Cranfield School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Cranfield School of Management - це вже понад 50 років світовий лідер у галузі освіти, досліджень та консультацій - це виключно післядипломна бізнес-школа, місією якої є вдосконалення практики управління. Ми маємо глобальну репутацію в розвитку високоефективних лідерів у галузі технологій та менеджменту - заохочуючи їх трансформувати свої організації та широке суспільство.

Cranfield відомий своїми міцними зв'язками з промисловістю і щодо бізнесу, і для бізнесу. Ми є центром досліджень, досвіду та викладання світового класу, надаючи практичні рішення для управління через низку видів діяльності, включаючи лідерство, фінанси, маркетинг та логістику.

Ми є однією з елітних груп шкіл у всьому світі, яка проводить потрійну акредитацію від AACSB International (Асоціація з підвищення кваліфікації шкіл бізнесу), EQUIS (Європейська система поліпшення якості) та AMBA (Асоціація MBA).

Що робить Cranfield School of Management унікальною?

  • Неперевершений досвід викладання. У вашій групі репетиторів буде не більше шести учнів, що забезпечує тісний контакт і постійну підтримку.
  • Зріле середовище навчання. Оскільки ми є лише аспірантом, ви будете оточені однодумцями, які прагнуть досягти успіху в обраній кар'єрі.
  • Навчання, орієнтоване на кар'єру Оскільки наше викладання орієнтоване виключно на рівні післядипломної та виконавчої влади, воно розроблене для того, щоб розвивати ваші практичні ділові навички та впевненість, і робить величезний акцент на виклики в реальному світі.
  • Наша розгалужена мережа випускників. Ви приєднаєтесь до нашої мережі з 65 000 випускників, багато з яких зараз займають старші ролі в одній з провідних світових організацій. Ми зайняли друге місце у Великобританії за випускними заняттями (DLHE longitudinal study, 2017).

Cranfield School of Management стабільно працює в головних школах та програмах, що спеціально оцінюють, підсилюючи нашу позицію як провідної світової школи управління.

Натисніть тут, щоб побачити всі наші рейтинги

Майбутні кар'єрні перспективи

Наші випускники

В Кренфілдському університеті нараховується понад 65 000 випускників. У компанії Cranfield ми готові надавати своїм випускникам програму інклюзивного та всесезонного обслуговування світового класу. Дізнайтеся більше про наших випускників .

Помітні Кранфілдські випускники

Уоррен Схід, генеральний директор Rolls-Royce; Джон Макфарлейн, виконавчий голова Barclays; Омбола Джонсон, міністр комунікаційних технологій Нігерії; Чарлі Мейфілд, голова, партнерство Джона Льюїса; та Гаррі Коупленд, керуючий директор з питань операцій, British Airways.

Місцезнаходження

Кампус університету Кренфілд на поїзді знаходиться в 40 хвилинах їзди від центрального Лондона, а найближчі міста - Мілтон Кейнс та Бедфорд. Аеропорт Лондона Лутона є найближчим до університету, в той час як Хітроу, Гетвік і Станстед легко доступні через поїзд.

Cranfield Defense and Security знаходиться приблизно в 50 хвилинах їзди від Лондона поїздом і близько 25 хвилин від Брістоля поїздом. Бат, Челтенхем, Брістоль та Оксфорд - все, що за годину їзди, а до Лондона - менш ніж за дві години їзди на машині.

Розміщення

Ми пропонуємо як харчування, так і самообслуговування у кампусі, від залів проживання до загальних будинків, квартир для пар до будинків для сімей.

Університет також може допомогти знайти приватне житло в сусідніх містах і селах. Кімнати університету в кампусі Шрівенхема, як правило, зарезервовані для студентів військових.

Будь ласка, відвідайте наш веб-сайт, щоб дізнатися більше про наше проживання

Розташування

Кренфілд

Cranfield School of Management

Address
Cranfield School of Management
Cranfield

MK43 0AL Кренфілд, Англія, Великобританія
Телефон
+44 1234 758081

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації