Kent Business School, University of Kent

Введення

Прочитайте офіційний опис

Кентська бізнес-школа в Кентському університеті

Бізнес-школа Kent (KBS) є провідною бізнес-школою, яка посідає перше місце у Великобританії і акредитована Асоціацією для вдосконалення університетських шкіл бізнесу (AACSB). % бізнес-шкіл світу досягають цієї акредитації. Залучення до навчання, досліджень світового рівня, професійних партнерств та міжнародної спільноти створює захоплюючу атмосферу для навчання, де заохочуються інновації та приймаються виклики.

Стипендії

У Кентському університеті є доступні варіанти фінансування . Використовуйте керівництво університету до фінансової допомоги як основу для ваших досліджень у повному спектрі можливостей фінансування.

Місцезнаходження

Великобританія є популярним місцем для навчання, і KBS особливо добре розташована в Південно-Східній Англії. Наш кампус знаходиться в історичному та прекрасному місті Кентербері; відомий як місто-перерва призначення для тих, хто любить мистецтво, культура, історія, ресторани та нічне життя. Сам університетський містечко розташований у лісових масивів і знаходиться за декілька хвилин ходьби від центру міста Кентербері. Крім того, в Кентербері 56 хвилин їзди на поїзді до Лондона та 2,5 години до Парижа. Громадський транспорт легко доступний та надійний.

Дослідження

Після останніх досліджень Excellent Framework, Kent Business School посіла 25 - е місце з 101 навчальних закладів Великобританії по наукоємності в Times Higher Education. Крім того, 98% наших досліджень вважалися міжнародними. Ми проводимо багато проектів, що фінансуються ззовні з партнерами високого профілю. Останні і нинішні приклади включають Раду з економічних і соціальних досліджень, Світовий банк і Європейську комісію.

Інформація для міжнародних студентів

Навчання в Kent Business School - це захоплюючий життєвий досвід. Ми розробили відмінний академічний досвід, а також приємне середовище для соціальної та культурної взаємодії. Існує підтримка для наших іноземних студентів, як тільки подається заявка. Від практичної інформації про візи до мовних навичок та пошуку житла. Ця підтримка продовжується, коли ви стаєте студентом, щоб допомогти вам максимально використати свій час в університеті. KBS цінує внесок іноземних студентів у навчальний досвід. Бізнес є глобальним, так само як і наше світогляд.

Інформація для студентів Великобританії

Навчання в бізнесі Masters тепер є бажаним варіантом у Великобританії. Незалежно від того, чи займаються вони повний робочий день або неповний робочий день, вивчення бізнесу на цьому рівні є величезним диференціатором для функціональних фахівців і дозволяє спеціалістам бізнесу ще більше спеціалізуватися і активізувати своє стратегічне мислення. Kent Business Schools виступає виключно добре для кар'єрних перспектив * 3:

  • 19 місце у Великій Британії для бізнесу, менеджменту
  • 19 в Великобританії для бухгалтерського обліку
  • 91% наших аспірантів погоджуються з тим, що вони почуваються більш підготовленими до майбутньої кар'єри та що їхній курс був інтелектуальним стимулом * 4.

Приєднатися до KBS Ми з нетерпінням чекаємо від вас.

  • * 8 місце для перспектив випускників у сфері бухгалтерського обліку
  • * 9-й по маркетингу в Повному керівництві університету 2018
  • * 11-е для перспектив випускників у бізнесі та управлінні в The Times Good Guide Guide 2018
  • * 12-й курс на задоволення у бізнесі та менеджменті в Посібнику Університету Гардіан 2018

На додаток до фінансових програм, доступних в рамках цієї школи, Кентський університет пропонує інші ступені фінансування через свій Центр фінансів, стратегічну ініціативу університету для задоволення все більш вимогливих вимог роботодавців, фінансистів та політиків, які прагнуть забезпечити успіх. для своїх організацій.

Розташування

Кентербері

Address
Kent Business School
University of Kent
Canterbury

CT2 7PE Кентербері, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації