Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бізнес-школа "Альянс Манчестер" є однією з перших двох бізнес-шкіл Великобританії, створена в 1965 році), і в даний час є найбільшою школою бізнесу та управління в університеті в Великобританії.

Манчестер визнаний своїми оригінальними мислителями: наша довга і горда історія досконалості досліджень продовжує дух інновацій та досягнень, за якими місто славиться.

Ми займаємо друге місце у Великобританії для бізнес-досліджень (Business and Management Studies, REF 2014), а останній огляд Financial Times визнав нас 7-м у Великобританії та 15-м у Європі.

Ми знаємо, що єдиного дослідження світового класу недостатньо, і ми бачимо, що наше оригінальне мислення застосовується для впливу на бізнес та управління, уряд та громади.

Ми надаємо бізнес-освіту та управлінську освіту світового рівня для студентів, аспірантів, досвідчених фахівців, а також тих, хто має академічні та дослідницькі амбіції, орієнтовані на кар'єру. Альянс MBS забезпечує оригінальне мислення та навчання, поінформоване сучасним комерційним середовищем.

Працездатність закладена в навчальний план. Альянс MBS післядипломної кар'єри служби тісно співпрацює з Університетом Манчестера служби кар'єри, що дозволяє студентам отримати доступ до великої кількості організацій, які відвідують кампусі подій. Університет є одним з найбільш цілеспрямованих університетів Великобританії, які ведуть роботодавці випускників (The High Fliers Report, 2019).

Акредитація:

  • Альянс MBS є частиною невеликої та відбіркової групи інституцій у всьому світі, акредитованих усіма трьома основними органами - AACSB International, AMBA та EQUIS.
  • Уряд Великобританії (HEFCE) називає можливості Альянсу MBS викладання як "Відмінно", найвищої категорії.

Міжнародна школа:

  • Ми маємо велику глобальну мережу, в якій присутні в Бразилії, Китаї, Гонконгу, Сінгапурі та ОАЕ.
  • Наші магістерські курси поєднують в собі академічну майстерність з акцентом на практиці ведення бізнесу та менеджменту. Крім того, наші студенти спілкуються з однокласниками з більш ніж 65 національностей.
  • Вступ до нашої студентської спільноти та понад 300 фахівців, науково-дослідних працівників допоможуть підготувати випускників до глобального бізнес-середовища та сьогоднішнього ринку праці.

Розташування

Манчестер

Manchester Business School

Address
The University of Manchester
Booth Street West

M15 6PB Манчестер, Англія, Великобританія
Телефон
+44 (0) 161 820 8343

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації