Birmingham Business School, University of Birmingham

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бірмінгем Бізнес-школа є дослідження під керівництвом установи і пропонує високу якість студентів та аспірантів освітніх програм для студентів з усього світу. Їх потрійної корони акредитації ставить їх в елітній групі світових бізнес-шкіл. Встановіть у привабливій "червоної цегли" кампусі університету, в промисловому центрі Англії, Школа пишається своєю 100-річної історії і тісних зв'язків з місцевим бізнесом.

Бірмінгем став першим університетом у Великобританії, щоб навчити бізнес-досліджень ще в 1902 році і це довго прихильність бізнес-освіти є те, що ми дуже пишаємося. Інтернаціоналізм є ще славні традиції, і у світогляді змісту програми і в глобальних походження наших студентів - міжнародні студенти були серед тих перших споживання більше 100 років тому, і сьогодні ми вітаємо людей з близько 55 країн на наших програмах щороку.

Університет Бірмінгема була заснована в 1900 році громадян Бірмінгема, які хотіли їх власний університет для підготовки і навчання людей, які б створити і управляти зростаючі підприємств і галузей Мідлендс.

Це було природно, враховуючи характер галузі Бірмінгема, що університет повинен, з самого початку, вчити основні наукові та інженерні дисципліни. Це був також перший університет у Великобританії, щоб створити факультет комерції і включати медичну школу. Сучасний університет однаково відрізняється в гуманітарні науки, освіти, соціальних наук і права.

Розташування

Бірмінгем

Address
Бірмінгем, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

Програми

MSc