Heythrop College - University Of London

Введення

Прочитайте офіційний опис

Для більш ніж 400 років, Heythrop коледж спеціалізується на вивченні філософії і теології. Ось, ці предмети є не просто департаменти більшою установи; весь коледж присвячена їх вивченню. Наші студенти мають доступ до одного з найпрекрасніших бібліотек в своїй області, і викладають один з найбільших педагогічних кадрів в цих областях. Ми унікальним співтовариством вчених, захоплені обговорення і вивчення філософії і теології в контексті сучасного світу і різноманітною місті Лондоні.

Heythrop також частиною великої спільноти в Лондонському університеті. У коледжі членів, ми виграємо від Лондонського університету високою міжнародною репутацією, яка приваблює студентів з усього світу. Скрізь, де ваші дослідження вас, Університет імені лондонському буде негайно визнаватися і поважатися.

Більшість наших студентів заявляють, однак, що це Heythrop в меншу, згуртована громада близько 1000 студентів та співробітників, а головною визначною пам'яткою для вивчення тут. Ми пропонуємо дійсно індивідуальний підхід до вивчення і гарантувати, що всі наші студенти отримують підтримку в своїх академічних, соціальних і кар'єрних pursits через наші на кампусі facitiies і послуг та наших зв'язків з Лондонського університету та інших вузів-учасників.

"Сполучення громада, яка пропонує Heythrop створює більш особистий простір, переконавшись, кожна ідея має право бути почутим». - 3-й рік BA Філософія студент

Розташування

Лондон

Heythrop College

Address
Heythrop College, University of London, Kensington Square
W8 5HN Лондон, Англія, Великобританія
Телефон
+44 20 7795 6600

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія