Glasgow Caledonian University, London (GCU London)

Введення

Прочитайте офіційний опис

ГПА Лондон є професійним аспірантуру університету кампус Університет Глазго Каледонія (ГПА), Розташований в ультра-сучасних умовах в центрі Лондон, Розташований в Спітлфілдз, одному з найпривабливіших місць Лондона, ГПА Лондон в безпосередній близькості від столиці глобально визнані фінансові та індустрії моди. Кампус пропонує широкий вибір MBA і MSc курси, Висока якість викладання та зв'язку з міжнародними бізнесу. ГПА Лондон дає студентам збагачення і різноманітний досвід навчання підкріплюється динамічного міжнародного, інтелектуальної та культурного життя. Ми залучаємо студентів з більш ніж 56 країн, з різних верств суспільства з усіх куточків світу.

Кар'єра фокус Наш університет є установою, яка вважає, що "кар'єра на першому місці". Відмінник освіти лежить в основі нашої місії; Тому, ми прагнемо оснастити наших студентів з необхідними навичками, щоб досягти успіху в обраній ними професії, пропонуючи високу якість, гнучкий і доступний навчання.

Кампус та споруди Кампус надає середовище навчання передові, який приборкує новітні технології та сучасні навчання простору для лекцій, в малих групах дослідження, і соціальне навчання.

ГПА Лондон прагне пропонувати високоякісні студент досвід через нагородами послуги підтримки, а також сприяє працевлаштуванню та глобального громадянства в наших випускників.

ГПА Лондон ідеально розташований в декількох хвилинах ходьби від станції Liverpool Street. Діапазон розміщення знаходиться поруч з території кампуса.

Кампус також має:

Нагородами підтримки студентів Всесвітньо відомі викладачі Сучасний кампус міський стиль встановлений на чотирьох поверхах Навчання в малих групах номера Бібліотека об'єктів, у тому числі цифрового доступу Breakout салони Тераса на даху з 360 градусів Лондоні Група місця навчання Конференц-зали Відео конференц-зали Стан мистецтва обчислювальної техніки, в тому числі Apple, Маки

Розташування

Лондон

Address
40 Fashion Street
Spitalfields,

E1 6PX Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія