати свою кар’єру незалежного режисера.

Ми також дивимось у майбутнє. Наші випускники продовжували вносити вагомий внесок у всесвітнє кіно та глобальне розповідь. Вперед ми очікуємо не менше, але зараз ігрове поле більше. Поза кіно, ми бачимо наших оповідачів та наших режисерів, які працюють на телебаченні та на нових платформах. По мірі сходження кіно та телебачення, коли з'являються нові платформи, наші випускники впевнено вивчать, як адаптувати свої вміння та досвід у кінотворчості, щоб розповідати переконливі історії в будь-якому середовищі, на будь-якій платформі, у будь-якому місці.

Коротка історія найстарішої кіношколи Великобританії

Лондонська кіношкола є найстарішою кіношколою Великобританії, якій у жовтні 2016 року виповнилося 60 років. Ця школа внесла значний внесок у розвиток кіноосвіти у Британії та у всьому світі.

Замість того, щоб спробувати створити національний кінотеатр, як це робили багато шкіл, що фінансуються державою, LFS з самого початку сприяла широкій культурі майстерності, заснованій на ремеслах, із студентами з понад 80 країн. В даний час понад 60% учнів школи є поза межами Великобританії.

У жовтні 1956 року директор школи образотворчого мистецтва Хізерлі, Гілмор Робертс, створив короткий курс з кіномистецтва, але, перш ніж заявники могли записатися, виявив, що його школа була продана з-під нього. Він вирішив продовжити курс самостійно, але навряд чи міг уявити, що через шістдесят років процвітаюча міжнародна школа, що походить від цієї ембріональної ідеї, буде працювати на перетвореному складі в Лондоні Ковент Гарден.

Перший курс з фільмування LFS пройшов у травні 1957 року.

Після нестабільних ранніх днів школа оселилася в Брікстоні як «Лондонська школа кінотехніки». Він був створений навколо віри, що майбутньому здоров'ю кіномистецтва у Британії можна сприяти, якщо належним чином розробити офіційне навчання для людей, які входять у цю галузь, а потім працювати на традиційній основі учнівства. Оскільки жодних офіційних дій щодо виконання цих планів було мало, група ентузіастів вирішила взяти класичний британський шлях і створити таку школу.

Підхід до старої школи через кричущий проїзд та звивисті цегляні сходи до кількох кімнат над магазинами на Електричній авеню, Брікстон, був уподібнений нестримним відвідувачем набору з "Кабінету лікаря Калігарі".

На початку 1960-х років школа переїхала до приміщень на вулиці Шарлотт у Вест-Енді і була перейменована в The London Film School . Сховище драматичного та індивідуального характеру зберігає склад 18-го століття в Ковент-Гарден, в якому школа працює з середини 1960-х.

У 1974 році школа була перейменована як LIFS, Лондонська міжнародна школа кіно., Але повернулася до Лондонської кіношколи у 2001 році.

Оригінальна конституція, яка залишається в силі, дуже незвична. Школа - зареєстрована благодійна організація, неприбуткова компанія, обмежена гарантією. Усі студенти стають членами Асоціації та разом з іншими членами обирають раду керуючих, в якій вони мають представництво. Рада керуючих несе загальну відповідальність за управління школою. Нинішній Голова - Грег Дайк, а наш директор - Гіслі Снайер. Школа завжди була повністю незалежною і залишається такою після підтвердження своїх курсів Університетом Уоріка та Університетом Ексетера.

Лондонська кіношкола залишається однією з небагатьох незалежних незалежних творчих закладів у світі. Ми продовжуємо наполегливо працювати, щоб залишатися провідним центром кіноосвіти.

Це хвилюючі часи для LFS та галузі. Запрошуємо приєднатися до нас, коли ми входимо до наступної глави нашої мандрівки.Кеті Гарнер / LFS

Розташування

Лондон

Address
The London Film School
24 Shelton Street

WC2H 9UB Лондон, Англія, Великобританія