University of Kent, Kent Law School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Kent Law школа Kent Law - одна з провідних юридичних шкіл Великобританії; ми посідаємо 13-е місце в "Університетському провіднику Guardian" в 2019 році за законом, 11-е в "Довіднику" Times Good University Guide 2019 та 18-му "Повному керівництві університету" 2019 року.

Юридична школа також має відмінну міжнародну репутацію; ми займає 50-е місце у рейтингу вищих навчальних закладів "The Times" (THE) World's Rankings for the law of 2018 і входить до числа 100 кращих юридичних шкіл у світі в рейтингу глобальних рейтингів академічних дисциплін Shanghai Ranking 2018. Ми також входимо до числа 150 найвищих законів шкіл у світі в рейтингах світового університету QS за темою 2018.

Ми пропонуємо широкий вибір навчених магістрів в галузі права (LLM) програм та наукових ступенів, всі з яких навчаються з міжнародної та сучасної уваги в сприятливому та інтелектуально стимулюючого середовища. Викладання та дослідження ґрунтуються на критичному та соціально-правовому підході, розглядаючи закон у більш широкому соціальному, політичному та економічному контексті, в якому він працює. Школа є домом для ряду активних дослідницьких центрів, в яких навчальний персонал активно залучається у широкий спектр дослідницьких проектів.

LL.M. Кент в Кентербері

Наша флагманська програма магістра в галузі юридичних наук, Кентський LLM, пропонується в прекрасному парку Кентербері в Кенті. Кампус виходить на історичний катедральний місто Кентербері, розташоване недалеко від континентальної Європи, а Лондон лише за годину їзди на поїзді.

Кент LLM пропонує вам впевненість в отриманні LLM в області спеціалістів права, а також свободу залишити свій вибір LLM відкритим до приїзду, визначивши свій Pathway через вибрані вами модулі.

Ви можете пристосувати свої дослідження до ваших особливих потреб та інтересів, щоб отримати LLM в одному Pathway , у двох Pathways спільно, або шляхом вибору широкого кола модулів в різних галузях права, щоб отримати загальний LLM або диплом / сертифікат у законі.

Наші програми відкриті для випускників відповідної дисципліни (ступінь бакалавра права не є вимогою) і буде представляти особливий інтерес для студентів та / або фахівців, зацікавлених у розвитку своїх юридичних навичок. Заявки приймаються з усього світу. Усі наші програми мають як дату початку вересня, так і дату початку січня.

Програми навчаються комбінацією курсової оцінки та дисертації, з більшістю доступних як на денній, так і на сумісній основі. Денне навчання студентів завершує LLM протягом одного академічного року, а студенти за сумісництвом закінчують його протягом двох років.

Спеціаліст навчав програми LLM у Брюсселі

Ми пропонуємо дві спеціалізовані програми LLM в Брюссельській школі міжнародних досліджень у Кентському університеті, кожен із яких використовує його статус як центр міжнародних досліджень у політичному центрі Європи.

Стипендії та фінансування

Університет має щедрий аспірантський стипендіальний фонд понад 9 мільйонів фунтів стерлінгів, який можна навчати та досліджувати студентів, які навчаються в Кенті. Також є стипендії спеціально для студентів юридичної школи, серед яких стипендії зарубіжних стипендій та навчаються вдома / стипендії ЄС. Kent Law школа Kent Law також створила великий фонд для підтримки студентів, які навчаються в Кенії, Нігерії або Таїланду або які навчаються, а також здійснюють магістра права (LLM) в кампусі Кентербері університету Кент.

Працездатність

Працевлаштування є ключовим фактором у всьому університеті, а в Kent Law школі Kent Law вас є підтримка спеціаліста з питань підвищення кваліфікації та кар'єри, а також широкий вибір можливостей для працевлаштування, подій з працевлаштування та переговори про кар'єри. Ми готуємо студентів до успішної та привабливої ​​кар'єри, а наша відмінна міжнародна репутація означає, що наші студенти продовжують практику в багатьох країнах світу - наші випускники навчаються в галузі фінансів, міжнародної торгівлі, уряду та права, або приєдналися до НУО чи розпочали свою діяльність. або благодійність.

Соц.медіа

Перегляньте наш список відтворення відеороликів Kent LLM на нашому каналі YouTube, щоб дізнатись більше. Ви також можете слідкувати за нами на Twitter, Facebook і Instagram, а також на нашому блозі, написаному студентами LLM в Кенті - освоєння права.

Зв'язатися

 • Аспірантура Kent Law школи м. Kent Law
  Еліотський коледж
  Університет Кента
  Кентербері
  Кент CT2 7NS
  Телефон: 44 (0) 1227 824595
  Факс: 44 (0) 1227 827442

Розташування

Кентербері

Eliot College

Address
The University of Kent, Canterbury
CT2 7NZ Кентербері, Англія, Великобританія
Веб-сайт
Телефон
+44 1227 764000

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: