Прочитайте офіційний опис

Розташований у захоплюючій, сучасній європейській столиці, Cardiff Metropolitan University є глобальним університетом. Ми постійно інвестуємо у майбутнє наших студентів та надаємо можливості для освіти та навчання, які є доступними, гнучкими та найвищої якості для студентів з понад 140 країн світу.

Університет є невід'ємною частиною міста Кардіффа з 1865 року, і ми пишаємося тим, що є сильним, стійким і орієнтованим на студентів університетом, орієнтованим на економічне, соціальне та культурне благополуччя Кардіффа та південно-східного Уельсу; сприяння працевлаштуванню студентів, що застосовуються для досліджень та передачі знань.

Зосередьтеся на можливості працевлаштування

Усі наші школи спеціалізуються на курсах, орієнтованих на кар’єру та розроблених спільно з бізнесом та галуззю. Завдяки програмам працевлаштування, професійній акредитації та можливостям навчатись за кордоном, наше зосередження на працевлаштуванні забезпечило, що 95,6% наших випускників вступають на роботу або подальше навчання протягом шести місяців після закінчення навчання.

Вивчення та викладання

Наш підхід до навчання, викладання та оцінювання підкріплюється високоякісними академічними стандартами, роботою у партнерстві зі студентами, розробкою та впровадженням технологічного навчання та оцінювання, а також викладанням на основі наукових досліджень.

Наша мета - розвивати творчих, стійких та затребуваних випускників із схильностями, вміннями та досвідом, які дозволять їм вплинути на обрану професію чи Pathway . Навчання та викладання завжди буде в основі того, що ми робимо в Cardiff Metropolitan University і ми сподіваємось, що ви повністю відчуєте наші зусилля щодо підтримки особистого зв’язку в доброзичливому та сприятливому навчальному середовищі.

Глобальний університет

Cardiff Metropolitan University гордістю асоціюється з низкою партнерів високого калібру у Великобританії та за кордоном. Тісний союз університету з його асоційованим коледжем, Лондонською школою торгівлі та партнерствами за кордоном, які пропонують наші програми в Єгипті, Кореї, Лівані, Марокко, Шрі-Ланці та Сінгапурі, означають, що студенти з понад 140 країн можуть вивчати студії Cardiff Metropolitan University та MBA програми.

7 причин вчитися у Великобританії у Cardiff Metropolitan University :


Причина перша - працевлаштування випускників
Всі курси в Cardiff Met зосереджені на майбутній кар’єрі наших студентів та їх працездатності. Всі наші програми для бакалавратів включають в себе робочі місця, і ми маємо ряд аспірантур з можливістю на один рік стажування. Наш фокус на студентському підприємництві допомагає нашим студентам стати вигідними випускниками.

Причина друга - викладання майстерності та задоволеність учнів
Кардіфф Мет досяг срібного рейтингу в Рамці викладацької майстерності і постійно отримує високий рівень задоволеності учнів. Кілька наших курсів нещодавно набрали 100% в останньому Національному опитуванні студентів.

Причина третя - Міжнародна підтримка студентів
Кардіфф Мет гордиться своєю міжнародною підтримкою студентів, і ми за останні 10 років займали перше місце у Великобританії. У нас є спеціалізована команда глобальних консультацій для студентів, яка допомагає студентам з того моменту, як вони приймуть їхню пропозицію в університеті. Подаючи заявку на отримання візи, знайти житло та зустрітися з вами в аеропорту, коли ви приїжджаєте до Великобританії, до того, щоб допомогти вам влаштуватися у життя у Великобританії та запропонувати заняття з академічних навичок, команда тут намагається перейти на навчання у новому країни та дозволяє зосередитись на навчанні.

Причина четверта - Фантастичні засоби для студентів
Протягом останніх кількох років Кардіфф Мет зробив значні покращення в наших студентських закладах, здійснивши 70 мільйонів фунтів стерлінгів та запланованих інвестицій. Від сучасних майстер-класів та студій, до провідних світових спортивних споруд та студентських центрів, університет має все необхідне для успішного навчання під час навчання.

Причина п'ята - Велика студентська громада
З активним студентським союзом, що підтримує студентські клуби та товариства, поряд зі спортивними командами та клубами для вмінь та навичок усіх рівнів, Cardiff Met - це чудове місце для залучення до всіх аспектів студентського життя. Наше приміщення в кампусі забезпечує студентам безпечне і доброзичливе місце для проживання, а нещодавно університет був визнаний найкращим студентським співтовариством у залах Національного опитування студентського житла.

Причина шоста - місто Кардіфф
Кардіфф не тільки постійно називають найдоступнішим студентським містом у Великобританії, він також є фантастичним місцем для проживання, і пропонує студентам дуже високий рівень життя. З усім розвагою, від покупок, від культури, до їжі, напоїв та заходів, у Кардіффі є щось для кожного.

Причина сьома - навчання в Уельсі
Ви будете вчитися в країні Уельсу. Уельс пропонує студентам можливість отримати ступінь Великобританії, визнану у всьому світі, в доброзичливому і красивому середовищі. Це прекрасна база для вивчення решти Великобританії під час навчання, відкриваючи для себе все, що може запропонувати ця унікальна країна.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Cardiff Metropolitan University

Загальна мета цієї програми полягає у створенні педагогів, здатних працювати на найвищих рівнях в освітній сфері, з можливістю інтегрувати теорію з практикою та застосову ... [+]

Огляд курсу

Загальна мета цієї програми полягає у створенні педагогів, здатних працювати на найвищих рівнях в освітній сфері, з можливістю інтегрувати теорію з практикою та застосовувати інтелектуальну та академічну строгість, що поширюється на поточні освітні дослідження, на свій професійний контекст.

Pathways

Освіта - MA (повний робочий день)Освітнє лідерство - MAОсвіта: Практика громад - MAОсвіта: політика та практика -MA... [-]
Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Програма MA Art and Design буде розрахована на студентів, які бажають розвивати свої наукові та наукові знання з практичних дисциплін і більш широких академічних областей ... [+]

Огляд курсу

Програма MA Art and Design пропонує Pathways в наступних спеціалізованих областях:

Дизайн ф'ючерсівМода дизайн майбутнєІлюстраціяФілософія

Програма MA Art and Design буде розрахована на студентів, які бажають розвивати свої наукові та наукові знання з практичних дисциплін і більш широких академічних областей образотворчого мистецтва та дизайну.

Як правило, це може включати в себе викладачів, художників-майстрів або дизайнерів, що прагнуть викладачів, або недавніх випускників у галузі образотворчого мистецтва або дизайну, які бажають продовжувати свою професійну практику. Вона також задовольнятиме тих студентів, які мають перший ступінь за межами мистецтва... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Цей новий курс охоплює основи викладання англійської мови викладачам інших мов на рівні магістрів. Студенти вивчатимуть ключові питання в цій галузі, включаючи методи вик ... [+]

Огляд курсу

Цей новий курс охоплює основи викладання англійської мови викладачам інших мов на рівні магістра.

Студенти вивчатимуть ключові питання в цій галузі, включаючи методи викладання англійської мови, викладання англійської мови для молодших школярів та англійської мови для спеціальних цілей, включаючи англійську для академічних цілей.

Навчання

Курс TESOL з освіти MA буде доставлятися за допомогою різних методів, включаючи лекції, семінари, навчальні заняття, а також індивідуальну та групову роботу. На додаток до розкладу з розкладом на час, з'являться елементи самостійного навчання та самостійного навчання, які зміцнюватимуть зміст, що надається в сеансах особистих контактів.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Це сучасна програма, орієнтована на професіоналів і практиків, що працюють у сфері спорту та індустрії дозвілля, які бажають розвивати свою практику лідерства та / або шу ... [+]

Огляд курсу

Це сучасна програма, орієнтована на професіоналів і практиків, що працюють у сфері спорту та індустрії дозвілля, які бажають розвивати свою практику лідерства та / або шукати нові можливості. Програма однаково приваблива для нещодавніх випускників, а також для іноземних студентів, які прагнуть розвивати свої знання та потенціал зайнятості (через стажування під наглядом чи консультування) і які хочуть навчатися у прем'єр-міністерстві спорту Уельсу.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Література з англійської мови є корисним ступенем викладання, що пропонує захоплюючий аналіз англійської літератури, використовуючи тексти від «довгого дев'ятнадцятого ст ... [+]

Огляд курсу

Література з англійської мови є корисним ступенем викладання, що пропонує захоплюючий аналіз англійської літератури, використовуючи тексти від «довгого дев'ятнадцятого століття» до наших днів.

Ступінь фокусується на історичних і сучасних текстових уявленнях місця, теоретизації культурних уявлень і практик жанру, простору, історії, текстуальності, гендеру та сексуальності, а також їх впливу на конструкції ідентичності.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Література і творчість М.А. англійської мови є корисним викладанням, які викладають письменники та дослідники. Курс спрямований на те, щоб підтримати вас, поки ви розвива ... [+]

Огляд курсу

Література і творчість М.А. англійської мови є корисним викладанням, які викладають письменники та дослідники. Курс спрямований на те, щоб підтримати вас, поки ви розвиваєте та відточуєте свої творчі та критичні навички письма в різних областях художньої літератури, творчої фантастики, сценаріїв та поезії. Ви можете взяти нашу магістерську програму з метою професійного розвитку, щоб покращити вашу кар'єру та підготувати свій текст до публікації. MA також допоможе Вам спеціалізуватися у сфері творчої практики, щоб прокласти шлях до докторантури.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Журналістика МА Спеціаліст в Cardiff Metropolitan University навчається академічними працівниками, які є одночасно і практиками, і дослідниками. Цей відмінний ступінь має ... [+]

Огляд курсу

Журналістика МА Спеціаліст в Cardiff Metropolitan University навчається академічними працівниками, які є одночасно і практиками, і дослідниками. Цей відмінний ступінь має на меті підтримати вас у той час, коли ви розвиваєте свої журналістські навички та методи в рамках одного з наступних спеціальностей: кіно, музика, мода або спортивна журналістика.

Курс має сильну спрямованість на працевлаштування, що дозволяє студентам поєднувати журналістські прийоми та перспективи з практичними професійними навичками, які посилюються робочими місцями. Незалежно від того, для цілей професійного розвитку, для розширення вашої позаштатної кар'єри, або як ваш перший крок у світ журналістики, MA допоможе вам отримати знання і впевненість бути фахівцем-журналістом.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Кераміка М.А. ... [+]

Огляд курсу

Кераміка М.А.

Вона також залучає студентів до ключових теорій і сучасних дебатів, тим самим сприяючи їхньому розумінню способів, якими вони впливають на розвиток, вираження та спілкування своїх ідей, що вплине на успіх їхньої майбутньої практики як художників, творців чи науковців.

Кераміка - це середовище, в якій практикуючий займає дуже різні позиції і часто має протилежні пріоритети і цінності, отримані з попереднього особистого досвіду, технічної компетентності та мовчазних знань.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Програма «Майстер образотворчого мистецтва» (MFA) розрахована на студентів, які бажають розвивати свою професійну практику або знання в межах дисципліни «Образотворче мис ... [+]

Огляд курсу

Програма «Майстер образотворчого мистецтва» (MFA) розрахована на студентів, які бажають розвивати свою професійну практику або знання в межах дисципліни «Образотворче мистецтво». Як правило, це може включати в себе вчителів, практикуючих художників, працівників громад, адміністраторів мистецтв або недавніх випускників у галузі образотворчого мистецтва, які прагнуть продовжити свою професійну практику.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Все більш значущим стає соціокультурне дослідження спорту. Опираючись на дві основні сфери дослідження у сфері соціокультурного дослідження спорту, цей ступінь зосереджує ... [+]

Огляд курсу

Все більш значущим стає соціокультурне дослідження спорту. Опираючись на дві основні сфери дослідження у сфері соціокультурного дослідження спорту, цей ступінь зосереджується на соціології та етиці (філософії) спорту, відрізняючи його від інших соціально-культурних програм спорту. Зміст курсу вивчається сучасними та інноваційними дослідженнями, тому його оцінюють за масштаби та гнучкість оцінювання, що дозволяє студентам переслідувати та розвивати індивідуальні інтереси. У більшості випадків розробка цих ідей учнів застосовується до майбутніх кар'єрних прагнень.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

М. Творча творчість є корисним викладається ступеня викладав опублікованих письменників і дослідників. Курс спрямований на те, щоб підтримати вас, поки ви розвиваєте та в ... [+]

Огляд курсу

М. Творча творчість є корисним викладається ступеня викладав опублікованих письменників і дослідників. Курс спрямований на те, щоб підтримати вас, поки ви розвиваєте та відточуєте свої творчі та критичні навички письма в різних областях художньої літератури, творчої фантастики, сценаріїв та поезії. Ви можете взяти нашу магістерську програму з метою професійного розвитку, щоб покращити вашу кар'єру та підготувати свій текст до публікації. MA також допоможе Вам спеціалізуватися у сфері творчої практики, щоб прокласти шлях до докторантури.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

MSc

Cardiff Metropolitan University

Головною метою програми є підготовка студентів до роботи в індустрії сил та кондиціонування. Це досягається завдяки професорсько-викладацькому персоналу, який має досвід ... [+]

Огляд курсу

Головною метою програми є підготовка студентів до роботи в індустрії сил та кондиціонування. Це досягається завдяки професорсько-викладацькому персоналу, який має досвід роботи у прикладній сфері та валюті досліджень у сфері професійної підготовки та співпраці.

Програма також отримує вигоду від багатьох галузей, заснованих на запрошення лекторів. Це перша у своєму роді програма, що пропонує спеціальний модуль стажування, за допомогою якого студенти можуть отримати академічні кредити, працюючи в клубній структурі, професійній організації або Національному управлінні. Програма пропонує наступні обов'язкові модулі:... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Цей ступінь магістра в галузі передових комп'ютерних наук надасть вам навички та знання з розробки високоякісних комп'ютерних систем та управління всіма аспектами їх виро ... [+]

Огляд курсу

Цей ступінь магістра в галузі передових комп'ютерних наук надасть вам навички та знання з розробки високоякісних комп'ютерних систем та управління всіма аспектами їх виробництва та обслуговування.

Попит у вищих випускників інформатики в усьому світі зростає. Завдяки поєднанню практичного навчання та теоретичних модулів ви отримаєте передові здібності та компетентність, необхідні для просування у вашій кар’єрі або для подальшого вивчення.... [-]

Великобританія Кардіфф
Лютий 2020
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Курс забезпечує професійну та популярну аспірантуру, яка розробляє у студентів критичну оцінку науки про дані та використання програмного забезпечення для аналізу та синт ... [+]

Огляд курсу

Курс забезпечує професійну та популярну аспірантуру, яка розробляє у студентів критичну оцінку науки про дані та використання програмного забезпечення для аналізу та синтезу даних.

Наука про дані або "великі дані" ніколи не були більш важливими. Сучасні обчислювальні системи та програмне забезпечення дозволили отримати більше уявлень з набагато більших наборів даних та надати дієву інформацію.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Аналіз ефективності в Кардіффській школі спорту ... [+]

Огляд курсу

З назвою Pathways для:

ЗастосовуєтьсяАналітика

Аналіз ефективності в Кардіффській школі спорту

Програма поєднує в собі академічні, практичні та науково-дослідні навички, які дозволять вам розвиватися у вибраній області. Студенти можуть обирати спеціалізацію з певних назв " Pathways в Applied або Analytics. Applied Pathway готує кваліфікованих практиків з обгрунтованими науковими принципами, щоб базувати свою роботу і розвивати своє розуміння теорії, що стоїть за аналізом. Pathway Analytics поєднує в собі навички даних даних і знання про спорт з теорією аналізу ефективності.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Ця програма залучає тренерів і викладачів до процесу застосування теорії до своєї практики і спрямована на розвиток рефлексивних практиків з можливістю ефективного управл ... [+]

Огляд курсу

Ця програма залучає тренерів і викладачів до процесу застосування теорії до своєї практики і спрямована на розвиток рефлексивних практиків з можливістю ефективного управління педагогічними проблемами. Вона пропонує унікальну можливість для професійного та кар'єрного розвитку, приділяючи особливу увагу прикладному та експериментальному навчанню в рамках спільної практики.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Ця магістерська програма пропонує студентам широкий спектр ділових та управлінських кар'єрних можливостей, як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках. ... [+]

Огляд курсу

Магістр з міжнародного управління бізнесом розглядає і оцінює вимоги міжнародної економіки і зростаючу глобалізацію бізнесу і практики управління. Навчальний план, спирається на останні ідеї в цій області, і забезпечує всебічний і сучасний огляд бізнесу в 21 - му столітті.

Опираючись на усталені бізнес-дисципліни, ми створили ряд творчих та складних модулів, які відображають поточні теми та дебати в міжнародному бізнесі та управлінні. Крім того, ми можемо запропонувати вбудовану програму професійного розвитку, з наставництвом, підтримкою та динамічною студентською спільнотою, що створює стимулюючу та прогресивну середу навчання.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Програма призначена для задоволення потреб фахівців і практиків у різних секторах. ... [+]

Огляд курсу

Харчова промисловість Сполученого Королівства розробила всесвітньо відому репутацію для виробництва виняткової якості, безпечної, корисної продукції. Щоб зберегти цю позицію на світовому ринку, дуже важливо, щоб робоча сила була однаково компетентною і висококваліфікованою.

Магістр харчової науки і технології в Кардіффі Met був розроблений, щоб надати вам професійну підготовку, що поєднує комплексні теоретичні та практичні знання в галузі харчової науки та харчових технологій.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Магістра в галузі психології спорту та прикладної психології спорту надають студентам можливість розширити свої теоретичні та прикладні знання та розуміння спортивної пси ... [+]

Огляд курсу

Британське психологічне товариство (BPS) акредитоване магістра в галузі спортивної психології надає студентам можливість розширити свої теоретичні та прикладні знання та розуміння спортивної психології в рамках підтримки студента, зосередженого на середовищі. Випускники програми (які також мають диплом бакалавра UG ступінь) вважаються виконані стадії одного з вимог для дипломованого членства в суспільстві (CPsychol) і повного членства у відділі спорту та вправ психології в BPS. Програма розроблена таким чином, щоб вона була гнучкою, відповідала потребам студентів і розробляла цілу низку навичок, які дозволять підвищити їхню зайнятість. Програма проводиться командою спеціалістів зі спортивної психології, багато з яких знаходяться в авангарді міжнародних досліджень і професійних розробок у відповідних галузях. Застосування теорії до професійної практики є ключовою силою програми.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Цей курс спрямований на розвиток висококваліфікованих, готових до промисловості практиків з реабілітації спорту з критичною обізнаністю в цій галузі. Ця мета досягається ... [+]

Огляд курсу

Цей курс має три точки / нагороди виходу:

Дослідження реабілітації PgCertРеабілітація мускульно-скелетних травм PgDipMSc спортивної реабілітації

Цей курс спрямований на розвиток висококваліфікованих, готових до промисловості практиків з реабілітації спорту з критичною обізнаністю в цій галузі. Ця мета досягається шляхом розробки незалежних студентів-рефлексивців з розумінням професійних питань, клінічних міркувань та практики, що базується на фактах, одночасно надаючи їм широкий спектр практичних навичок, необхідних для реабілітації спорту. Курс затверджений Британською асоціацією спортивних реабілітаторів та тренерів (BASRaT), і студенти, які закінчили акредитовану програму MSc, матимуть право подати заявку на реєстрацію в BASRaT.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Міжнародно визнаний науковий досвід у Кардіффській школі спорту ... [+]

Огляд курсу

Міжнародно визнаний науковий досвід у Кардіффській школі спорту

Програма допомагає студентам вивчати можливості стажування в рамках наукових досліджень, прикладної спортивної науки та клінічної практики, а також підтримує залучення студентів до професійних організацій (наприклад, Британська асоціація наук про спорт і вправи: BASES).

Навчання

Всі модулі, за винятком самостійного дослідницького проекту (дисертації) модуля, складають 20 кредитних модулів. Постачання в розкладі для кожного навчального модуля зазвичай дорівнює мінімум 30 годин часу, доповненого до 60 годин спрямованого часу навчання і до 60 годин незалежного часу навчання. Час контакту зазвичай складається з лекцій, семінарів, практичних лабораторій / семінарів та навчальних посібників. Модулі зазвичай викладаються за допомогою поєднання лекцій, семінарів і практичних занять. Часто використовуються групові обговорення та завдання. Навчання студентів підтримується завдяки використанню нашої віртуальної навчальної середовища (Moodle), яка надає навчальні ресурси більше, ніж знаходяться в навчальному центрі (бібліотеці). Всі студенти отримують доступ до особистого викладача, який зазвичай є директором програми.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Магістерський курс, який був розроблений і буде доставлений фахівцями галузі спортивної журналістики для створення практиків спортивної трансляції та підготовки їх до гот ... [+]

Огляд курсу

Магістерський курс, який був розроблений і буде доставлений фахівцями галузі спортивної журналістики для створення практиків спортивної трансляції та підготовки їх до готовності промисловості до занять у спортивній журналістиці. Магістерський курс був написаний у співпраці з Радою з підготовки журналістів з питань трансляцій, який відвідає акредитацію в 2017 році.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

MSc Forensic Psychology є єдиною акредитованою програмою BPS в Уельсі, яка пропонує унікальну можливість для студентів вивчати судову психологію в Уельсі. ... [+]

Огляд курсу

Ступінь магістра з судової психології є єдиною акредитованою БПС програмою в Уельсі, яка пропонує унікальну можливість для студентів вивчати судова психологія в князівстві. Співпрацюючи з Управлінням ув'язнення та пробації служби її Величності (HMMPS) та забезпечуючи постачальників кримінально-психічних закладів охорони здоров'я в Уельсі, це допомагає підтримувати програму в курсі розробки стратегії та прийняття політичних рішень. Регулярні внески від судових психологів-практиків, які працюють у Уельсі, дають можливість студентам зрозуміти більше про регіональні послуги та їхній вплив на суспільство на місцевому рівні. Крім того, програма виграє від участі декількох національних та міжнародних авторів, які поділяють свої знання та досвід у сфері судової психології.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Технологічні інновації, як правило, управляються за допомогою проекту. Курс спрямований на те, щоб забезпечити високу якість і професійну відповідність післядипломної про ... [+]

Огляд курсу

Технологічні інновації, як правило, управляються за допомогою проекту. Курс спрямований на те, щоб забезпечити високу якість і професійну відповідність післядипломної програми, розвиваючи у студентів критичну оцінку всього життєвого циклу технологічного проекту від початку до прийняття та можливого утилізації.

Поєднання більш загальних компетенцій з управління проектами з конкретною технологічною обізнаністю забезпечить міцну основу для майбутньої кар'єри в якості менеджера технологічних проектів. Заохочення студентів до функціонування як автономних учнів повинно призвести до того, що випускники, які розробили основи для майбутнього та постійного професійного розвитку.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Магістр з управління людськими ресурсами (HRM) - це добре розроблена програма, яка покликана забезпечити міцну основу для успішних учасників, щоб розвивати або підвищуват ... [+]

Огляд курсу

Магістр з управління людськими ресурсами (HRM) - це добре розроблена програма, яка покликана забезпечити міцну основу для успішних учасників, щоб розвивати або підвищувати свою кар'єру в HRM.

Програма проводиться Кардіффською школою менеджменту, визнаною в усьому світі професійно затвердженим центром дипломованого інституту персоналу та розвитку (CIPD). Таким чином, MSC HRM повністю схвалюється CIPD, і ви будете мати право на членство в асоціації CIPD, коли ви успішно завершили повну магістерську програму.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Ступінь менеджменту маркетингу моди в Cardiff Met є динамічним і захоплюючим курсом, який поєднує принципи моди, маркетингу та менеджменту, щоб забезпечити вас кар'єрою в ... [+]

Огляд курсу

Ступінь менеджменту маркетингу моди в Cardiff Met є динамічним і захоплюючим курсом, який поєднує принципи моди, маркетингу та менеджменту, щоб забезпечити вас кар'єрою в світовій індустрії моди. Загальною метою програми є розробка маркетологів моди, які можуть працювати та успішно інтегруватися на управлінському рівні в широкому спектрі модних організацій та маркетингових середовищ.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Ця програма замінює наші популярні програми магістра в галузі MSc Hospitality Management і магістра в галузі туризму управління. ... [+]

Огляд курсу

Програма MSc доставляється протягом 2 семестрів викладаються модулів, а потім 60 кредитний остаточний проект. Програма також може бути вивчена неповний робочий день, при цьому мінімальний період навчання становить два роки і максимум п'ять років.

Для задоволення освітніх і професійних потреб кожного студента, програма пропонує три нагороди і точки виходу: сертифікат післядипломної освіти; Диплом аспіранта і магістра. Стратегії навчання та викладання мають на меті сприяти активному залученню студента до предметної області та відображати високу професійну увагу цих нагород.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Курс надає професійно відповідну програму післядипломної освіти, що розробляє компетенції в області технологій і як технології можуть служити цілям управління. ... [+]

Огляд курсу

Курс надає професійно відповідну програму післядипломної освіти, що розробляє компетенції в області технологій і як технології можуть служити цілям управління.

Модулі управління проектами, з акцентом на технології та ризики, встановлюють фундаментальні навички, перш ніж перейти до вирішення все більш важливої інформаційної безпеки. Висвітлюються аспекти соціальних обчислень, а також ключові інструменти управління інформацією. Студенти будуть зобов'язані проводити командний проект розробки програмного забезпечення. Розширення можливостей існує в рамках геопросторового аналізу та аналізу даних. Всі студенти будуть зобов'язані провести технологію дисертації.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Магістр фінансового менеджменту має чотири основні модулі, спільні з MSc Finance, але доповнює їх елементарними модулями, орієнтованими на конкретні управлінські / операц ... [+]

Огляд курсу

Pathways :

Магістр фінансового менеджменту Магістр фінансового менеджменту (управління змінами) Магістр фінансового менеджменту (ісламські фінанси) Магістр фінансового менеджменту (стратегічний менеджмент) Магістр фінансового менеджменту (міжнародні фінанси) Магістр фінансового менеджменту (управління проектами)

Популярна програма MSc Financial Management підходить для тих, хто бажає набути знань у сфері бізнесу, менеджменту та фінансів. Метою програми є розширення знань та розуміння фінансів, які можуть бути застосовані до складних питань з метою вдосконалення ділової та управлінської практики. Програма пропонує набір додаткових модулів і Pathways , які дозволять учням пристосувати свою програму до своїх індивідуальних потреб та інтересів.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Основною метою програми є виробництво маркетологів і менеджерів з маркетингу, які можуть працювати та успішно інтегруватися на управлінському рівні в широкому діапазоні о ... [+]

Огляд курсу

Основною метою програми є виробництво маркетологів і менеджерів з маркетингу, які можуть працювати та успішно інтегруватися на управлінському рівні в широкому діапазоні організаційних та маркетингових середовищ.

Курс буде придатним для випускників, мотивованих бажанням розпочати кар'єру або розробити існуючий у сфері маркетингу. Це означає, що ви не будете задоволені лише тим, щоб бути представленими наборами теорій і принципів маркетингу, але також очікуйте, що вам буде надана достатня можливість критично оцінити корисність цих теорій і принципів на практиці, особливо стосовно ваших власних потреб .... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Програма MSc з бухгалтерського обліку та фінансів підходить для тих, хто бажає набути спеціалізованих знань у сфері бухгалтерського обліку та фінансів, а також прагнути д ... [+]

Огляд курсу

Програма MSc з бухгалтерського обліку та фінансів підходить для тих, хто бажає набути спеціалізованих знань у сфері бухгалтерського обліку та фінансів, а також прагнути до кар'єри у фінансовому секторі як аналітик або бухгалтер. Ця програма пропонує модулі, основні та факультативні, які дозволять учням вибрати деякі модулі для задоволення їхніх індивідуальних потреб та інтересів.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Цей курс передбачає поглиблене вивчення в галузі ланцюгів постачання та управління логістикою. Вона спрямована на надання керівникам, інженерам та бізнес-спеціалістам клю ... [+]

Огляд курсу

Цей курс передбачає поглиблене вивчення в галузі ланцюгів постачання та управління логістикою. Вона спрямована на надання керівникам, інженерам та бізнес-спеціалістам ключових знань про виробничі системи, які працюють у широкому колі організацій. Зокрема, завданням цього курсу є:

1. Розробити теорію постачання та управління логістикою на професійному рівні, де вона також забезпечить належну підготовку до досліджень або подальшого вивчення в області... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Світове зростання світового банківського сектору та все більш складні фінансові ринки сприяли підвищенню попиту на фахівців зі спеціальними навичками та компетенціями, та ... [+]

Огляд курсу

Світове зростання світового банківського сектору та все більш складні фінансові ринки сприяли підвищенню попиту на фахівців зі спеціальними навичками та компетенціями, таких як глибоке розуміння принципів та методів на світових фінансових ринках, а також оцінка ролі управління ризиками у складних фінансових ринках. установи.

Ця інноваційна програма для аспірантів спеціально розроблена для оснащення випускників, які прагнуть кар'єру в корпоративних фінансах у великих фінансових та нефінансових установах, корпоративних фінансових службах, фінансових регулюючих органах, управлінні активами та інвестиціях. Обов'язкові та факультативні модулі цієї захоплюючої програми охоплюють дуже широкий спектр спеціалізованих областей, з яких ви отримаєте глибоке й глибоке знання про найостанніші події на світових фінансових ринках та інституціях, інвестиції та управління капіталом. Програми модулів розроблені для розвитку навичок кількісного аналізу, що дозволяє критично аналізувати пропозиції фінансових інвестицій та емпіричні застосування корпоративних фінансів. Ці навички вважаються важливими для успішної кар'єри у банківському та фінансовому секторі.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Цей один рік викладається курс в першу чергу спрямована на дизайн випускників, які хочуть підвищити свої навички і знання прогресивної практики дизайну продукту. ... [+]

Огляд курсу

Цей один рік викладається курс в першу чергу спрямована на дизайн випускників, які хочуть підвищити свої навички і знання прогресивної практики дизайну продукту.

Вона спрямована на створення успішних людей, які можуть:

Зрозуміти весь професійний процес розробки дизайну і те, як протікають початкові фази для інформування останніх етапів.Оцінюйте комерційні реалії та роль дизайнера в бізнесі.Розробити бажані продукти для виготовлення на замовлення, партії або масового виробництва.Зрозумійте стійкість, включно, та інші важливі етичні та соціальні питання, які повинні розглядати сучасні дизайнери.Мають традиційні навички дизайну, такі як креслення, робота з формою, спілкування та інновації.Здатні використовувати засоби проектування, такі як 3D CAD, CAM і швидке прототипування для того, щоб оптимізувати дизайн і скоротити час виходу на ринок.Навчання... [-]
Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Нова магістра в галузі економіки та фінансів була розроблена для розвитку аспірантів, які обладнані академічно, щоб досягти успіху у все більш складних і складних глобаль ... [+]

Огляд курсу

У 2008 році катастрофічні події зруйнували світ фінансів і викликали шок через іншу частину світової економіки. Деякі зрозуміли, що зміни будуть потрібні, але жоден з них не прогнозує, що менш ніж десять років у секторі буде так радикально і безповоротно змінено.

Нова магістра в галузі економіки та фінансів була розроблена для розвитку аспірантів, які обладнані академічно, щоб досягти успіху у все більш складних і складних глобальних робочих місцях. Коли ви закінчите навчання, ви залишитеся професійним економістом, який обладнаний для академічної кар'єри, але який є надзвичайно готовим до використання економічного мислення у світі поза межами академічних кіл. Добре кваліфіковані економісти користуються попитом у уряді, промисловості та, очевидно, у торгівлі.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Управління проектами є найважливішим і бажаним критерієм майже в кожній посадовій інструкції, і багато організацій борються за досягнення ефективності економії. Управлінн ... [+]

Огляд курсу

Управління проектами є найважливішим і бажаним критерієм майже в кожній посадовій інструкції, і багато організацій борються за досягнення ефективності економії. Управління проектами послідовно визнається набором навичок на робочому місці, необхідним для досягнення цієї цінності для ефективності грошових коштів і для забезпечення стійкого успіху проекту, програми та портфеля. Ефективні навички управління проектами користуються великим попитом у умовах все більшої співпраці, невизначеності та складності глобального середовища.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Даний курс передбачає поглиблене вивчення в галузі виробничого та інженерного менеджменту. Вона спрямована на надання керівникам, інженерам та бізнес-спеціалістам ключови ... [+]

Огляд курсу

Даний курс передбачає поглиблене вивчення в галузі виробничого та інженерного менеджменту. Вона спрямована на надання керівникам, інженерам та бізнес-спеціалістам ключових знань про виробничі системи, які працюють у широкому колі організацій. Зокрема, завданням цього курсу є:

Розробити теорію управління виробництвом та інженерії на професійному рівні, де вона також забезпечить належну підготовку до наукових досліджень або подальшого вивчення в цій областіРозробити та застосувати ключові знання та розуміння теорії управління виробництвом та інженерії в складних системах, як системно, так і творчо, щоб поліпшити практику управління виробництвомПідвищити навички самостійного та високорівневого навчання та особистісного розвитку, щоб учні могли працювати з самостійним керівництвом та оригінальністю та сприяти дисципліні управління виробництвом та технікою.Навчання... [-]
Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

У 2008 році катастрофічних подій зруйнував світ фінансів і викликав шок через іншу частину глобальної економіки. Деякі зрозуміли, що зміна буде необхідно, але ніхто не пр ... [+]

У 2008 році катастрофічних подій зруйнував світ фінансів і викликав шок через іншу частину глобальної економіки. Деякі зрозуміли, що зміна буде необхідно, але ніхто не прогнозує, що менше, ніж десять років на секторі буде настільки радикально і безповоротно змінилася.

Ці нові програми postgra duate в області бухгалтерського обліку та фінансів; Банки і фінанси; Економіка та фінанси були розроблені, щоб розвивати аспірантів, які обладнані в навчанні, щоб досягти успіху в більш складному і складної глобальної робочому місці. ... [-]

Великобританія Кардіфф
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Аналіз ефективності в Кардіффській школі спорту ... [+]

Огляд курсу

Аналіз ефективності в Кардіффській школі спорту

Цей новий розвиток, MSc Professional Practice, приймає підхід до дистанційного навчання, який долає необхідність переселення або поїздок на лекції. Програма зосереджена на розвитку експертизи та прикладного навчання в робочому середовищі та застосуванні теоретичного контексту. Це буде досягнуто завдяки подовжньому професійному розміщенню у сфері аналізу спортивних результатів, або через власну роботу студентів, або про рекламування студентства.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Управління MSc Advanced - це програма з семи конкретних Pathways . ... [+]

Огляд курсу

Магістр передової практики - це загальна програма з семи конкретних Pathways і може призвести до присудження спеціально названого ступеня:

Магістр передової практики (аудіологія)Магістр передової практики (дієтологія)MSc передові практики (житло)MSc передової практики (дослідження опорно-рухового апарату)Магістр передової практики (надзвичайні ситуації в галузі охорони здоров'я)Магістр передової практики (мовна та мовна терапія)MSc передової практики (Спорт і харчування вправи) - Не працює на 2017/18MSc передової практики (охорона здоров'я та благополуччя)... [-]
Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 36 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Модуль «Промислове управління проектами», що включає студентів, які проводять проект консалтингу в реальному часі як групу. Крім того, студенти матимуть можливість отрима ... [+]

Огляд курсу

Програма MSc доставляється протягом 2 семестрів викладаються модулів, а потім 60 кредитний остаточний проект. Програма також може бути вивчена неповний робочий день, при цьому мінімальний період навчання становить два роки і максимум п'ять років.

Для задоволення освітніх і професійних потреб кожного студента, програма пропонує три нагороди і точки виходу: сертифікат післядипломної освіти; Диплом аспіранта і магістра. Стратегії навчання та викладання мають на меті сприяти активному залученню студента до предметної області та відображати високу професійну увагу цих нагород.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Управління магістра з цифрового маркетингу в Cardiff Metropolitan University було розроблено спільно з Інститутом прямого та цифрового маркетингу (IDM) та потребами цифро ... [+]

Огляд курсу

Управління магістра з цифрового маркетингу в Cardiff Metropolitan University було розроблено спільно з Інститутом прямого та цифрового маркетингу (IDM) та потребами цифрової індустрії. Вона надасть Вам широкий спектр знань і технологій маркетингу в цифрових та соціальних мережах. Метою ступеня є розробка цифрових маркетологів, які можуть досягти успіху на управлінському рівні в сучасному вимогливому цифровому маркетингу.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Cardiff Metropolitan University

MRes (A ... [+]

Огляд курсу

MRes (A

Програма розрахована на те, щоб бути придатною для студентів, які мають певний досвід досліджень у мистецтві

Кардіффська школа мистецтв

Університет був визнаний кращим сучасним університетом в останньому огляді дослідницького досвіду Великобританії (REF).

Навчання

Програма розроблена для того, щоб бути збагаченим і суворим навчально-орієнтованим досвідом, орієнтованим на персональну підтримку підручника та керівництво. Курс є спільним, інтелектуально щедрим і підтримуючим і розроблений, щоб надати учням можливість брати участь у продуманому та стійкому осмисленні, науці та фокусі, а також можливість для спекулятивного дослідження та допитливого розслідування.... [-]

Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cardiff Metropolitan University

Даний курс передбачає проведення передових наукових досліджень у галузі менеджменту. Вона має на меті надати керівникам та бізнес-спеціалістам ключові ідеї щодо теорії та ... [+]

Огляд курсу

Даний курс передбачає проведення передових наукових досліджень у галузі менеджменту. Вона має на меті надати керівникам та бізнес-спеціалістам ключові ідеї щодо теорії та практики досліджень в управлінській дисципліні. Зокрема, завданням цього курсу є:

Забезпечити фундаментальну підготовку з базових та передових дослідницьких навичок, достатніх для вступу до докторської програми. Програма також підходить для кандидатів, які, можливо, захочуть отримати ступінь наукового дослідження, але не бажають взяти на себе зобов'язання на більш тривалий період навчання.Розробити наукову практику та теорію управління (концептуальні, методологічні, практичні та етичні) на професійному та академічному рівнях.Надати міждисциплінарний контекст дослідженням, отримати підтримку з різних технічних, академічних та дисциплінарних контекстів.Розробити та застосувати ключові знання та розуміння теорії менеджменту та дослідницької практики до складних систем, як системно, так і творчо, щоб поліпшити практику управління.Підвищити навички самостійного та високорівневого навчання та особистісного розвитку критичного розуміння меж різних методів дослідження через викладені модулі та дебати), щоб дослідники могли працювати з самостійним керівництвом та оригінальністю та сприяти дисципліні управління.Зміст курсуСтуденти вивчатимуть 180 кредитів фахівця з різних питань управління. Курс складається з 80 кредитів з вивченого дослідження, за якими слідує теза 100 кредитних досліджень.... [-]
Великобританія Кардіфф
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
12 - 16 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Cardiff Metropolitan University International

Cardiff Met Corporate Promo

Student Life at Cardiff Metropolitan University | Discover our city - and what lies beyond

Life in Halls at Cardiff Metropolitan University - Student Accommodation

Introducing Cardiff Metropolitan University - Study in the UK | Cardiff Met International

7 Reasons to Study at Cardiff Metropolitan University - Study in the UK | Cardiff Met International

Cardiff Metropolitan University
Address
Cardiff Metropolitan University, Llandaff Campus, Western Avenue, Cardiff
CF5 2YB Кардіфф, Уельс, Великобританія
Веб-сайт
Телефон
+44 29 2041 6070