Centro Universitário Una

Введення

Прочитайте офіційний опис

Кращий приватний Університет Центр хв (MEC / ІНЕП)

З яскравою і інноваційний підхід, університет Центр Уна є 3-й рік, Кращий приватний Університет Центр хв, а для 4-го рік поспіль, Кращий приватний Університет Центр BH; відповідно до оцінки МПК (загальний індекс курсів), опублікованими Міністерством освіти (ІНЕП / MEC) в DEC / 2014 - головної національної показник якості вищої освіти в Бразилії.

Індекс, який коливається від 1 до 5, приймає на виконання рахунком студента в Enade (національної експертизи студентського вистави), оцінюючи інфраструктури коледжів і кількість навчального факультету.

53 років, що пропонують міцну професійну підготовку через інший процес навчання. Наш факультет складається з майстрів і лікарів визнаною академічної компетентності і ринок, і наша програма навчання і сучасний, завжди спрямована на сприяння розвитку автономії і здатність прийняття рішень студентів, а також забезпечити досвід робочого світу в приміщенні класу.

Уна також інвестує в особистому та професійному розвитку своїх студентів (тільки в 2-й половині 2014 року, 1267 студентів були найняті 713 компаній-партнерів) також через аутріч програми, яка допомагає з освітніми природи діяльності, соціальній, культурній, науково і технології.

Це присвята і зобов'язання перетворити країну для навчання відображається в результатах: кілька курсів забив у Editora Студентська Керівництво квітня (з 55 зірок, найбільша кількість з 2009 року; запис у виданні Керівництва 2015) і Лист університет рейтингу Сан-Паулу - ОРФ.

Ж у навчанні в галузі гуманітарних наук, соціальних наук застосовуються, науки про життя і здоров'я, зв'язку і мистецтв, робить національну посилання Una в технологічному закінчення, через інститут технологій (Una Unatec). Інноваційна пропозиція для закінчення для тих, хто з довірою і швидко, щоб жити до нових професійних завдань. Відповідно до ринку, курси включають в себе формування професіонала повинні бути в змозі розробити і повністю інноваційний спосіб, діяльність у конкретній професійній області.

Наша програма майстер пропонує більше 100 спеціалізованих курсів і два ступеня магістра в галузі управління та соціального управління, освіти та місцевого розвитку, входить до числа кращих в Бразилії вищої освіти персоналу поліпшення координації (CAPES). Також МВА є одними з кращих в Латинській Америці, відповідно до Journal AmericaEconomia (2012).

У 2014 році ми також зміцнили в бразильському сцені освіти з виходом нашого студентів і випускників 100% відстані. Тепер, ми пропонуємо навчання без кордонів, у більшій частині країни, з центрами, розташованими в штаті Мінас-Жерайс, Сан-Паулу, Мату-Гросу-ду-Сул і на північному сході. Серед переваг є наші інноваційні методики, індивідуальний і високий стандарт відносини з нашими студентами і зосередитися на кар'єрі і професійному розвитку.

У нас є 12 підрозділів, розташованих у стратегічних точках в містах Белу-Орізонті, Бетім, Contagem, Дівінополіс і Сеті Лагоас, пропонуючи курси, очні та відстані, бакалавр, випускник Технологія Випускний, аспірантів і технічних курсів пропонується через Pronatec - Національної програми по забезпеченню доступу до технічної освіти та зайнятості, Федерального уряду. Агрегати мають сучасні академічні прогалини, лабораторії для практичної діяльності, областях відносин і місце розташування.

Уна також обраний одним з 100 кращих місць для роботи в Бразилії, на 4-й рік поспіль (2011, 2012, 2013 і 2014 років), в GPTW інститут / журнал Times. У 2014 році дослідження, проведене GPTW в партнерстві з газетою Естадо-де-Мінас, журнал Encounter і ABRH-MG, Університет Центр також був названий одним з 30 кращих компаній для роботи в шахтах. Ці досягнення були можливо тільки при денному зобов'язання побудувати викладання і надихає середу навчання, яка пробуджує в людях пристрасть до повноцінного життя і поважати особливості кожного.

Розташування

Белу-Оризонті

Address
Campus Guajajaras
Rua Guajajaras, 175, centro

Белу-Оризонті, Штат Мінас-Жерайс, Бразилія

Белу-Оризонті

Address
Campus Liberdade
R. da Bahia, 1764 - Centro

30160-011 Белу-Оризонті, Штат Мінас-Жерайс, Бразилія

Белу-Оризонті

Address
Campus Barro Preto
Rua dos Goitacazes, 1159 - Barro Preto

30190-051 Белу-Оризонті, Штат Мінас-Жерайс, Бразилія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: