Hult International Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Hult «S новаторський підхід дозволяє вам з підприємницькими навичками , щоб зробити удар з першого дня. Ви дізнаєтесь про світ, адже глобалізація зробила світ більш взаємопов'язаним, ніж будь-коли. Ви дізнаєтесь про майбутнє, адже технологія сприяє змінам, а стабільність є важливою. Ви дізнаєтесь про себе, адже вам потрібно постійно пристосовуватися, щоб залишатися актуальними протягом усієї своєї кар’єри.

Випускник у глобальну мережу

Створіть міжнародну мережу, співпрацюючи зі студентами з усього світу. Наші студенти представляють понад 160 національностей та розмовляють понад 100 мовами - ніколи не знаєш, звідки прийде твій наступний контакт, інвестор чи бізнес.

Затребуваний у провідних компаній

Роботодавці наймають випускників Hult за їх підприємницьке ставлення, цікавість та світогляд. Ми спеціалізуємося на тому, щоб допомогти міжнародним студентам знайти міжнародну роботу. Минулого року випускники Hult наших аспірантур прийняли пропозиції щодо роботи у 825 компаніях з понад 60 країн.

Майбутнє - це навчання протягом усього життя

Зміни ніколи не припиняються, тому навчання вашого бізнесу також не повинно. Ми надаємо вам змогу бути в курсі нових тенденцій, приймаючи додатковий факультатив щороку на все життя.

Втілити теорію на практиці

В компанії Hult , ми вважаємо, що ти найкраще вчишся, робиш. Як невід'ємна частина вашого навчання, у вас буде кілька можливостей застосувати свої знання та вміння, працюючи в командах для вирішення реальних проблем.

Hult Masters Students" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/133563_Hult_SF_Campbell_Brewer_Day1_2017-3296_min.jpg" alt="Hult Masters Students" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

Глобальне співтовариство

Hult в Hult ви приєднаєтесь до згуртованої студентської спільноти безпрецедентного різноманіття. Дізнайтеся, що робить інші культури тиковими, погляньте на міжнародний погляд на бізнес та закінчіть друзів та контактів у всьому світі.

Кар'єра розвитку

Будьте готові до мережі з глобальними корпораціями та захоплюючими стартапами на наших заходах у галузі кар’єри. Ваш особистий консультант по кар'єрі направить вас на шлях самовідкриття до вашої роботи випускника та підтримає вас у розробці інструментів та навичок для його роботи.

У компанії Hult ваші консультанти з питань кар'єри мають багаторічний досвід допомоги міжнародним студентам у пошуку роботи. Вони допоможуть вам позиціонувати себе на світовому ринку та проконсультують щодо стратегій входу для вашого ідеального місця та галузі.

Глобальний факультет

Корпоративні керівники, підприємці та дослідники - професор Hult всесвітньо відомий діловою практикою та лідерством, з пристрастю до створення та викладання принципів, що відображають основу та межу успіху бізнесу.

Hult випускники

Ваша подорож по Hult триває довго після закінчення навчання. Як член Асоціації випускників Hult , ви маєте доступ до глобальної мережі випускників, можливостей навчання протягом усього життя та багатьох способів зв’язатися з колегами-випускниками та діловими можливостями по всьому світу. Асоціація випускників має понад 23 000 випускників у понад 170 країнах світу.

Акредитація

Hult визнаний трьома найпрестижнішими міжнародними акредитаційними органами: Асоціація просування колегіальних шкіл бізнесу (AACSB International), Асоціація MBA (AMBA) та EQUIS (Європейська система підвищення якості). Ми є першою і єдиною бізнес-школою в США, яка отримала цю потрійну акредитацію, яку проводить лише один відсоток бізнес-шкіл у всьому світі.

Розташування

Лондон

Hult International Business School - Postgraduate Campus

Address
London - Postgraduate Campus
37-38 John Street

WC1N 2AT Лондон, Англія, Великобританія
Телефон
+44 20 7636 5667

Кембридж

Hult International Business School - Boston Campus

Address
Hult International Business School
Boston Campus
1 Education Street

02141 Кембридж, Массачусетс, США
Телефон
+1 617-746-1990

Сан Франциско

Hult International Business School - San Francisco Campus

Address
Hult International Business School
San Francisco Campus
1355 Sansome Street

94133 Сан Франциско, Каліфорнія, США
Телефон
+1 415-869-2900

Дубай

Hult International Business School - Dubai Campus

Address
Dubai Campus Dubai Internet City PO Box 502988, U.A.E.
Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати
Телефон
+971 4 427 5800

Шанхай

Hult International Business School - Shanghai Campus

Address
4F, Hua Xin Hai Xin Building No.666 Fuzhou Road, Huangpu District, Shanghai
200001 Шанхай, Шанхай, Китай
Телефон
+852 2111 2399

Нью-Йорк

Hult New York - Rotation Center

Address
New York Rotation Center
Hult Staff, Room 901
41 Cooper Square

10003 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США
Телефон
+1 (212) 353-4360

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації