Ashridge Executive Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

Допомагаючи побудувати лідерів протягом більше 50 років Заснована в 1959 році при початкової підтримки з боку компаній, включаючи Shell і Unilever, Ashridge керівництво Освіта було зосереджено на наданні допомоги людям, компаніям і організаціям домогтися успіху. Наші дослідження, педагогіка і курси завжди мали одну мету: поліпшити організацію виконують і як керівники ведуть.

Гнучке навчання вчить факультету з реальним досвідом

Ми розуміємо, що баланс між роботою і повсякденному житті з вивченням може бути складним завданням. Таким чином, наші програми виконавчої ступеня розроблені, щоб бути дуже гнучкими, щоб допомогти зайнятих професіоналів. Всі наші програми неповний робочий день, в Інтернеті, або суміш обох. Наш факультет пишаються тим, що їх пристрасть до викладання, і багато хто з них домоглися значних успіхів в корпоративному світі, а це означає, що те, що вони вчать в значній мірі залежить від їх досвіду реальному житті.

Неймовірна розташування надихає навчання Розширте своє мислення на нашій захоплюючої дух Ashridge нерухомості. Колишній королівська резиденція розташований на 5000 акрів парку, Ashridge є ідеальним місцем, щоб відійти від вашої денної роботи і поринете в процесі навчання.

Випускник з потрійним акредитованим мірою від більшості в світі міжнародної бізнес-школи Ми унікальні в міжнародній бізнес-школи спільноти, як ми потрійну акредитацію і присудження подвійний США і Великобританії градусів. Ми пишаємося тим, що Ashridge Executive Education має акредитацію трьох престижних світових органів з акредитації: AACSB, EQUIS і AMBA. Це означає, що ступінь збільшиться всесвітнє визнання і потенціал, щоб прийняти вас ще більше.

Наша новаторська дослідження тримає ваше навчання ставлення Ми проводимо піонерські дослідження, приділяючи особливу увагу питанням, які зачіпають лідерів і організацій сьогодні. При заземленні наші дослідження в повсякденній практиці, ми гарантуємо, що наша навчальна програма завжди актуальна для переважної ділового клімату.

Приєднайтесь до мережі випускників, яка дійсно охоплює всю земну кулю

Ви приєднаєтеся до спільноти 16.000 випускників, розкиданих по 156 країн. Наші програми залучити учасників з усього світу, що представляють широкий спектр галузей і фонів. Ви будете схильні до новим перспективам і бути оскаржені думати по-іншому.

Розташування

Лондон

Hult Ashridge Business School

Address
Ashridge Executive Education
Berkhamsted
Hertfordshire

HP4 1NS Лондон, Англія, Великобританія
Телефон
+44 1442 843491

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації