Bath Spa University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Be Bath Spa

Bath Spa University це більше, ніж вивчення. Йдеться про застрягти в: мислення, що робить і робить. Про натикаючись друзями в університетському містечку, охоплюючи проблеми і по-справжньому турботливі. Ми підштовхуємо кордону і нас самих. Якщо це звучить добре для вас, ви будете вписуватися в добре.

Чому Bath Spa?

відмінна репутація

Наше походження сходить до 1852 році і спочатку Бат школі мистецтв, таким чином, ми побудували нашу репутацію на більш ніж 160-річної традицію і успіху. Ми неухильно зростає занадто, з захоплюючими курсів і областей Reserch.

добре пов'язаний

Ми маємо партнерські відносини з підприємствами, організаціями та установами в усіх куточках земної кулі. Ви побачите наші студент на міжнародні конференції, екскурсію і захід, від Единбурзького фестивалю Fringe канадського «Міжнародного Наступного шлях». Ви підете Bath Spa як громадянин світу з амбіціями, драйвом і увагою.

Зручний доступ до всіх

Доступність і рівність для нас важливо. Унікальне дослідження і соціальне середовище, яку ми пропонуємо, є ключовим фактором в нашій популярності. Наші студенти приїжджають з різних верств і культур, з усіх куточків нашої країни і за кордоном, а також з різними академічними облікових даних.

Доказ знаходиться в статистиці

Великі перспективи випускника: 93,7% випускників Bath Spa знаходяться в роботі або подальше вивчення через 6 місяців після закінчення (HESA: 2014/15 Напрями вибулих з вищої освіти, опубліковано 2016) Топ 5 для творчості: Ми проголосували один з п'яти провідних творчих вузів. (Що? University Student Survey 2016) Ви будете тут в безпеці: Ми 2 - й безпечного університету в Південно - Західний і 6 - го , коли потрапив проти майже 130 інших університетів і вищих навчальних закладів по всій Англії і Уельсу. (Повне керівництво університету 2015) Стійкість і екологічні зобов'язання: Він не зупиняється з людьми - ми піклуємося про нашу навколишнього середовища , а також. Наша Зелена політика Фокуса нас заробили «перший клас відзнаку». (Люди і Planet Green League 2015)

Розташування

Ванна

Bath Spa University

Address
Bath Spa University,
Newton Park,
Newton St Loe,

BA2 9BN Ванна, Англія, Великобританія
Телефон
+44 1225 875875

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MA