ESCP Business School London

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1819 році, ESCP Business School підготувала покоління лідерів та підприємців. Завдяки шести міським містечкам у Берліні, Лондоні, Мадриді, Парижі, Турині та Варшаві, ESCP Business School має європейську ідентичність, що дозволяє їй запропонувати унікальний мультикультурний стиль навчання у сфері бізнесу та глобальний погляд на питання міжнародного менеджменту.

Щорічно ESCP вітає понад 6 000 студентів та 5000 керівників з більш ніж 120 різних країн, надаючи їм всебічну пропозицію курсів з менеджменту та спеціалізованих програм (бакалавр, магістр, Executive MBA, доктор наук та вища освіта).

ESCP - перша і єдина в світі багатоакредитована школа бізнесу з:

 • 3 міжнародні акредитації: Акредитована програма AACSB, EQUIS, EFMD (MBA / EMBA)
 • 5 національних акредитацій: ACQUIN (Німеччина), ANECA (Іспанія), QAA
 • ESCP також є першою бізнес-школою, яка стала повноправним членом Європейської асоціації університетів (EUA).

- Слідкуйте за нами у Twitter https://twitter.com/escp_bs

Перший у майбутнє

Піонер за останні 200 років, ESCP Business School може пишатися великою кількістю інновацій, успішно прийнятих у всьому світі. Вона залишається єдиною загальноєвропейською школою, яка має шість містечок у Берліні, Лондоні, Мадриді, Парижі, Турині та Варшаві та пов'язаному з цим містечку в Люксембурзі.

2019 рік - це ідеальний час для святкування новаторського духу, вбудованого в гени ESCP. Для цього ми повертаємось до створення школи в 1819 році - після цього вона стала першою діловою школою у світі - і відкриваємо рецепт такого довгого життя!131185_ESCPlandingstrip.jpg

# 1 Основи піонерської школи (1819-1869)

У 1819 році створена приватна компанія особливого роду: одна з перших бізнес-шкіл, а тепер створено найдавнішу бізнес-школу у світі.

Під час цього навчального періоду школа будує на оригінальних концепціях, які становлять основи інноваційної стратегії ESCP, що діяла з 1970-х років:

 • Смілива політика міжнародної відкритості (понад 20% іноземних студентів ще в 1827-1828 рр.) З освітнім змістом, що висвітлює міжнародні питання (три іноземні мови викладалися з 1823; навчальні поїздки в Європу з 1826-1827 рр.). Це був справжній подвиг у Франції в контексті суспільства післянаполеонівських воєн!
 • Окрім науки та техніки управління, студенти вивчають право та політичну економію, або прикладні науки (хімія). Мультикультурна та мультидисциплінарна модель ESCP вже з'являється.
 • Розташування в центрі економічної столиці (Hôtel des Fermes, потім Hôtel de Sully, в Парижі).

Ця рання фаза формується своїми будівельниками: підприємцями, такими як Germain Legret і Amédée Brodart, і вчені, такі як економіст Жан-Батіст Сай, теоретик концепції підприємництва; купець Вітал Ру, який сприяв розробці концепції французького комерційного кодексу та пропагандиста педагогіки, орієнтованої на практичне навчання; і економіст Адольф Бланкі, власник і директор школи протягом 24 років.

# 2 Консолідація та зрілість (1869-1969)

У період з 1869 по 1969 рік під егідою Торгово-промислової палати школа зміцнюється і досягає зрілості. Доведено як його стійкість, так і пристосованість: з одного боку, значне розширення програм та зарахувань (від кількох десятків студентів у 1820-х до 250 в кінці 19 століття та майже тисячі до 1970-х років); з іншого, підвищена вибірковість та підвищення академічних потреб з 1920-х років, включаючи:

 • Державне визнання освіти в 1890 році.
 • Створення перших розділів спеціалізації, спадщина "Компотерів" (торгових постів), винайдених у перші роки школи: морський відділ (1905), колоніальний розділ (1913), розділ готелю (1916), розділ "Торговельне представництво" (1917) ) і т.д.
 • Обов'язковий конкурсний вступний іспит 1926 року.
 • Підвищення статусу вищого навчального закладу в 1947 р. Є важливим кроком на шляху до поступового перетворення в Гранд Еколь де Комерс.
 • Створення Асоціації випускників та Студентського союзу у 1950 році.
 • Інтеграція ІТ та мовної лабораторії в 1960-х роках.

Під час бурхливого століття, протягом якого місто Париж тричі постраждало від збройних конфліктів, приміщення школи перетворюються для розміщення поранених у війні (у 1870, 1914-1918 та 1939-1945 роках) - двічі у будівлях на Авеню де la République.

