Durham University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Durham University є відмітним - Університет Монастирська з давніми традиціями і сучасними цінностями. Ми прагнемо досягти найвищого відмінності в області досліджень і науки, які роблять реальний внесок в суспільствах по всьому світу. Ми також прагнемо до досконалості у всіх аспектах навчання, освіти і передачі знань.

Але Durham University набагато більше , ніж це. Сайт Всесвітньої спадщини в центрі міста Дарем був одним з провідних центрів науки протягом більше 1000 років.

Після темних століть в Європі, 7-го століття побачив розквіт думки і культури на північному сході Англії. Халепа - поет, вчений, історик і найбільший європейський вчений 7-го століття - похований в Дареме, як Сент-Катберт, який встановив "англійський 'християнство від його кельтських і римських коренів. були проведені Линдисфарн Євангелія, "одним з найбільших пам'яток культурних досягнень людини", поблизу і проживав в Дарем з тілом Кутберта до 16-го століття, коли вони були вивезені в Лондон - наш "Євангелія Книга" повертається в Дарем в 2013. 'Катберт співтовариства' став одним з найбагатших в Європі, з земель, що тягнуться від Тайн в Тис і за її межами. Це наукова, чернеча громада була попередником сучасної традиції університету, який поширився по всій Європі і в усьому світі. 11-е століття Дарема Норман собор був побудований між 1096 і 1130 і є одним зі світових воістину великих будівель. Durham Castle, нині є частиною університету, які не датується 1072 року і був місцем всесильних Принца-Єпископів, який володів світської і релігійної влади над більшою частиною Північної Англії, зі своїми арміями, система оподаткування і карбування - до кінець принца-єпископство в 1832 році Дарем був фактично державою в державі.

Дарем став одним з провідних центрів Англії середньовічної вченості, поряд з Оксфордом і Кембриджем. Справді, три коледжі - тепер частина Оксфордського університету - були створені з Дарема (University College і Балліоль коледж, а 1286 р Дарем коледж був тікати з Дарема для підготовки вчених протягом 300 років, поки він не став включені до Оксфордського університету як Трініті-коледж) , Генріх VIII і спроби Олівера Кромвеля офіційно заснувати університет для Півночі в Дарем були поглинена політикою і Північ-Південь суперництвом, і це не було до 1832 року, як принц-єпископство відмовився і втратив свої сили, був Дарем, нарешті, наділену замок і землі і надані правом присвоювати вчені ступені від короля в якості третьої університету Англії. Durham University є правонаступником безперервної лінії навчання та стипендії починаючи з Біди і Катберт і до цього дня.

Дарем завжди був сучасний, перспективний університет. З середньовічного об'єкта всесвітньої спадщини в нашому серці, наші нові будівлі продовжують традиції важливою та інноваційної архітектури. Дарем був одним з перших університетів допускати жінок на рівних з чоловіками (1890), щоб встановити медичну освіту (1834) і першим нагородити цивільних і гірського інженера ступенів для задоволення регіональних і національних потреб в період промислової революції (1838) , Durham привели в розвиток науки і створена одна з найбільш ранніх обсерваторій в Англії. Durham University був заснований в двох містах протягом більше 100 років, його медичну школу в Королівському коледжі і інших коледжів в Ньюкаслі стає новим і незалежний університет Ньюкасла в 1963 році. Дарем був також першим університетом встановити закордонним кампусів століття до того , як концепція була заново: в Барбадосі в 1875 році і Сьєрра - Леоне в 1876 році.

Розташування