Hult International Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Global Hult Business Hult - це не просто бізнес-школа. Це глобальна мережа, яка виховує, надихає та з'єднує деякі найбільш перспективні бізнес-таланти з усього світу.

Світова релевантна бізнес-освіта

У сучасному світі найрелевантніша бізнес-освіта - це глобальна. Програми Hult - від бакалаврської до вищої освіти - розроблені для того, щоб допомогти студентам та керівникам з перших вуст відчути сили, що формують міжнародний бізнес, та надати їм навички та знання, щоб провести керівництво в цьому все більш складному середовищі.

Глобальна спільнота

Навчіться лідирувати у світовій спільноті Досвід Hult - це стати частиною надихаючої академічної спільноти, яка сприяє сміливості, цікавості та стійкості, необхідних для того, щоб стати світовим лідером бізнесу. Саме в цьому академічному середовищі ми кидаємо виклик нашим студентам та викладачам стати не просто лідерами бізнесу, а світовими лідерами. Вибір того, в який з наших містечок ви почнете свою подорож, - це лише початок того, що стане глобальною пригодою, що змінює життя.

Глобальна мережа кампусу

Hult має сім найсучасніших кампусів в центрі деяких найвпливовіших світових ринків.

  • Бостон
  • Сан Франциско
  • Лондон
  • Дубай
  • Шанхай
  • Нью-Йорк
  • Ashridge Estate - Великобританія

Наша глобальна мережа кампусу надає студентам та керівникам доступ до справді глобальної спільноти. Це дає змогу вивчати та переживати життя у надзвичайно різноманітних бізнес-середовищах, приваблює цікавих людей з усього світу, а також дозволяє нам скористатися найкращими галузевими та викладацькими знаннями - де б вони не існували.

Досвідне навчання

Втілення в життя реальних практик основних глобальних бізнес-концепцій є основою всіх наших програм. Ми вважаємо, що люди навчаються краще, тому що ми розробили навчальні програми, які відображають нашу прихильність до цієї віри. Наші методи включають в себе реальні консультаційні проекти, симуляції в реальному часі з акторами, розуміння управління ризиками з професійними гравцями в покер, практикують групове прийняття рішень, змагаючись проти інших команд студентів у реальних сценаріях, та розвиваючи навички роботи в команді та лідерства за допомогою складних заходів на свіжому повітрі. , наприклад, вітрильне плавання.

global campus

Довіряють світові компанії

Наші програми базуються на вивченні, розумінні та вирішенні питань, з якими щодня стикаються провідні світові компанії у світі. Багато найповажніших світових компаній, організацій та неурядових організацій звертаються до виконавчої освіти Hult Ешріджа для допомоги у вирішенні складних бізнес-завдань та для того, щоб краще зрозуміти, як найкраще розвивати свій ключовий талант управління. Це поглиблене залучення з клієнтами як інформує наші дослідження, так і впливає на розробку наших академічних програм, допомагаючи нам забезпечити найрелевантнішу та найновішу ділову освіту.

Глобальний факультет

Hult «s всесвітньо відомий факультет пишається , перш за все , на їх пристрасть до навчання. Багато людей досягли значних успіхів у реальному світі, це означає, що на те, що і як вони навчають, сильно впливає їхній досвід керівників корпорацій, власників бізнесу, винахідників та підприємців. Наші професори приїжджають з понад 45 різних країн і колективно викладають на всіх континентах - предмети, які вони викладають, значно посилюються їх інтернаціоналізмом.

Глобальні дослідження

Наше дослідження зосереджене на питаннях, які є найвищими у свідомості світових лідерів бізнесу - тенденціях, що формують майбутнє бізнес-середовище, та те, як компаніям потрібно буде реагувати. Сюди входять довгострокові дослідження лідерства, стійкості, ринків, що розвиваються, та технологічних зривів. Мислення, яке виникає в результаті нашого дослідження, швидко перекладається на практику, яка лежить в основі всіх наших програм - допомагаючи людям працювати на найвищому рівні.

Глобальні студенти

Багато бізнес-шкіл стверджують, що вони глобальні, але наші аудиторії насправді це підтверджують. Наші кампуси є домом для надзвичайного різноманіття культур, ідей та походження - студенти Hult представляють понад 120 національностей та розмовляють понад 100 мовами.

Різноманітні перспективи

Різноманітність класу та міжкультурна співпраця є важливою частиною досвіду Hult . Насправді багато наших студентів кажуть, що вони дізналися стільки ж від своїх однокласників, скільки й від своїх професорів. Разом ви не тільки поділитесь своїм досвідом, але й навчите один одного, що всі бачать світ під різними кутами. Ви навчитесь дипломатично орієнтуватися на різні точки зору, розуміти культурну динаміку, що впливає на глобальний бізнес, і як спільно вирішувати проблеми.

Сильна мережа

Сьогодні існує 16 000 випускників Hult розповсюджені в 156 країнах, і 100 000 керівників пройшли через наші програми Ashridge Executive Education. Ця мережа надає випускникам ділових контактів Hult у всіх великих країнах світу. global network

Глобальний вплив

У компанії Hult ми вважаємо, що бізнес може змінити життя на краще. Ми надзвичайно горді, що насіння того, що стало найбільшим світовим конкурсом студентського підприємництва, було посаджено у нашій школі.

Перетворення ідей в дію

Заснований випускником Hult , який фінансується сім’єю Hult , і працює у партнерстві з колишнім президентом США Біллом Клінтоном, студентські колективи з усього світу змагаються за виграш інвестицій у розмірі 1 млн доларів у свої стартапи. Конкретна проблема залежить від року в рік, але всі вони спрямовані на покращення життя деяких найбідніших людей у світі. У 2015 році студентські колективи розробили геніальні рішення для побудови стійких та масштабованих соціальних підприємств для вирішення проблем раннього навчання дітей у міських нетрях. Було отримано понад 20 000 заявок, шість команд пройшли до світового фіналу в Нью-Йорку, і ми з гордістю повідомляємо, що п'ять із цих команд, включаючи переможців, отримали зовнішні інвестиції, щоб допомогти перенести свої ідеї на наступний рівень.

Розташування

Лондон

Hult International Business School - Postgraduate Campus

Address
London - Postgraduate Campus 37-38 John Street
WC1N 2AT Лондон, Англія, Великобританія
Телефон
+44 20 7636 5667

Кембридж

Hult International Business School - Boston Campus

Address
Hult International Business School Boston Campus 1 Education Street
02141 Кембридж, Массачусетс, США
Телефон
+1 617-746-1990

Сан Франциско

Hult International Business School - San Francisco Campus

Address
Hult International Business School San Francisco Campus 1355 Sansome Street
94133 Сан Франциско, Каліфорнія, США
Телефон
+1 415-869-2900

Дубай

Hult International Business School - Dubai Campus

Address
Dubai Campus Dubai Internet City PO Box 502988, U.A.E.
Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати
Телефон
+971 4 427 5800

Шанхай

Hult International Business School - Shanghai Campus

Address
Huaxin Haixin Building (Jinlin Haixin) 666 Fuzhou Road,
Шанхай, Шанхай, Китай
Телефон
+852 2111 2399

Лондон

Hult International Business School - Undergraduate Campus

Address
London - Undergraduate Campus 33 Commercial Road
E1 1LD Лондон, Англія, Великобританія
Телефон
+44 20 7636 5667

Нью-Йорк

Hult New York - Rotation Center

Address
New York Rotation Center Hult Staff, Room 901 41 Cooper Square
10003 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США
Телефон
+1 (212) 353-4360

Акредитації