# 3 Нова школа бізнесу (1969-2019)

Коли Школа здобула свою автономію в 1969 році, покинувши мережу ESCAE, ESCP Business School поступово відновлює свою бізнес-модель, засновану на цінностях та академічних принципах, що впроваджуються з 1819 року.

Нова інтегрована європейська модель університетського містечка є результатом постійного зростання 150-річної інституції як відповіді на економічну глобалізацію.

Це перетворення відбувається в контексті інтенсифікації та розширення Європейського Союзу.

П'ять етапів відзначають прогрес у переосмисленні нової європейської моделі: 1969, 1973, 1999 та 2009 роки:

 • 1969: Створення спеціального постійного факультету та Студентської асоціації трибунів ESCP.
 • 1973: 8 жовтня 1973 року створюється Паризька вища школа (названа "Європейська Європейська Африка з 1982 року"), де студенти дотримуються міжнародного навчального плану з чергуванням семестрів у великих європейських столицях (Лондон з 1974 року, Дюссельдорф з 1975 року ( Університетське містечко перенесено в Берлін у 1985 році.
 • 1999: Злиття ESCP та EAP.
 • 2009: Створення ESCP, після посиленого розширення мережі з відкриттям кампусу в Турині в 2004 році та перед Варшавським містечком у 2015 році.
 • 2018 рік: Бізнес-школа ESCP стає незалежною від Паризької торгово-промислової палати. Розпочинається запуск європейського ступеня бакалавра, що прив'язує Школу до європейської моделі ЛМР та сприяє сильному зростанню. Студентське населення подвоюється за 4 роки.

Протягом двох століть світ змінився: уроки політичної економіки, які викладалися на початку, тепер стоять на гуманітарних курсах, а прикладні науки в лабораторії поступилися місцем кодування та великих даних. Однак досі переважає підприємницьке бачення засновників, яке просвічує такі аспекти, як європейський успіх Blue Factory, шкільний інкубатор, присутній на всіх кампусах бізнес-шкіл ESCP!

Наше завдання

«Місія ESCP - надихнути та навчати завтрашніх лідерів бізнесу».

Ми переконані, що завтрашні бізнес-лідери повинні бути міжнародними, цифровими та міжкультурно ефективними. Наш підхід до освіти та організаційної структури відображає це, з сильними міжнародними програмами, що проводяться інтегрованим (загальноєвропейським) факультетом по кампусах на кожному з основних ринків Європи.

Ми просуваємо цю місію за допомогою нашого унікального підходу до міжнародної освіти та досліджень з менеджменту, що сприяє транснаціональному досвіду, співпраці та навчання в загальноєвропейському контексті.

У 2015 році школа затвердила унікальний підхід та перспективу в абревіатурі C4B: Cultures for (4) Business. Це продовжує керувати нашою роботою і тепер включено до нового Стратегічного плану на період 2018-2022 років.

C4B або як ми пропонуємо в ESCP Business School

 1. Експертна академія, присвячена міжнародним / порівняльним дослідженням.
 2. Обов'язкові ротаційні програми, що забезпечують унікальний досвід навчання в різних країнах Європи.
 3. Міждисциплінарне викладання, що інтегрує важке (кодування і т.д.) і більш м'які (гуманітарні та ін.) Навички управління.
 4. Різноманітна, творча та підприємницька спільнота.

Наше бачення (що і де ми хочемо бути до 2022 року)

"У 2022 році бізнес-школа ESCP буде визнана у всьому світі провідною європейською бізнес-школою для міжнародної орієнтованої освіти з управління".

Наше бачення, Стати Правдою, Мається на увазі:

 • виробництво та розповсюдження досліджень світового рівня в міжнародному / порівняльному менеджменті, які формують спосіб організації та лідерів, які продукують та ведуть себе;
 • виробництво культурних і цифрових розумних випускників, які мають можливість формувати і підключати завтрашні ділові світи;
 • значущі залучення до бізнесу, випускників та уряду, щоб сприяти розвитку міжнародної практики управління та міжкультурних відносин;
 • використання різноманітності у всіх його формах як джерела інновацій, сили та лідерства.

Наші цінності та відданість є європейськими

Ми розвиваємо цінності академічної досконалості, успадкованої від європейської університетської культури.

Завдяки нашому дослідженню ми розробляємо особливу концепцію управлінських дисциплін, яка ґрунтується на мультикультурному, міждисциплінарному та відкритому підході до основних проблем майбутнього світу.

У нашій школі, створеній підприємцями 200 років тому, ми розвиваємо творчість, розвиваючи цікавість, сміливість і заохочуючи внесок усіх дисциплін у економічний динамізм.

Наша громада прагне сприяти плюралізму через повагу до культур і всіх форм різноманітності.

Розташування

Лондон

Address
London Campus
ESCP Europe
527 Finchley Road
London NW3 7BG
United Kingdom

Лондон, Англія, Великобританія

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited