Aston Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

У Aston Business School, це наша мета, щоб допомогти вам зробити більшу частину вашого. Наш MSc портфель був розроблений у тісній співпраці з промисловістю і бізнесом у Великобританії і на міжнародному рівні, що дає вам ідеальну платформу, на якій будувати вам майбутню кар'єру. Вражає акредитація, всесвітня популярність і співробітники, які можуть передати на користь справжнього комерційного досвіду підвищать ваші перспективи і розвиток.

Наші курси структура дозволяє отримати набори навичок, необхідних для досягнення успіху в сучасному конкурентному робочому місці, такі, як переговори, спілкування, лідерство, робота в команді і інноваційне мислення. Це такі навички, як ці, які тримають наші випускники високо цінуються деякими з провідних світових організацій. Новаторська, обґрунтованим і актуальним, широта курсів і різноманітності студентського співтовариства дасть вам округлу, міжнародну перспективу, що робить вас готові до життя на передньому краї бізнесу.

Чому варто вчитися у нас?

Потрійний акредитації: Ми входимо в число елітних 1% бізнес - шкіл по всьому світу з потрійною акредитації від AMBA, AACBS і EQUIS. Працездатність: У нас є відмінний послужний список для отримання високого працездатних випускників. Ми займаємо 2 місце в Великобританії і 8-е місця в світі по кар'єрі в Financial Times 2013 року. Виділена Кар'єра Підтримка: Наша служба кар'єри пропонує один до одного підтримці, плануванню роботи та можливості бути присутнім на ярмарках кампусу роботи, семінарах, вебінар і напускні оцінки центрах. Після закінчення наших студентів забезпечили роль серед деяких провідних в світі організацій, в тому числі BNP Parabis, PwC, Rolls Royce, Deutsche Bank, Банк Америки і IBM Systems. Стипендія: Ми хочемо , щоб гарантувати , що ті , у кого є бажання і вміння вчитися і мати можливість. Ось чому ми маємо безліч стипендій для майбутніх студентів, щоб допомогти полегшити фінансовий тиск продовження навчання. Повний уточнений детальну інформацію можна знайти на нашому сайті. Розташування: Наш кампус базуються в самому центрі захоплюючого енергійного другого міста Бірмінгем, де проживає понад 50 000 студентів Бірмінгем є наймолодшим головним містом в Європі. Нещодавно був визнаний кращим містом у Великобританії за межами Лондона, щоб створити бізнес Бірмінгем є відмінним місцем, щоб вчитися, працювати і жити.

програми магістра в Aston Наш асортимент фахівець магістерських програм об'єднати галузі відповідні навчання з діапазоном кар'єри підвищує додаткові переваги, розроблені, щоб зробити вам виділитися з натовпу. Послуги для наших студентів включають в себе:

Dedicated MSc служби кар'єри консультанта, який охоплює один на одну опору, стратегічні плани кар'єрного росту, допоможе розробити своє резюме і LinkedIn і інтерв'ю підготовки На кампусі ярмарки вакансій, яка залучає більше 200 роботодавців щороку Обмінні програми в одному з наших багатьох світових інститутів класу партнерів Аспірантура інтернатури схеми наставництва програми з мови навчання.

Aston MBA Aston MBA спирається на наших провідну світових дослідженнях в галузі міжнародного бізнесу та нашої глобальної мережі корпоративних зв'язків, щоб перетворити вас в динамічний і рухливий бізнесі-лідер. Ми працюємо з вами, щоб збільшити свої можливості і збільшити продуктивність, що дозволяє вам стати чуйним керівником, який добре обладнаний для прийняття рішень з глобальної точки зору. Нещодавно була займає 1-е у Великобританії і 2-е місце в світі по прибутку на інвестований капітал економістом Good Value MBA в 2014 році Aston MBA є інтенсивна програма, яка занурює студентів в принципах стратегічного мислення в контексті бізнесу. MBA доступний в 12 місяців інтенсивного повний робочий день або 27 місяців гнучкою онлайн програми.

Дізнатися більше Відвідайте наш сайт для отримання додаткової інформації про вивчення магістра або MBA в Aston.If у вас є які-небудь додаткові питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою дружною командою зізнань.

Магістр:

Аспірантура Приймальна комісія Тел: 44 (0) 121 204 3200 E-mail: abspgenquiry@aston.ac.uk

MBA:

управління MBA Тел: 44 (0) 121 204 3100 E-mail: mba@aston.ac.uk

Розташування

Бірмінгем

Aston Business School

Address
Aston Business School, Aston University, Aston Triangle
B4 7ET Бірмінгем, Англія, Великобританія
Телефон
+44 121 204 3011

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: