Brunel University London

Введення

Прочитайте офіційний опис

Brunel University London , названий на честь британського впливового інженера Ісамбарда Королівство Брунель, постійно надає успіхи в навчанні з моменту відкриття своїх дверей у 1966 році. За більш ніж 50-річну викладацьку освіту університет отримав кілька відзнак і в даний час названий 34-м у світі міжнародний прогноз (Times Higher Education World Rankings 2020).

Університет пишається своїми відомими науковцями, які розробляють програми Брунеля та проводять свої всесвітньо відомі дослідження. Ці викладачі готують випускників до винагороди за кар’єру, надаючи навички реального світу для застосування на робочому місці.

132657_Bruneluniversityprofile.jpg

Історія та освіта

Brunel University London названий одним із найвідоміших британських інженерів, Isambard Kingdom Brunel. Кілька випускників Брунеля стали лідерами у світових наукових закладах охорони здоров'я, у таких сферах, як економіка охорони здоров’я та боротьба з інфекційними захворюваннями, а також в інженерних галузях виробництва, цивільного будівництва та сфери послуг та уряду.

Університет послідовно прагне дотримуватися академічних стандартів, встановлених Кодексом Великобританії про якість вищої освіти, опублікованим Агенцією з забезпечення якості, який встановлює національні очікування, які повинні відповідати всім вищим навчальним закладам Великобританії. Процеси та процедури університету послідовно відповідають Рамці кваліфікацій вищої освіти в Англії, Уельсі та Північній Ірландії (FHEQ), щоб забезпечити високі академічні стандарти та якість освіти, яких очікували студенти та випускники.

У Brunel ви навчаєтесь із пристрасними науковцями, які є шанованими експертами у своїх галузях. Ці вчені прагнуть допомогти вам розвинути освітні та особисті навички, необхідні для успіху після закінчення навчання.

123116_BrunelUniversityLondon.jpg

Дослідження

Brunel University London прагне до провідних світових досліджень та поєднує академічну суворість з потребами уряду, промисловості та сектору прибутку та некомерції у всьому світі - забезпечуючи творчі рішення для складних викликів для забезпечення економічної, культурної та соціальної вигоди.

Засоби

У Центрі професійного розвитку Брунеля студенти мають доступ до ресурсів для кар’єри та працевлаштування, що може допомогти їм розвинути необхідні навички та досвід, щоб виділитися на міжнародному ринку праці.

Ви можете в будь-який час отримати доступ до великої цифрової бібліотеки книг, статей та електронних ресурсів Brunel, доступних в Інтернеті. Ці ресурси включають відео-лекції, форуми класів, тематичні дослідження та подкасти.

Інтернет-навчання

Інтернет-платформа Brunel дозволяє вам вивчати свою програму в той час і місце, яке відповідає вашому графіку та поза зобов'язаннями. Функція веб-конференції університету дозволяє взаємодіяти зі своїми однокурсниками та має спільний доступ до прямих відеофільмів.

Під час навчання у вас буде доступ до:

  • Залучення навчальних матеріалів: Ваші ресурси включають відео лекції, тематичні дослідження, форуми класів та подкасти.
  • Підтримка та керівництво: Ваш викладач програми буде проводити вас через ваш академічний розвиток під час навчання.
  • Ваш віртуальний кампус: навчайтеся з будь-якого місця та будуйте зв’язки з однодумцями-професіоналами по всьому світу.
  • Відкрита бібліотека: Інтернет-студенти мають повний доступ до розширеної цифрової бібліотеки Брунеля для книг, статей та електронних ресурсів.

Чому вибирають нас

  • Brunel University London належить до числа 25 найкращих університетів Великобританії за стартовими зарплатами.
  • Brunel University London займає 34 місце в світі за світовими показниками, згідно з даними Всесвітнього рейтингу університетів Times Higher Education 2020.
  • Брунель оснащує випускників практичними навичками для вирішення викликів суспільства в глобальному масштабі та підготує їх під керівництвом наукових досліджень у досвідчених викладачів.

Розташування

Лондон

Address
Brunel University

UB8 3PH Лондон, Англія, Великобританія

Лондон

Address
Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: