Cardiff Metropolitan University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розташований у захоплюючій, сучасній європейській столиці, Cardiff Metropolitan University є глобальним університетом. Ми постійно інвестуємо у майбутнє наших студентів та надаємо можливості для освіти та навчання, які є доступними, гнучкими та найвищої якості для студентів з понад 140 країн світу.

Університет є невід'ємною частиною міста Кардіффа з 1865 року, і ми пишаємося тим, що є сильним, стійким і орієнтованим на студентів університетом, орієнтованим на економічне, соціальне та культурне благополуччя Кардіффа та південно-східного Уельсу; сприяння працевлаштуванню студентів, що застосовуються для досліджень та передачі знань.

Зосередьтеся на можливості працевлаштування

Усі наші школи спеціалізуються на курсах, орієнтованих на кар’єру та розроблених спільно з бізнесом та галуззю. Завдяки програмам працевлаштування, професійній акредитації та можливостям навчатись за кордоном, наше зосередження на працевлаштуванні забезпечило, що 95,6% наших випускників вступають на роботу або подальше навчання протягом шести місяців після закінчення навчання.

Вивчення та викладання

Наш підхід до навчання, викладання та оцінювання підкріплюється високоякісними академічними стандартами, роботою у партнерстві зі студентами, розробкою та впровадженням технологічного навчання та оцінювання, а також викладанням на основі наукових досліджень.

Наша мета - розвивати творчих, стійких та затребуваних випускників із схильностями, вміннями та досвідом, які дозволять їм вплинути на обрану професію чи Pathway . Навчання та викладання завжди буде в основі того, що ми робимо в Cardiff Metropolitan University і ми сподіваємось, що ви повністю відчуєте наші зусилля щодо підтримки особистого зв’язку в доброзичливому та сприятливому навчальному середовищі.

Глобальний університет

Cardiff Metropolitan University гордістю асоціюється з низкою партнерів високого калібру у Великобританії та за кордоном. Тісний союз університету з його асоційованим коледжем, Лондонською школою торгівлі та партнерствами за кордоном, які пропонують наші програми в Єгипті, Кореї, Лівані, Марокко, Шрі-Ланці та Сінгапурі, означають, що студенти з понад 140 країн можуть вивчати студії Cardiff Metropolitan University та MBA програми.

7 причин вчитися у Великобританії у Cardiff Metropolitan University :


Причина перша - працевлаштування випускників
Всі курси в Cardiff Met зосереджені на майбутній кар’єрі наших студентів та їх працездатності. Всі наші програми для бакалавратів включають в себе робочі місця, і ми маємо ряд аспірантур з можливістю на один рік стажування. Наш фокус на студентському підприємництві допомагає нашим студентам стати вигідними випускниками.

Причина друга - викладання майстерності та задоволеність учнів
Кардіфф Мет досяг срібного рейтингу в Рамці викладацької майстерності і постійно отримує високий рівень задоволеності учнів. Кілька наших курсів нещодавно набрали 100% в останньому Національному опитуванні студентів.

Причина третя - Міжнародна підтримка студентів
Кардіфф Мет гордиться своєю міжнародною підтримкою студентів, і ми за останні 10 років займали перше місце у Великобританії. У нас є спеціалізована команда глобальних консультацій для студентів, яка допомагає студентам з того моменту, як вони приймуть їхню пропозицію в університеті. Подаючи заявку на отримання візи, знайти житло та зустрітися з вами в аеропорту, коли ви приїжджаєте до Великобританії, до того, щоб допомогти вам влаштуватися у життя у Великобританії та запропонувати заняття з академічних навичок, команда тут намагається перейти на навчання у новому країни та дозволяє зосередитись на навчанні.

Причина четверта - Фантастичні засоби для студентів
Протягом останніх кількох років Кардіфф Мет зробив значні покращення в наших студентських закладах, здійснивши 70 мільйонів фунтів стерлінгів та запланованих інвестицій. Від сучасних майстер-класів та студій, до провідних світових спортивних споруд та студентських центрів, університет має все необхідне для успішного навчання під час навчання.

Причина п'ята - Велика студентська громада
З активним студентським союзом, що підтримує студентські клуби та товариства, поряд зі спортивними командами та клубами для вмінь та навичок усіх рівнів, Cardiff Met - це чудове місце для залучення до всіх аспектів студентського життя. Наше приміщення в кампусі забезпечує студентам безпечне і доброзичливе місце для проживання, а нещодавно університет був визнаний найкращим студентським співтовариством у залах Національного опитування студентського житла.

Причина шоста - місто Кардіфф
Кардіфф не тільки постійно називають найдоступнішим студентським містом у Великобританії, він також є фантастичним місцем для проживання, і пропонує студентам дуже високий рівень життя. З усім розвагою, від покупок, від культури, до їжі, напоїв та заходів, у Кардіффі є щось для кожного.

Причина сьома - навчання в Уельсі
Ви будете вчитися в країні Уельсу. Уельс пропонує студентам можливість отримати ступінь Великобританії, визнану у всьому світі, в доброзичливому і красивому середовищі. Це прекрасна база для вивчення решти Великобританії під час навчання, відкриваючи для себе все, що може запропонувати ця унікальна країна.

Розташування

Кардіфф

Cardiff Metropolitan University

Address
Cardiff Metropolitan University, Llandaff Campus, Western Avenue, Cardiff
CF5 2YB Кардіфф, Уельс, Великобританія
Телефон
+44 29 2041 6070

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MA
MSc