Durham University Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Майстри програми

Приготуйтеся, щоб конкурувати на все більш міжнародному ринку праці. Вивчити глобально визнаних аспірантуру в Durham University Business School. Академічна строгість наших майстрів надасть вам світового класу фору, допомагаючи вам розвинути аналітичні та критичні навички, цінності роботодавця. Він зв'яже вас з деякими з провідних світових компаній. Так чи хочете ви стати підприємцем або працювати в міжнародній організації, ви будете готові прийняти виклик і конкуренції реального бізнесу.

Стати досвідченим фахівцем в застосуванні наукових досліджень під керівництвом навчання сучасним бізнес-завдань

Скористайтеся підвищення кар'єрних можливостей, таких як міжнародні обміни та мережевих подій

Дарем Денне MBA

Ви допитливих, рішучі і честолюбні. У вас є лідерський потенціал, який ви хочете використовувати. Ви хочете, щоб прогресувати свою кар'єру на наступний рівень - або у вашій поточної ролі або шляхом запуску себе в новій роботі-функції або галузі. Ви можете хотіти, щоб конкурувати на міжнародній арені. Ви є Дарем MBA.

Дарем MBA був розроблений з майбутніми лідерами на увазі. Вчіться з нами і навчитися надихати, мотивувати і мобілізувати команду. Посилення довіри від академічної суворості Дарема. Стати досвідченим фахівцем в застосуванні теорії до реального світу за допомогою практичної взаємодії з роботодавцями.

Онлайн MBA

Прискорення кар'єри з гнучким дослідження на Інтернет MBA. Ви можете бути виконавчим на вашому шляху до вершини у вашій нинішній роботі; ви можете почати іншу кар'єру в новому секторі - незалежно від ваших амбіцій і способу життя, ви можете адаптувати суміш онлайн і блок-самоучка житлових модулів, щоб задовольнити вас. Дізнайтеся, де ви хочете, коли ви хочете, і отримати навички, щоб застосувати заслуговує на довіру академічної теорії до реального світу бізнесу.

Тримісний акредитованих

Durham University Business School є унікальним у своєму підході до навчання, наукових досліджень і зв'язків з рештою світу. Один з елітної групи шкіл по всьому світу, Durham University Business School несе в собі всі три міжнародні стандарти якості kitemarks - AACSB (Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу), AMBA (Асоціація МВА) і EQUIS (Європейська система поліпшення якості). Ці акредитацій є схвалення якості наших програм, показуючи ми були ретельно перевірені і бути винятковим.

вражаючу репутацію

Заснована в 1965 році, Durham University Business School є одним з найстаріших бізнес-шкіл у Великобританії. Ми є частиною Durham University, який протягом 180 років, є одним з найстаріших і найбільш престижних університетів Англії. Завдяки своїй вражаючою історією і спадщиною, Durham University має завидну позицію в якості п'яти кращих університетів Великобританії (The Complete University Guide 2014 року).

Продумайте свою кваліфікацію, щоб ваші особисті сили і прагнення.

Розташування

Дарем

Address
Durham University Business School
Durham University
Mill Hill Lane

DH1 3LB Дарем, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

Програми

MSc