Crest Schools of English

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хрест школи англійської мови Прикордонне агентство Великобританії (UKBA) Надійний спонсор і викладає англійську мову з 1983 року. Наш дружний і досвідчений викладачів та адміністративного персоналу гарантувати, що кожен студент отримує найкраще в англійській мові.

Студенти можуть вільно відвідати наш офіс, коли вони потребують (якщо тільки сказати 'привіт!'), Яка сприяє затишну атмосферу в школі і студенти можуть почувати себе в безпеці, знаючи, що ми завжди під рукою, щоб допомогти з будь-якими питаннями.

Недавнє опитування показало, що багато хто з наших нинішніх студентів вирішили зареєструватися в нашій школі, тому що вони по одному були рекомендовані: ми дуже пишаємося цим результатом, тому що ми вважаємо, що це зрештою свідченням якості нашого сервісу і щасливою середовищі нашої школи.

Хрест школи англійської мови оцінюється Grade 1: перевершує очікування від незалежних шкіл інспекції Великобританії (ISI). Ми в Gazette центру El Переваги 2014 і 2013 і були нагороджені Best Value школу в Лондоні 2013 для забезпечення високої якості послуг за доступними цінами. Наша школа є філією лондонського Crest відкритого Центру; один з провідних IELTS у Великобританії, Кембридж і Трініті екзаменаційний центр, що також робить нас ідеальним вибором для підготовки до іспитів курсів.

Розташування

Хрест школи англійської мови заснований в приємній передмісті Лондона під назвою Edgware. Школа розташована на головній вулиці, що означає студенти можуть насолоджуватися магазини, ресторани і кафе у вільний час, і ми просто в одній хвилині ходьби від станції.

Перевага в тому, в тому, що ви можете легко відвідати центральний Лондон на автобусі або метро, ​​щоб насолодитися чудовим пам'ятки і фантастичний нічним життям - але без стресу або вартості життя в центрі. Це в рівній мірі зручне розташування для тих, хто хоче відвідати багато красивих місць поза Лондона і, які хочуть випробувати справжній англійський живуть перших рук.

Розташування

Edgware

Crest Schools of English

Address
Crest Schools of English
7th Floor, Premier House,
112, Station Road
Edgeware
London HA8 7BJ

HA8 7BJ Edgware, Англія, Великобританія
Телефон
+44 20 8952 8040

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: