Прочитайте офіційний опис

Допомагаючи побудувати лідерів протягом більше 50 років Заснована в 1959 році при початкової підтримки з боку компаній, включаючи Shell і Unilever, Ashridge керівництво Освіта було зосереджено на наданні допомоги людям, компаніям і організаціям домогтися успіху. Наші дослідження, педагогіка і курси завжди мали одну мету: поліпшити організацію виконують і як керівники ведуть.

Гнучке навчання вчить факультету з реальним досвідом

Ми розуміємо, що баланс між роботою і повсякденному житті з вивченням може бути складним завданням. Таким чином, наші програми виконавчої ступеня розроблені, щоб бути дуже гнучкими, щоб допомогти зайнятих професіоналів. Всі наші програми неповний робочий день, в Інтернеті, або суміш обох. Наш факультет пишаються тим, що їх пристрасть до викладання, і багато хто з них домоглися значних успіхів в корпоративному світі, а це означає, що те, що вони вчать в значній мірі залежить від їх досвіду реальному житті.

Неймовірна розташування надихає навчання Розширте своє мислення на нашій захоплюючої дух Ashridge нерухомості. Колишній королівська резиденція розташований на 5000 акрів парку, Ashridge є ідеальним місцем, щоб відійти від вашої денної роботи і поринете в процесі навчання.

Випускник з потрійним акредитованим мірою від більшості в світі міжнародної бізнес-школи Ми унікальні в міжнародній бізнес-школи спільноти, як ми потрійну акредитацію і присудження подвійний США і Великобританії градусів. Ми пишаємося тим, що Ashridge Executive Education має акредитацію трьох престижних світових органів з акредитації: AACSB, EQUIS і AMBA. Це означає, що ступінь збільшиться всесвітнє визнання і потенціал, щоб прийняти вас ще більше.

Наша новаторська дослідження тримає ваше навчання ставлення Ми проводимо піонерські дослідження, приділяючи особливу увагу питанням, які зачіпають лідерів і організацій сьогодні. При заземленні наші дослідження в повсякденній практиці, ми гарантуємо, що наша навчальна програма завжди актуальна для переважної ділового клімату.

Приєднайтесь до мережі випускників, яка дійсно охоплює всю земну кулю

Ви приєднаєтеся до спільноти 16.000 випускників, розкиданих по 156 країн. Наші програми залучити учасників з усього світу, що представляють широкий спектр галузей і фонів. Ви будете схильні до новим перспективам і бути оскаржені думати по-іншому.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Ashridge Executive Education

Змінити агенти стикаються з летючий перебоїв в світі. Це забезпечує ризики для багатьох і можливостей для тих, хто може відчувати, захопити і адаптуватися ефективно. Бага ... [+]

Змінити агенти стикаються з летючий перебоїв в світі. Це забезпечує ризики для багатьох і можливостей для тих, хто може відчувати, захопити і адаптуватися ефективно. Багато практикуючих зміни усвідомили, що зміни та інновації є переважно соціально-технологічне явище, і що стандартні підходи не працюють тому в своїх організаціях.

Це два роки програма неповний робочий день була розроблена досвідченими практиками, щоб задовольнити потреби своїх однолітків. Ви будете досліджувати різні точки зору на організації, зміни і нові підходи, засновані на багаторічному практичному досвіді, а також звуку академічних досліджень.... [-]

Великобританія Лондон
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Ashridge Executive Education

Майстри в Executive Coaching - дворічна, частина часу, модульна, самостійна програма. Це можливість переглянути і відновити вашу практику, зробити все можливе за допомого ... [+]

Суворий Релевантний. Реальний Відбиваючий.

Ваш Pathway до того, щоб стати повністю акредитованим виконавчим тренером.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати повноцінним авторитетом, професійним тренерським керівництвом, обладнаним найновішими знаннями у цій галузі, то це програма для вас.

Майстри в Executive Coaching - дворічна, частина часу, модульна, самостійна програма. Це можливість переглянути і відновити вашу практику, зробити все можливе за допомогою натуральних навичок, дізнатись про себе як тренера за допомогою нагляду та спільного тренінгу, а також познайомитись із самими досвідченими практиками у цій галузі.... [-]

Великобританія Лондон
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Introduction to Ashridge Video

Graduation Video