University of Kent - Centre for Music and Audio Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

В Університеті Кентського Центру Музики та Аудіо Технологій (CMAT) розміщується три ступені програми в музиці. Ці передові курси були створені для задоволення потреб сучасних студентів та очікувань музичної індустрії та відображають наукову культуру університету. Навчання в CMAT дасть вам знання, вміння та впевненість, щоб розпочати свою кар'єру в музичній індустрії.

CMAT базується на натхненному набережній навколишнього середовища в історичному портовому містечку Чатем. Завдяки атмосферним історичним будівлям воно користується звичайним попитом як набір фільмів, а також показує музичні відеоролики, документальні фільми, телевізійні драми та блокбастери.

Наші промислові стандартні музичні об'єкти включають спеціалізовані майданчики для репетицій, практичні зали та музичні студії, встановлені за найсучаснішими технологіями. У нашій флагманській студії представлена ​​нова консоль для запису та змішування Neve Genesys Black G48, а наш звуковий театр Music and Audio Arts - один з найкращих у Великобританії.

Всі наші співробітники приносять з собою широкий спектр досвіду, від наших експертних академічних співробітників до наших висококваліфікованих техніків і практикуючих фахівців. Разом вони підтримуватимуть, розвиватимуться, викличуть та надихне вас упродовж навчання.

Наші інноваційні бакалаврські програми поєднують академічне навчання, технічну освіту, творчі результати та різноманітні професійні можливості. Як важлива частина набуття знань про галузі та можливостей працевлаштування, наші студенти також користуються широким вибором гостьових лекцій та семінарів від провідних експертів у музичній індустрії.

Ми пропонуємо студентам рік зайняти рік в галузі на професійне працевлаштування або навчання на рік за кордоном. Розміщення можна взяти з різними роботодавцями в музичній індустрії, а також благодійними та мистецькими організаціями. Ми маємо партнерські відносини з університетами у всьому світі, пропонуючи вам можливість піднятися на виклик жити в іншій країні та занурення в іншу культуру.

Можливості для кар'єри для наших випускників включають запис музики та виробництва, розробку аудіо-програмного забезпечення, звук для кінофільмів, продуктивність музики, управління музикою, композицію та написання пісень, наукові дослідження та навчальні заклади. Додаткові можливості включають роботу з відеоіграми, Інтернет та живий звук для театрів та фестивалів.

Розташування

Чатем

Old Surgery (University of Kent at Medway)

Address
CEWL, University of Kent
Chipperfield Building
Parkwood Road
Canterbury

CT2 7NZ Чатем, Англія, Великобританія
Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: