Unicaf - Liverpool John Moores University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Юнікаф співпрацює з університетом Ліверпуля Джона Мура, пропонуючи різноманітні курси.

Про університет Ліверпуля Джона Мура

На сьогоднішній день, що має яскраве співтовариство з понад 23 000 студентів з понад 100 країн світу, 2400 співробітників та курси 250 градусів, університет Ліверпуля Джона Мура є одним з найбільших, найбільш динамічних та перспективних університетів Великобританії. Як навчальний заклад, ми безсоромно амбітні - для наших студентів, наших співробітників та для широкої світової спільноти. Ми переживаємо ренесанс, оскільки сила нашого викладання та досліджень продовжує перевищувати навіть наші високі сподівання. Ми були одними з найвищих альпіністів у країні в Рамковій науковій роботі 2014 року, яка оцінює якість досліджень у Великобританії.

Про партнерство з Unicaf

Партнерство між Ліверпульським університетом Джона Мура та Юнікафом об'єднує ресурси та можливості обох організацій, щоб запропонувати інноваційні навчальні рішення та програми, які повністю пропонуються в Інтернеті для потреб широкого кола професіоналів.

Unicaf - одна з найбільш щедрих доступних програм стипендій. Програма підтримує студентів, які проживають в Африці, і надає можливості для вивчення онлайн-програм, пропонованих у партнерстві з Ліверпульським університетом Джона Мура за набагато нижчу ціну.

Основна мета Програми стипендій Unicaf - зробити освіту доступною для студентів, які живуть у регіонах, які не отримують достатню кількість служб, та надати їм можливості пройти вищу освіту та здобути міжнародно визнану кваліфікацію.

Програми, пропоновані в рамках партнерства, реалізуються з міжнародною перспективою, яка має на меті забезпечити підготовку студентів до працевлаштування на світовому ринку та отримання прибутку від інвестицій у освіту. Юнікаф, як партнер он-лайн доставки університету Ліверпуля Джона Мура, робить програми університету доступними в Інтернеті, забезпечуючи сучасне середовище електронного навчання, доповнене сильним акцентом на багаторівневу підтримку студентів.

Партнери мають великий досвід надання якісного, інноваційного навчання та навчання та забезпечення постійного професійного розвитку.

Ліверпульський університет Джона Мура відповідає за академічну якість програм і присуджує наукові ступені. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт університету Ліверпуля Джона Мура.

Юнікаф є глобальним партнером з університету Ліверпульського університету Джона Мура, Великобританія, відповідальний за набір, вступ, зарахування та підтримку студентів, що навчаються в Інтернеті, до університетських нагород, затверджених для дистанційного доставки в Інтернеті. Після успішного закінчення випускники отримають премію Ліверпульського університету Джона Мура.

 • Наше бачення
  • Ми - амбітна та перспективна організація, яка кидає виклик конвенції та пристрасно вірить у концепцію "одного університету" - спільноти, яка працює разом для досягнення спільних цілей, орієнтованих на студентів, у рамках чіткої стратегії.
  • Наше бачення - визнати сучасним громадянським університетом, який вирішує виклики 21 століття.
 • Наші цінності
 • Трансформація
 • Ми віримо в силу освіти, щоб рухати трансформацію через соціальні, культурні та економічні межі.
 • Інновації
 • Ми інноваційні та прогресивні з підприємницьким духом; ми творчо мислимо про нові способи робити речі.
 • Відмінник
 • Ми прагнемо до найвищих стандартів у всьому, що робимо.
 • Партнерство
 • Ми віримо, що, працюючи разом у партнерстві, ми можемо досягти міцних і стійких результатів
 • Лідерство
 • Ми віримо в провідні позиції, кидаючи виклик конвенції та порушуючи нову основу.
 • Громада
 • Ми віримо у силу обміну досвідом та у людей, що поєднуються із спільною метою.

Інтернет-досвід

Онлайн-навчання зробило революцію у вищій освіті через безліч переваг, які вона пропонує. Як он-лайн студент, ти можеш вчитися у власному темпі та часі, за значно меншими витратами.

Але навчання для вашого ступеня в Інтернеті також може викликати деякі питання та проблеми. Це новий і невідомий досвід, тому природно бути невпевненим у тому, чого очікувати і як буде розгортатися процес.

У той час як ваш студентський радник проведе вас по всьому процесу вперед і будете там, щоб підтримати вас на кожному кроці шляху від першого контакту до закінчення навчання, ми також пропонуємо наступні короткі моменти як вступ до Інтернет-досвіду навчання.

Основні моменти навчання в Інтернеті

Ваші заняття відбуватимуться в онлайн-середовищі. Ви можете увійти в будь-який час за вашою зручністю. Опинившись в Інтернеті, ви будете спілкуватися зі своїми викладачами та студентами, читати призначені тексти, отримувати доступ до цифрових матеріалів, публікувати завдання та коментувати завдання інших студентів. Хоча вам потрібно буде входити щонайменше два окремі дні на тиждень, ви, звичайно, матимете велику користь від регулярного та частішого відвідування.

Ваш Інтернет-курс буде проходити за розвиненою системою управління навчанням, розробленою для сприяння оптимальному навчанню для студентів. На додаток до навчальної платформи, яку ви будете використовувати для спілкування з викладачами та студентами, ви також матимете доступ до електронних підручників, що пропонують вам можливість виділення, коментування, створення закладок, пошуку, завантаження та самооцінки.

Кожен модуль ретельно планується узгоджувати з очікуванням глибини та широти вивчення, необхідних для досягнення нагороди на заданому рівні. Відповідно до міжнародних угод, кожна премія виражається у вигляді кількості кредитів, щоб зробити досягнення переносним та прозорим для майбутніх роботодавців та інших вищих навчальних закладів. Плануючи навчальні заходи в рамках кожної програми, очікується, що середній студент виділить приблизно десять годин загального навчального часу, щоб досягти 1 "кредиту" (це наближення включає всі підготовчі роботи, читання, письмо, оцінювання, час, витрачений на спілкування на дискусійних форумах або відвідуванні віртуальних семінарів і практикумів). Наприклад, від кандидата, який бере участь у 20-ти кредитному модулі, який триває вісім тижнів, можна очікувати, що він приділяє в середньому 25 годин навчального часу щотижня (всього 200 годин) для досягнення результатів навчання модуля та завершення оцінок. . Хоча щодо цього немає жорсткого і швидкого правила (наприклад, кожен кандидат матиме унікальний профіль з точки зору часу, який йому знадобиться для читання та розуміння навчальних матеріалів або виконання письмової роботи), наступний перелік завдань може допомогти Ви розумієте час, необхідний для успішного завершення програми:

У рамках типового модуля від кандидатів щотижня потрібно буде:

 • Плануйте час їх навчання відповідно до тижневого плану заходів, викладеного в модулі та керуючись інструктором
 • Читайте приклади та довідкові матеріали з електронних книг та інших джерел
 • Беріть участь у дискусійних форумах, читаючи внески, роблячи внески та відповідаючи на конкретні запитання
 • Підготуйте встановлені завдання (наприклад, надішліть проект відповіді на запитання для зворотного зв’язку)
 • Підготуйте письмові завдання та подайте їх до граничного терміну для формального маркування та зворотного зв’язку (зазвичай це не щотижневе завдання, але може знадобитися, як правило, наприкінці модуля)
 • Поміркуйте над своїм навчанням та відгуком про свій досвід роботи з модулем своїм інструкторам та групі однолітків
 • Як і в приміщенні університету, онлайн-навчання буде включати широку участь та взаємодію з викладачами та студентами. Ви також використовуєте Інтернет-форум для спілкування з радниками, асистентами навчання та спеціалістами з навчання.

Після успішного закінчення ступеня ви отримаєте право на участь в одній з двох щорічних випускних церемоній в Ліверпульському університеті Джона Мура.

Послідовності модулів починаються кілька разів на рік на основі попиту, тому ви маєте можливість записатись і розпочати свою ступінь програми не один раз протягом року, що забезпечує вам гнучкість, яку часто не зустрічається в більшості програм віч-на-віч.

Ви берете по одному модулю за раз. Цей розширений метод навчання, призначений для дорослих, дозволяє зосередити свою увагу на одній предметній області, перш ніж переходити до наступної, а також дозволяє заробляти ступінь за прискореними часовими рамками.

Ступінь, яку ви заробляєте, буде мати таку саму цінність, сприйняття та надійність, як і будь-яка еквівалентна ступінь, отримана в традиційному кампусі.

Розташування

Ліверпуль

Address
Liverpool John Moores University
Kingsway House
2nd Floor, Hatton Garden

L3 2AJ Ліверпуль, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія