Bell English

Введення

Прочитайте офіційний опис

BELL - готує вас до вступу в університети у Великобританії

  • 15 угод прогресія університетів
  • прохідний бал студента 97% * (68% досягнення заслуг або відмінність) - Студенти, які забезпечені місця в 8 з Russell Group університетів, Однією з організацій, що представляють 24 провідних університетів Великобританії.

Просто кілька причин, чому Белл є ідеальним університетом постачальник підготовки для іноземних студентів. Заснована в 1955 році Белл викладав понад 100 000 студентів з 90 країн світу в Великобританії за цілою низкою програм підготовки вищих навчальних закладів англійської мови і.

програми University Foundation і Pre-Masters Белла розроблені, щоб допомогти іноземним студентам "готуватися до кожного аспекту життя університету у Великобританії. Курси поєднують розвиток англійської мови, за умови навчання і академічних навичок.

Ви можете вибрати для вивчення з Bell в Кембриджі чи Лондоні в Великобританії.

  • Середнє по класах 2012 і 2013 рр.

"Я працював з Bell протягом ряду років, і ми завжди знаходили студенти Bell, щоб бути абсолютно особливим. Вони отримують фантастичні консультації і можливості і завжди робити добре в університеті." David Street, керівник міжнародного найму, Університет Вінчестера

Розташування

Кембридж

Address
Bell Hillscross
Red Cross Lane

CB2 0QU Кембридж, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:
    В даний час немає програм для відображення

    Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


    ... or simply by choosing your degree: