Glion Institute of Higher Education London

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навчіться гостинністю від кращого, дослідження в центрі світу

Починаючи з 1962 року, Гліон Інститут вищої освіти встановив стандарти якості в відомої швейцарської готельної школи, перетворюючи студентів в лідери за гостинність, туризм та події галузі. Ось чому фахівці галузі для Гліон, щоб виграти нагороду «Краща школа готельного менеджменту» в світі на Worldwide Hospitality Awards в 2015 році.

На кампусі в Лондоні, Гліон поставляє це відомий швейцарський градусів управління гостинності та аспірантам програми для студентів з усього світу. Довірені освітні програми приносять інноваційний готель і ресторан сцену Лондона до життя через промисловість візити, конференції та заходи, даючи студентам краще, що і в Лондоні, і швейцарець освіту повинні запропонувати.

Розташований на території університету Roehampton, кампус Гліон London пропонує сучасний, захоплюючий університетський спосіб життя в комфорті і з'єднань згуртованої Гліонского спільноти. Всього 40 хвилин, лондонський Вест-Енд і центру міста і пропонує нескінченну різноманітність магазинів, розважальних закладів, ресторанів і культурних пам'яток.

Дізнайтеся, що робить Гліон Лондон унікальним!

Розташування

Лондон

Address
Glion Institute of Higher Education
Downshire House
Roehampton Lane
London, SW15 4HT
United Kingdom

Лондон, Англія, Великобританія