Edinburgh Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Це ваш вибір, ваша можливість
Edinburgh Business School , Heriot-Watt University, допомагає працюючим професіоналам стати лідерами бізнесу вже більше 25 років, пропонуючи високоякісні та доступні програми післядипломної освіти в бізнесі.

Наші популярні онлайн-програми з МВА , магістра , DBA та PhD прискорили кар'єру понад 20 000 випускників, у багатьох з них спостерігається збільшення їх заробітної плати, просування по службі в рамках своїх компаній та інших, що починають свій власний бізнес.

Чому Edinburgh Business School ?

" Edinburgh Business School була створена для того, щоб робити те, чого вона продовжує робити блискуче, - забезпечити доступ до управлінської освіти людям усього світу, незалежно від того, де вони знаходяться, годин, які вони працюють, або їхніх сімейних обставин". Професор Хейзер МакГрегор, Виконавчий Дин

Ви навчитеся краще, коли ти контролюєш
Ми даємо вам свободу адаптації ваших досліджень, щоб відповідати вашим зайнятим особистим та професійним способом життя; ви можете вибрати, як, коли і де ви хочете вчитися. Ви можете навчатися в Інтернеті , у своєму власному темпі та у свій час; в одному з наших трьох кампусів в Единбурзі , Дубаї чи Малайзії ; або з одним із наших довірених учбових партнерів .


Якість гарантовано
Edinburgh Business School є частиною університету Херіот-Ватт, тому ми працюємо в рамках великих заходів Університету задля забезпечення якості та завдяки своїм постійним зусиллям і зобов'язанням підтримувати якість у всіх сферах нашого дослідження та навчання.

"Роботодавці бачать цінність в Edinburgh Business School MBA ..." Гейл Едвардс, випускник MBA

Професійний розвиток та зростання
Кваліфікація з Edinburgh Business School - це інвестиції у ваше майбутнє, майбутні кар'єрні перспективи, ваші майбутні доходи.

"Я підписався на MBA, тому що я хочу варіанти в житті, і це те, що він дає вам" Босман дю Плесіс, MBA Випускник

У самостійному дослідженні повідомлялося 75 випускників, що протягом або через 6 місяців після закінчення навчання 65% зазнали підвищення зарплати, 25% почали власну справу та 52% виграли акцію ( Carrington Crisp, травень 2017 р.).

Ми глобальні, ми місцеві
З міжнародним факультетом високо поважних та досвідчених професіоналів, тисяч однодумців та успішних випускників, місцева присутність на п'яти континентах світу та три студентські містечка в Единбурзі , Дубаї та Малайзії , ми справді є глобальною сім'єю ділової активності професіонали

Попросіть нас безпосередньо до Edinburgh Business School про наші програми.

Ви готові приєднатися до нашої глобальної мережі?

Усі наші онлайн-програми є модульними, і кожен курс може бути завершений кожного разу, коли ви виберете. Ми пропонуємо шість програм:

Студенти також можуть вибрати навчання для своєї програми MBA на повному рівні в наших університетських містечках в Единбурзі та Дубаї; або, неповний робочий день у Дубаї та Малайзії.

Потрібна додаткова інформація?

Запитайте зараз; ми хотіли б почути від вас.

Сбори та стипендії

Ви можете використовувати наш калькулятор зборів, який дасть вам вказівки загальної вартості вашої програми вибору.

Стипендії доступні для вибраних програм з нами, ви можете дізнатись більше про них на нашому сайті .

Зв'яжіться з нами

Дубайський кампус
Edinburgh Business School
Університет Heriot-Watt в Дубаї
PO Box 294345
Дубайський міжнародний академічний місто
Об'єднані Арабські Емірати]

МВА для очної та повної зайнятості
971 (4) 435 8770
DubaiMBA@ebs.hw.ac.uk

Единбурзький кампус
Edinburgh Business School
Університет Геріот-Ватта
Едінбург
EH14 4AS
44 (0) 131 451 3090
oncampusmba@ebs.hw.ac.uk

Кампус Малайзії
Edinburgh Business School
Університет Геріот-Ватт, Малайзія
No 1 Jalan Venna p5 / 2
Участок 5,
62200 Путраджайя
Малайзія
Неповний MBA

603-8894 3888
MalaysiaMBA@ebs.hw.ac.uk

Або зв'яжіться з одним із наших регіональних офісів поруч із вами.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc » Перегляд Online Заочні і вечірні MBA » Перегляд Online MBA » Перегляд Online MSc » Перегляд Річні програми MBA » Перегляд DBA »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Магістр маркетингу

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма Відкритий конкурс Великобританія Edinburgh Сполучені Арабські Емірати Dubai Малайзія Putrajaya + 4 більше

Наш магістр у програмі маркетингу однаково відповідає вашим потребам незалежно від вашої поточної кар'єри, досвіду, знань чи навичок, пов'язаних з предметом. Він був створений для того, щоб рівним чином оскаржити випускників, які не є діловими партнерами, які прагнуть спробувати себе як у маркетологів, так і в маркетологів. [+]

Edinburgh Business School - вища школа бізнесу університету ім. Геріот-Ватта.

Edinburgh Business School (EBS) допомагає робочим професіоналам стати лідерами бізнесу вже понад 25 років, пропонуючи високоякісні та доступні програми післядипломної освіти в бізнесі. Наші популярні онлайн-програми MBA , Masters, DBA та PhD прискорили кар'єру понад 20 000 випускників. Наші студенти бачили підвищені зарплати, отримали акції у своїх компаніях, і багато хто почав свій власний бізнес.... [-]


Для зв'язку

Edinburgh Business School

Адреса, рядок 1 Edinburgh Campus, Edinburgh Business School, Heriot-Watt University
EH14 4AS Edinburgh, Scotland, Великобританія
Веб-сайт http://www.ebsglobal.net/
Телефон +44 131 451 3090

Адреса, рядок 1 Dubai Campus, Edinburgh Business School, Heriot-Watt University, Dubai International Academic City
Dubai, Dubai, Сполучені Арабські Емірати
Телефон undefined

Адреса, рядок 1 Malaysia Campus Edinburgh Business School, Heriot-Watt University Malaysia, No 1 Jalan Venna p5/2, Precinct 5
62200 Putrajaya, Putrajaya, Малайзія
Телефон undefined