Cardiff University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Ми амбітний та інноваційний університет із сміливим та стратегічним баченням, розташований у прекрасному та процвітаючому столичному місті. Наше провідне світове дослідження посіло 5-е місце серед університетів Великобританії в останній Рамці з питань досконалості в галузі якості та 2-е місце за впливом. Ми надаємо видатний досвід для наших студентів.

Керовані творчістю та цікавістю, ми прагнемо виконувати свої соціальні, культурні та економічні зобов’язання перед Кардіффом, Уельсом та світом.

Хто ми

Ми досконалі в розробці високоякісних, інноваційних досліджень, що приносить користь як на місцевому, так і в усьому світі.

У нас різноманітне студентське населення зі студентами з понад 130 країн та з різним досвідом. Наш академічний колектив керується творчістю та цікавістю, і багато хто є лідерами у своїх галузях, створюючи стимулююче середовище для навчання.

Освіта

Наші студенти отримують перевагу від науково-дослідного навчання, яке розвиває їхні індивідуальні інтелектуальні здібності.

Дослідження

Ми використовуємо наші знання для розробки інноваційних досліджень, які матимуть вплив на світ.

Інновації

Ми досконалі в поєднанні галузей, бізнесу, уряду та громадських організацій з нашими науковцями.

Міжнародний

Кардіфф - це міжнародний університет - наші міжнародні партнерські стосунки та співпраця означають, що студенти мають доступ до всесвітньо визнаного та цінного викладання та досліджень.

Розташування

Кардіфф

Cardiff University

Address
Cardiff University
Park Place


CF10 3AT Кардіфф, Уельс, Великобританія
Телефон
+44 (0)29 2087 4432

Програми

MA
MSc
Цей навчальний заклад також пропонує: