London College of Contemporary Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

London College of Contemporary Arts ( LCCA ) - це спеціалізований університет творчих мистецтв, який пропонує вибір провідних курсів для студентів та короткострокових курсів, які є актуальними для індустрії, практичними та інноваційними. Оскільки LCCA продовжує зростати, залишається те, що ми пропонуємо нашим студентам велику різноманітність щодо місця їхнього навчання в Сполученому Королівстві. З нашим кампусом, що базується в центральному Лондоні, ми надаємо можливість навчатися у світовій столиці мистецтва, моди, дизайну та медіа.

Нашим першим номером є забезпечення працевлаштування наших випускників, і ми розуміємо, що однієї кваліфікації не завжди вистачає, щоб відрізняти вас від конкуренції на ринку праці.

Досвід LCCA

Кожен курс в LCCA призначений для поєднання традиційного навчального середовища з практичними заняттями та тематичними дослідженнями, де ви зможете використати відповідні галузеві сценарії. Ви зможете скористатися досвідченими гостьовими викладачами, беручи участь у робочих проектах, що працюють в галузі промисловості, та мати можливість відвідувати індустріальні заняття та стажування, що дають вам цінну галузеву практику, яка компліментує ваш досвід навчання в LCCA .

Наше розташування

LCCA не посідає жодної точки LCCA , у вас буде можливість використовувати стандартні технічні засоби на нашому новому кампусі. Завдяки неперевершеному розташуванню в творчому центрі Лондона, ви будете стикатися з неповторною атмосферою та галузевими зв'язками, які слідують нашої центральної позиції в цьому надзвичайно космополітичному місті.

Промислові з'єднання

LCCA має міцні стосунки в творчій галузі та може похвалитися мережею партнерів у сфері моди, дизайну, медіа та фотографії, як у Великобританії, так і на міжнародному рівні. Ця неоціненна мережа надає студентам LCCA можливість стажування та працевлаштування під час навчання та після закінчення навчання.

Випускники навчаються в LCCA як амбітні, пристрасні та високопрофесійні люди, які мають хороші можливості для успішної кар'єри у вибраній спеціалізації.

Навіщо LCCA з LCCA ?

З розвитком творчої індустрії, ніколи не було кращого часу для початку кар'єри в мистецтві, медіа, моді, гостинності та бізнесі. Зараз творчі індустрії Великобританії коштують рекордних 84,1 млрд. Фунтів стерлінгів, і це найшвидше розвивається сектор Великобританії, де працюють 1,7 млн. Чоловік.

Ми визнаємо переваги налагодження зв'язків із галуззю для подальшого розвитку. Ми розвиваємо відмінні відносини з творчими бізнесменами та практиками, допомагаючи забезпечити вам навички та атрибути, необхідні для успішної кар'єри. Кожна програма розроблена таким чином, щоб максимізувати вашу працездатність.

Переваги навчання з LCCA :

1. Центральний Лондон Розташування

Лондон добре відомий як одна з творчих столиць світу. Розташований у центрі Лондона, ви будете серед кращих художників, дизайнерів, агенцій та творчих видів, які місто може запропонувати.

2. Спеціалісти з мистецтва, дизайну та менеджменту

Ми спеціалізоване мистецтво

3. Досвідчений вчитель

Всі наші викладачі та викладачі виходять з творчих галузей, тому ви гарантуєте, що отримаєте високий рівень галузевої експертизи та технічного досвіду.

4. Творче навчальне середовище

Ми пишаємося тим, як забезпечити веселе, творче навчальне середовище, де студенти процвітають, вивчають і виявляють себе як творчі люди.

5. Стандартна промисловість

Ми пропонуємо стандартні об'єкти та обладнання, які ви знайдете в студіях та виставкових приміщеннях.

6. Курси, орієнтовані на кар'єру

Ми забезпечуємо відмінну підтримку студентів і наставництво, а також кар'єру та послуги з працевлаштування, які продовжуються після закінчення навчання.

7. Глобальна студентська база

Наш різноманітний набір студентів покращує досвід навчання через різні культури, перспективи та ідеї.

8. Робочі місця розташування та живі білиці

У нас є велика мережа партнерів з промисловості, які надають гостьові спікери, живі короткі публікації, місця розташування та досвід роботи.

9. Підключення до промисловості

Ми також пропонуємо студентам можливість брати участь у змаганнях та живих брифінгах з комерційними партнерами.

10. Виставлення та куріння

Кілька можливостей для студентів організувати і курувати свої власні події і виставки в коледжі і на місцях по всьому місту.

11. Інвестиції в майбутнє вашої кар'єри

Доступ до стажувань та можливостей для працевлаштування через нашу мережу партнерів.

12. CV портфоліо та інтерв'ю

Ми працюємо з вами, щоб забезпечити професійний, добре структурований та всебічний доказ ваших талантів та навичок та допомогти вам досягти цього конкурентного переваги під час інтерв'ю.

Для підтримки Вашого розвитку ми проводимо семінари та сесії з працевлаштування протягом року.

Партнери та акредитація

  • Університет Східного Лондона (UEL)
  • Уолсолл коледж
  • Букінгемшир Новий університет
  • Глобальні університетські системи (GUS)
  • Пірсон
  • Служба сертифікації CPD
  • Британська Рада з акредитації (BAC)
  • Roots Ivy International

Розташування

Лондон

Address
9 Holborn
EC1N 2LL Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: