Прочитайте офіційний опис

Британська школа моди є інноваційним академічним центром розроблена Glasgow Caledonian University (ДП) для створення і поширення стратегічної моди розуміння бізнесу через надання передової освіти, наукові дослідження та консультаційні послуги.

Присвячується своєї місії досягнення «загального блага» Британська школа моди просуває бізнес і управління мислення і практики через співтворчість знання зі своїми партнерами по галузі, почитав Почесних професорів, випускників мережі, науково-дослідницьку активний персонал і різноманітний студент населення.

У демонстрації своєї підприємницької природи, Британська школа моди розробляє і поставляє по всьому світу унікальних виконавчі та аспірантські програми, які пропонують учасникам досвід навчання трансу-дисциплін через свої кампуси в Лондоні і Нью-Йорку.

Хто ми?

Наші перші кроки в моді дня назад в 1875 році і до наших засновників коледжів в Глазго, Шотландія. В ту епоху наша основна мета полягала в тому, щоб надати жінкам можливості в області дизайну, текстилю та роздрібної торгівлі, з гострим усвідомленням економічних, соціальних і екологічних вимог часу. Британська мода розвивалася, щоб охопити набагато більше, ніж просто виробництво і освіту, що надається в ГПЕ Британській школі моди відображає ці зміни.

Протягом багатьох десятиліть, ДП сприяв бізнесу моди шляху створення піонерських курсів. Ми були першими в Великобританії Заклад пропонує ступінь магістра в галузі міжнародного маркетингу моди в 2000 році, і до сих пір один з усього лише декількох університетів по всьому світу, щоб запропонувати спеціальну MBA в галузі управління Luxury Brand.

Британська школа моди має намір побудувати на фундаменті, нашим сильним спадщиною і індустрії моди досвід через продовження інноваційної діяльності нових програм і інвестицій та розвитку нашого навчального факультету.

Що ми вчимо?

Ми пропонуємо диференційовані програми ступеня магістра спільно створені через галузевий досвід наших почесних професорів, знання наукових експертів та інновації і енергію наших студентів.

Ми інтегруємо останнім академічне мислення з більш широкою бізнес-ідеєю, які ми отримуємо від наших досліджень і консалтингу сучасної ділової практики. Наше вчення також повністю займаються з індустрією моди, і ми маємо партнерські відносини і співробітництво з різноманітним модними компаніями, включаючи Маркс і Спенсер, Converse, ASOS, The Retail Trust, Arcadia, Folk, Все Святий, Lyst, Будинок Фрейзера, Маргарет Howell, Farfetch і Topshop.

Через ці тісні зв'язки, ми можемо забезпечити майстер-класи від провідних світових фірм, а також можливості для цінних стажуваннях, відвідувань і живих трусах проекту.

Ми гарантуємо, що наші випускники мають навички та знання, необхідні для управління модним бізнесом в сучасному світовому ринку. Ми звертаємося до студент, щоб стати критично мислячими, з компетентним розумінням теорій і концепцій, які допомагають пояснити і просування передового досвіду в бізнесі. Ми закликаємо їх, щоб кинути виклик статус-кво, щоб бути творчим в своєму мисленні, підприємливість в своїх діях, і визнати, що хороший бізнес краще бізнес.

Чому ми різні?

Наш університет девіз «Для загального блага» - це означає «для загального блага» - це основна нитка через кожен з наших Британської школи моди ініціатив. Наш ректор, професор Мухаммад Юнус, є нашим головним представником в цьому відношенні, отримавши Нобелівську премію миру за досягнення в області економічного і соціального розвитку. Професор Юнус також залишається одним з семи людей, які були визнані з Нобелівською премією миру, медаллю президента свободи і Золотою медаллю Конгресу.

«Це не про передачу старого знання новому поколінню. Йдеться про рішення проблем, в даний час. Момент, коли ви щось перетворити в соціальний бізнес, він стає двигуном, який не потребує заправці «.

Професор Мухаммад Юнус, Канцлер ГПА.

Британська школа моди в ГПЕ втілює зусилля Університету зі сприяння розвитку підприємництва, інновацій та навчання підкріпленого глибоко вкорінені суспільною свідомістю. Ми визнаємо, що індустрія моди несе відповідальність за ведення бізнесу відповідно до етичних принципів, з метою заохочення і практики справедливої ​​торгівлі.

Наш Нью-Йорк Кампус знаходиться центр моди Fair. Ця ініціатива діє як сховища і канал інформації, а центр орієнтований на вивчення бізнес-справ з метою забезпечення стійкості в індустрії моди.

Крім того, Британська школа моди відповів на всесвітній заклик покласти соціальної відповідальності, етики та стійкості в верхній частині порядку денного для підготовки майбутніх лідерів бізнесу, ставши учасником Організації Об'єднаних Націй Глобальний договір підтриманої ініціативи: Принципи відповідального управління освіти (PRME). Наша участь у PRME демонструє нашу довгострокову місію для забезпечення економічних і соціальних переваг в країні і по всьому світу, а також значення PRME підкріплюють повноту Британської школи портфеля Моди. Завдяки цій прихильності, ми будемо продовжувати поліпшувати взаємодію зі справою. Ми будемо регулярно повідомляти про прогрес в застосуванні принципів, і тим самим внести свій вклад в навчальному досвід наукових установ по всьому світу, що беруть участь в ініціативі PRME.

Як ми сотворять наші знання?

Наші спеціалізовані знання моди генерується за допомогою унікального і критичного балансу провідною практики краю галузі і підкріплені останніми науковими дослідженнями.

Мода бізнес є одним з основних економічних водіїв у Великобританії і на міжнародному рівні і Британську школі моди прагнуть стати провідним центром для розуміння поведінки споживачів до моди. Беручи інноваційні та експериментальні методики досліджень, ми вже випередження розуміння споживання моди - по всіх каналах розподілу.

Знання, які ми генеруємо розділяє три загальні характеристики:

  • Це суворе, незалежне і на основі надійних науково-дослідних методологій
  • Результати завжди мають відношення і підвищити цінність бізнес-сектора моди
  • Він покращує і просуває конкурентоспроможність людей і організацій

Наше розуміння є продуктом інтелектуального цікавості і зрілим розуміння реалій ведення бізнесу в сучасній глобальному середовищі моди всеспрямованого каналу. З огляду на це, багато хто з провідних модних підприємств доручити нам провести широкий спектр замовних консультаційних та розвитку бізнес-проектів.

Одним з найбільш важливих способів, якими ми отримуємо і підтримувати наші знання через відносини, які ми виховуємо наших Почесних професорів і промисловості партнерів.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

British School of Fashion

Швидко розвивається, захоплюючий і інноваційний, ЦКЙ International Fashion Marketing озброює студент з міжнародної бізнес-знаннями, а також творчим і практичним досвідом ... [+]

The MSc International Fashion Marketing це інноваційна програма, яка надасть студентам вітальної поєднання міжнародного бізнесу знання плюс творчих і практичних навичок маркетингу, щоб дати їм можливість домогтися успіху і досягти успіху у висококонкурентному міжнародної індустрії моди.

Наша стимулюючого програма включає в себе широку навчальну програму, зосередившись на основних концепціях і принципах логістики, покупки і мерчендайзингу, мода бізнес-аналізу, інтегрованих маркетингових комунікацій і бренд-менеджменту.... [-]

Великобританія Лондон
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
British School of Fashion

Наші майстри в Luxury Brand Marketing є безпрецедентною новою програмою, яка надає студент зі спеціальними навичками, галузевими знаннями і досвідом, необхідними для підр ... [+]

Наш Майстри в розкоші бренд-маркетинг Програма надає студент з багатою широтою знань і розуміння маркетингу, безпосередньо пов'язаним з люксовими брендами. Вона включає в себе акцент на критичних проникнення в розкоші споживчої поведінки, розкішний брендингу та маркетингових комунікацій, а також розгляду правових аспектів брендингу в контексті розкоші.

Це дозволить вам розвинути свої інтелектуальні здібності разом з сучасними навичками і практикою, необхідних для успіху в галузі. Там також буде можливість завершити розміщення роботи, волонтерську роботу, консультацію столу на основі або навіть вчитися за кордоном. Студенти також пропонується взяти участь в незалежному дослідницькому проекті.... [-]

Великобританія Лондон
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
British School of Fashion

Програма, орієнтована на майбутнє, вивчає зміну індустрії моди та інтеграцію моди та способу життя. Індустрія моди є динамічною, де деякі сектори стикаються з уповільненн ... [+]

Програма, орієнтована на майбутнє, вивчає зміну індустрії моди та інтеграцію моди та способу життя.

Індустрія моди є динамічною, де деякі сектори стикаються з уповільненням продажів, оскільки споживачі змінюють свої витрати на товари та спосіб життя.

Щоб виправити це, бренди стилю життя виникли на ринку, де мода продавалася поряд з, наприклад, технічними продуктами, годинниками та домашніми приналежностями, а також досвідом у магазині, такими як заняття йогою. Ці бренди є прикладом продуктів чи послуг, які втілюють інтереси та ставлення індивідуума та прагнуть надихнути та керувати способом життя споживача.... [-]

Великобританія Лондон
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
British School of Fashion

Ця новаторська програма була розроблена у співпраці з провідними підприємствами мод, щоб відобразити особливий характер створення бізнесу в цьому секторі. Студенти будуть ... [+]

The Створення магістра бізнесу моди є одним з перших, відмінною програма, інтеграції новітніх наукових досліджень ідеї в світі моди і бізнесу в цілому, з практичним досвідом роботи, проведеної з сполук високого рівня в галузі.

Програма включає в себе критичний огляд анатомії модного бізнесу і розглядає процес і дії, пов'язані з розвитком і реалізацією стратегії в рамках нових і розвиваються областях моди. Студенти будуть розвивати чітке розуміння глобальних стратегій просування, в тому числі, як створювати і продавати модний бренд в сучасному цифровому зосередженого світу.... [-]

Великобританія Лондон
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
GCU London
40 Fashion Street

London, Англія, E1 6PX GB