Aberystwyth University Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Aberystwyth Business School вимірює себе і виступає проти надання послуг і досконалості продукції "золоті стандарти" університетського сектору Великобританії. Ми не є бізнес-школою, де ваші лекції будуть з сотнями інших студентів, і ви невідомі тафів протягом усього часу в університеті. Розміри класів в Аберіствіті невеликі, і ви будете відомі нам особисто протягом перших кількох тижнів приєднання до нас. Ми маємо велике поєднання британських та міжнародних студентів з різних країн, і ви зможете легко змішувати та дружити з іншими учнями з широкого кола різноманітних традицій та культур. Результат: Aberystwyth регулярно голосується в Топ 5 університетів у Великобританії для студентського досвіду та задоволеності студентів.

Репутація

Aberystwyth Університет є давно встановленим традиційним університетом Великобританії, з видатною академічною репутацією. Ступінь магістра Аберіствіту університету буде визнана роботодавцями на міжнародному рівні, і буде активом для вас протягом вашої майбутньої професійної кар'єри. У Aberystwyth Business School, ми визначаємо ключові області важливі для наших нинішніх і майбутніх студентів. Результатом є регулярні та надзвичайно високі нагороди, у тому числі золоту нагороду Уряду Великобританії з передового досвіду у 2018 році, The Times університет року для безпрецедентних двох років у 2017 та 2018 роках, і 90% загальної задоволеності студентів відповідно до Національного Огляд студентів у 2018 році.

Проживання та гарантія

Ви бажаєте гарантованого розміщення, ідеально в безпосередній близькості від бізнес-школи Aberystwyth. Прекрасна новина, ви отримуєте саме це. Бізнес-школа Aberystwyth розташована в самому серці головного університетського містечка Penglais Campus, і є багато місця для паркування. Ви зможете дійти до центру міста Аберистуит за 15 хвилин, а також скористатися регулярним автобусним сполученням з центром міста.

Навчання та навчання

Aberystwyth Business School славиться якістю викладання та навчання, а також культурним досвідом вивчення менеджменту та фінансів. Персонал притягується з наукових кіл і приватного сектору, щоб дати студентам передові теорії та практики бізнесу. Хоча ми захоплюємося тим, що ми маленькі, і перевищуємо нашу вагу, наші співробітники дуже пишаються тим, що вони постійно досягають. Наші студенти визнають переваги гнучкості навчальної програми та висвітленої дисципліни - ми не навчаємо вас периферійним предметам, ми зосереджуємося на абсолютних основах; ті основи, які забезпечать важливі для вас результати: сучасне розуміння, видатна професійна компетентність і працевлаштування.

Навчальні ресурси

З електронним доступом до всіх навчальних ресурсів, які вам знадобляться, понад 1400 мережних комп'ютерів і бездротового підключення до Інтернету в кожній кімнаті, ви ніколи не будете намагатися знайти потрібну інформацію, коли ви намагаєтеся виконати завдання. 4,5 млн. Фунтів стерлінгів було витрачено на модернізацію навчальних закладів у минулому році, створення засобів навчання світового класу. Якщо вам подобається перевертати сторінки справжніх книг, вам також пощастило. Бізнес-школа Аберіствіту розташована поруч з бібліотекою Х'ю Оуена, де проводяться всі книги та журнали університету. Менш ніж в п'яти хвилинах ходьби від кампусу Penglais знаходиться Національна бібліотека для Уельсу, бібліотека авторських прав, яка містить видання кожної книги або періодичних видань, виданих у Великобританії (6 мільйонів).

Працездатність

Ми розуміємо, що вивчення ступеня є частиною довгострокової професійної кар'єри. Як і досягнення вашого ступеня, для кращого початку в діловому світі, ви повинні мати найсучасніші навички і техніки. Наше викладання охоплює основи управління та фінансів, з акцентом на прикладні знання, які підтримуються, де це доречно, акредитацією від професійних органів. Випускники пішли працювати в численні престижні установи, включаючи багатонаціональні організації, роботодавці малого та середнього бізнесу та державного сектору. Студенти отримують підтримку від офіцера кар'єри, мережі випускників та професійних класів у всьому своєму ступені, щоб перейти до повноцінної кар'єри.

Стипендії

У нас є численні щедрі стипендії та стипендії. Ознайомтеся з нашими ступенями для отримання детальних відомостей та відповідності!

Розташування

Аберіствіт

Aberystwyth Business School

Address
Aberystwyth Business School
Aberystwyth University
Hugh Owen Building

SY23 3DY Аберіствіт, Уельс, Великобританія
Телефон
+44 1970 622500

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації