Прочитайте офіційний опис

Що ми думаємо, або що ми знаємо, або те, що ми вважаємо, в кінцевому рахунку, мало наслідків. Єдиним наслідком є те, що ми робимо.

В Anglia Ruskin University (ARU), ми робимо стрибок, кидаючи виклик, і прагнучи досягти успіху. Це історії людей, які роблять АРУ.

Наше бачення

Перетворення життя через інноваційне, інклюзивне та підприємницьке навчання та дослідження.

Наші цінності

Амбіція

Ми сповнені рішучості досягти наших цілей і постійно прагнути до вдосконалення нашого університету на благо усіх.

Інновації

Ми будемо застосовувати нашу колективну та індивідуальну творчість для розробки та розвитку нових ідей, реалізації їх на користь спільнот, яким ми служимо.

Мужність

Ми сміливі у прийнятті рішень, які, на нашу думку, є правильними, навіть коли це важко зробити.

Громада

Ми дуже цінуємо співпрацю, підтримуючи один одного і допомагаючи кожному досягти свого потенціалу.

Цілісність

Ми робимо те, що говоримо, будемо робити і будемо справедливими і прозорими в процесі прийняття рішень і дій.

Відповідальність

Ми приймаємо рішення і діємо таким чином, що дотримується екологічних, соціальних і економічних міркувань і найкраще підтримує тих, хто навчається і працює з нами.

Національне опитування студентів 2018

У Англії Раскін студенти знаходяться в центрі нашого університету. Ми хочемо, щоб їхній освітній досвід залучав і кинув виклик їм, щоб вони досягли повного потенціалу.

І тому ми раді, що наші студенти останнього року ще раз оцінили свій освітній досвід у щорічному Національному обстеженні студентів (NSS).

Цього року загальна оцінка задоволеності АРУ зросла до 84% - вище середнього показника в секторі 83%.

Наші студенти оцінюють нас високо

Студентам, які беруть участь у опитуванні, задають ряд питань щодо аспектів життя університетів, включаючи викладання, оцінку та зворотній зв'язок, навчальні ресурси та голос студента. Цього року відповіли 78% наших студентів.

Окрім загальної оцінки задоволеності, яка збільшується до 84% , це дивно, що наші студенти:

  • оцінити свій освітній досвід - від викладання та академічної підтримки до оцінки та зворотного зв'язку - високо
  • впевнені, що їхній голос почутий, і що ми цінуємо їхню думку. Це відбувалося протягом другого року
  • цінують навчальне співтовариство в Англії Раскін.

Ми дійсно цінуємо результати, оскільки вони допомагають нам підвищити студентський досвід в Англії Раскін. Вони також допомагають майбутнім студентам зробити усвідомлений вибір про те, де вони хочуть вчитися.

Срібна нагорода для викладання Excellence Framework

Ми раді провести нагороду Silver TEF, яка відображає високу якість викладання наших талановитих співробітників.

Наші нагороди TEF Silver означають, що ми надаємо високоякісне викладання, навчання та результати для наших студентів і послідовно перевищуємо суворі національні вимоги до якості вищої освіти Великобританії. Ми особливо раді, що наша оцінка висвітлила дуже високий рівень задоволеності студентів і що більшість наших студентів досягають відмінних результатів.

Особливо приємно було те, що Панель TEF заявила, що ми «надто вище нашого еталону», оскільки ми мали «дуже високий рівень задоволеності студентів викладанням, оцінкою, зворотним зв'язком і академічною підтримкою» .

Панель TEF визнала, що ми трансформуємо життя через інноваційну, інклюзивну та підприємницьку освіту, що відображено в нашому новому баченні та бажанням забезпечити «Видатний та інклюзивний освітній досвід» у нашій Стратегії університету, розробці майбутнього 2017-26.

Нагороди та визнання

Ми переможці

У 2018 році ми були названі одним з 250 провідних університетів Європи, і в той же час отримали нагороду за якість наших навчальних закладів.

Інститут Chartered Management також визнав вплив, який ми робимо на наші можливості для працевлаштування, управління та лідерські якості наших студентів.

Наші студенти останнього року ще раз оцінили свій освітній досвід - у тому числі викладання, академічну підтримку, оцінку та зворотний зв'язок - у Національному обстеженні студентів.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Anglia Ruskin University

Слідуйте слідами відомих дитячих художників. Співпрацюйте з цілеспрямованою командою підтримки всесвітньо визнаних ілюстраторів, щоб розробити свій власний візуальний сло ... [+]

Огляд

Слідуйте слідами відомих дитячих художників. Співпрацюйте з цілеспрямованою командою підтримки всесвітньо визнаних ілюстраторів, щоб розробити свій власний візуальний словник. Зробіть зв'язки в дитячій видавничій індустрії.

Створіть свій власний візуальний словник, що підтримується командою всесвітньо визнаних ілюстраторівСкористайтеся 150-річною традицією малювання та надихаючої творчості в Кембриджській школі мистецтвСлідуйте слідами багатьох нагороджених ілюстраторів дитячих книг... [-]
Великобританія Кембридж
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 30 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Anglia Ruskin University

Вивчіть реальні приклади, щоб узагальнити внутрішню роботу серйозних злочинів, а також методи, які використовувалися для поліції. Ви отримаєте навички та знання, необхідн ... [+]

Огляд

Вивчіть реальні приклади, щоб узагальнити внутрішню роботу серйозних злочинів, а також методи, які використовувалися для поліції. Ви отримаєте навички та знання, необхідні для багатьох кар'єр у кримінальній юстиції, таких як поліція, юнацька юстиція, міністерство внутрішніх справ або прикордонні установи.

Навчання в школі на 8-му місці у Великобританії за криміналістику (Довідник університету Guardian 2018)Відчуйте підтримку нашої тісної спільноти студентів та співробітників, включаючи спеціалізовані групи соціальних медіаВчитися у професійних практиків кримінальної юстиції через лекції, семінари та інші заходиВізьміть участь у заходах, включаючи екскурсії, гостьові лекції та нашу конференцію з кримінології наприкінці рокуОб'єднайтеся з PIER, нашим поліцейським інститутом для Східного регіону, з зв'язками з місцевими та регіональними силами та поліцейськими органами та керівниками на місцевому та національному рівні... [-]
Великобританія Кембридж
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
12 - 15 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

MSc

Anglia Ruskin University

Ви мотивовані можливостями, які відкриє для вас міжнародний бізнес. І наш MSc International Business був розроблений з урахуванням ваших амбіцій. Ви розумієте важливість ... [+]

Огляд

Ви мотивовані можливостями, які відкриє для вас міжнародний бізнес. І наш MSc International Business був розроблений з урахуванням ваших амбіцій. Ви розумієте важливість прийняття власних рішень про кар'єру, і те, що насправді відрізняє цей курс - це багато різних варіантів, які ви можете вибрати, наприклад, семестр за кордоном у Швейцарії або Нідерландах і закінчення з подвійним ступенем, вибір додаткових модулів, або роблячи 34-тижневе розміщення як частина вашого курсу. Таким чином, ви можете персоналізувати курс відповідно до ваших амбіцій, отримуючи найважливіші інструменти міжнародного бізнес-набору.... [-]

Великобританія Кембридж
Січень 2020
англійська
Денне навчання
12 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Anglia Ruskin University

Працюйте у напрямку клінічної кар'єри з дітьми або зробіть наступний крок до докторантури. Отримання передового академічного розуміння порушень розвитку та психічного здо ... [+]

Огляд

Працюйте у напрямку клінічної кар'єри з дітьми або зробіть наступний крок до докторантури. Отримання передового академічного розуміння порушень розвитку та психічного здоров'я у дитинстві; досліджувати причини, оцінку, класифікацію та лікування.

Наш курс надає Вам міцну основу для досліджень і доповнює Вашу професійну клінічну підготовку. Ви отримаєте всебічне теоретичне знання цієї галузі, а також практичну можливість розробки та оцінки програм клінічних досліджень.... [-]

Великобританія Кембридж
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
12 - 16 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Life at ARU: The ARU experience - George