Cranfield University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Будучи вищою аспірантурою, наш освітній портфель славиться своєю актуальністю для бізнесу та промисловості. Ми є найбільшим британським провайдером випускників магістратури в галузі інженерії і пропонуємо флагманський МВА, широкий світовий клас індивідуальних освітніх та професійних програм розвитку. Наша робота інформує державну політику і лідирує у виробництві новітніх технологій та продуктів у партнерстві з промисловістю.

Дослідження та консультації, які ми проводимо для промисловості, уряду та бізнесу, надають нашим студентам реальне середовище навчання, що дозволяє їм розвиватися як професіонали, а потім передавати свої знання світовій економіці.

Cranfield University в Шрівенхем є домом для оборони і безпеки Кренфілда. Це безпечний військовий об'єкт у партнерстві з Академією оборони, Міністерством оборони Великобританії. Персонал і безпечні об'єкти знаходяться на передньому краї своїх галузей, пропонуючи різноманітні можливості в галузі науки і техніки безпеки, криміналістики, техніки та технологій.

Факти про наш університет:

 • Наша повна програма МВА займає 9 місце у Великобританії, 18 у Європі та 76 у світі у рейтингу Financial Times 2019 повного часу програми МВА ;
 • В економіст Який MBA? Рейтинги магістрів з менеджменту (MiM) 2019 Кранфілдська школа управління менеджменту отримали такі рейтинги:

  3-й у Великобританії та 30-й у світі

  1-е місце у Великобританії та 9-те у світі за відсотком випускників, які шукають роботу, пропонуючи роботу 3 місяці після закінчення навчання

 • У світових рейтингах QS 2018 ми потрапили в топ-50 за інженерно - механічним, аеронавігаційним та виробничим виробництвом

 • Ми займаємо 7-е місце у Великобританії за комерційними дослідженнями, консультаціями та професійним розвитком.

81% наших досліджень класифікуються як провідні у світі або відмінні на міжнародному рівні від REF (Research Excellence Framework, 2014).

Що робить Cranfield унікальним?

 • На кожного семи студентів є один член академічного персоналу, один з найкращих співвідношень для будь-якого університету у Великобританії
 • На кожного семи студентів є один член академічного персоналу, один з найкращих співвідношень для будь-якого університету у Великобританії
 • 96% наших випускників працюють або продовжують навчання
 • Наша міжнародна спільнота є потужною професійною мережею зі студентами та учнями з більш ніж 167 країн
 • Ми маємо взаємовигідні відносини з близько 1500 компаніями та організаціями
 • Ми - єдиний у світі університет, який володіє і управляє аеропортом і має статус авіакомпанії

Студентське життя в Cranfield University

Кампус Кранфілд розташований на великій території з зручностями, включаючи бари, магазини, поштове відділення, спортзал і банк. Відмінне дозвілля та торговельні центри можна знайти в Мілтон-Кейнсі та історичному місті Бедфорд, лише за декілька хвилин їзди від готелю.

У нашому кампусі є:

 • Це власний аеропорт,
 • Два готелі з повним розміщенням, конференц-і банкетним залом,
 • Спортивно-оздоровчі заклади,
 • Варіанти розміщення студентів, що включають сімейні будинки та окремі багатоквартирні будинки
 • На кампусі розплідник і дошкільна школа, яка пропонує найкраще для молодих розумів - обидва були оцінені як "видатні" по Ofsted.

Приходьте на наш День відкритих дверей

Вибір місця навчання для післядипломної освіти вимагає зобов'язань як з точки зору часу, так і грошей. Ми усвідомлюємо важливість не тільки вивчення предмета, який ви захоплюєтесь, але й проходження курсу, який дасть вам початок у плані майбутньої роботи. Ось чому ми радимо вам завітати до нас на наш День відкритих дверей:

13. Березень 2021

Щоб дізнатися більше про наші відкриті дні, відвідайте www.cranfield.ac.uk/openday

Розташування

Кренфілд

Address
College Road
MK43 0AL Кренфілд, Англія, Великобританія

Свіндон

Address
Свіндон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MSc
Цей навчальний заклад також пропонує: