Across the Pond

Введення

Прочитайте офіційний опис

Незалежно від того, чи хочете ви навчатися на бакалаврських та магістерських навчальних програмах, Across the Pond може допомогти. Починаючи з 2004 року, ми допомагаємо знаходити та подавати заявку в більш ніж 40 провідних коледжів та випускних шкіл Англії та решти Великої Британії . Наша команда експертів у Великобританії , які мали безпосередній досвід навчання в Британії, пропонують безкоштовну підтримку та керівництво по кожному аспекту дослідження та процесу подання заявки. Почніть свою дослідницьку пригоду у Великобританії сьогодні за допомогою Across the Pond і скористайтеся всіма перевагами: - Безкоштовна індивідуальна порада та рекомендації для студентів, які бажають навчатися у Великобританії; - Більше 40 університетів у Великобританії з всесвітньо відомими програмами та дослідженнями; - Значно збільшуйте свій рівень шанси на прийняття - Керівництво з усіх аспектів студентського життя Великобританії З 2004 року Across the Pond надає студентам рекомендації та вказівки студентам, які бажають навчатися в деяких провідних університетах Великобританії.

Ми представляємо понад 40 університетів у Великій Британії та студенти, з якими ми працюємо, з високим рівнем прийнятності цих установ.

ОСНОВА НАШОЇ УСПІХУ

Наше зобов'язання - надати студентам безкоштовний, індивідуальний та комплексний сервіс, який допоможе їм досягти своїх амбіцій навчатися в Британії. Незалежно від того, чи застосовується він до університетських та випускних програм у наших університетах-партнерах у Великій Британії, ми гарантуємо, що кожен учень найкраще відповідає академічним та особистим цілям. Ми можемо запропонувати цю індивідуальну безкоштовну послугу, оскільки Across the Pond фінансується виключно нашими університетами-партнерами в Британії для представлення їх у Північній Америці.

ОТРИМАЙТЕ ВАШ ПОТЕНЦІАЛ

У Across the Pond ми заохочуємо студентів дотримуватися своїх інтересів, прагнути до досконалості та відвідувати університет, який відповідає всім їх вимогам. Ми впевнені, що, скориставшись послугами, які ми пропонуємо, і переживаючи високий рівень персональної орієнтації на пропозицію, ви можете максимально збільшити ваші шанси бути прийнятими до кращих університетів Великобританії. Наші експерти з вивчення експертів у Великій Британії є наріжним каменем " Across the Pond і саме завдяки цим якостям ми продовжуємо допомагати іноземним студентам досягти своїх цілей.

Розташування

Абердін

CONTACT USA TEAM

Address
Абердін, Шотландія, Великобританія

Белфаст

CONTACT CANADA TEAM

Address
Белфаст, Північна Ірландія, Великобританія

Брайтон

CONTACT NORWAY TEAM

Address
Брайтон, Англія, Великобританія

Кентербері

CONTACT LATIN AMERICA TEAM

Address
Кентербері, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія