Прочитайте офіційний опис

Хрест школи англійської мови Прикордонне агентство Великобританії (UKBA) Надійний спонсор і викладає англійську мову з 1983 року. Наш дружний і досвідчений викладачів та адміністративного персоналу гарантувати, що кожен студент отримує найкраще в англійській мові.

Студенти можуть вільно відвідати наш офіс, коли вони потребують (якщо тільки сказати 'привіт!'), Яка сприяє затишну атмосферу в школі і студенти можуть почувати себе в безпеці, знаючи, що ми завжди під рукою, щоб допомогти з будь-якими питаннями.

Недавнє опитування показало, що багато хто з наших нинішніх студентів вирішили зареєструватися в нашій школі, тому що вони по одному були рекомендовані: ми дуже пишаємося цим результатом, тому що ми вважаємо, що це зрештою свідченням якості нашого сервісу і щасливою середовищі нашої школи.

Хрест школи англійської мови оцінюється Grade 1: перевершує очікування від незалежних шкіл інспекції Великобританії (ISI). Ми в Gazette центру El Переваги 2014 і 2013 і були нагороджені Best Value школу в Лондоні 2013 для забезпечення високої якості послуг за доступними цінами. Наша школа є філією лондонського Crest відкритого Центру; один з провідних IELTS у Великобританії, Кембридж і Трініті екзаменаційний центр, що також робить нас ідеальним вибором для підготовки до іспитів курсів.

Розташування

Хрест школи англійської мови заснований в приємній передмісті Лондона під назвою Edgware. Школа розташована на головній вулиці, що означає студенти можуть насолоджуватися магазини, ресторани і кафе у вільний час, і ми просто в одній хвилині ходьби від станції.

Перевага в тому, в тому, що ви можете легко відвідати центральний Лондон на автобусі або метро, ​​щоб насолодитися чудовим пам'ятки і фантастичний нічним життям - але без стресу або вартості життя в центрі. Це в рівній мірі зручне розташування для тих, хто хоче відвідати багато красивих місць поза Лондона і, які хочуть випробувати справжній англійський живуть перших рук.

Цей навчальний заклад також пропонує: