Pontifícia Universidade Católica do Paraná - PUCPR

Введення

Прочитайте офіційний опис

Сприяння досконалості у бразильській освіті

Освітнє перевага, інноваційне підприємництво та мульти- та міжкультурне навчання формують першочергові цілі PUCPR. Як наслідок, Католицький університет Патрики здобув національне та міжнародне визнання завдяки найважливішому рейтингу вищої освіти у світі: The Times Higher Education, який розмістив PUCPR серед найкращих університетів Бразилії. Маючи майже 60 років відданості вищій освіті та дослідженню, PUCPR є найбільшим приватним університетом вищої освіти в штаті Парана і одним з найбільш авторитетних університетів Бразилії.

107111_2012-059APC_3663.JPG

Огляд

23,000 студентів

1200 аспірантів

1650 викладачів

280 Навчально-дослідні лабораторії

PUCPR надає освіту кваліфікованим фахівцям, щоб діяти як лідер у суспільстві. Завдяки пропаганді етичних цінностей та відданості місцевим та регіональним співтовариствам, PUCPR встановила свою ідентичність, значною мірою сприяючи побудові кращого суспільства.

З часом PUCPR закінчила понад 100 000 студентів. Університет пройшов шлях до глобалізації шляхом інтеграції декількох культур і обміну знаннями на міжнародному рівні. PUCPR стає ключовим промоутером інновацій і зміцнює мережу, що стимулює обмін знаннями та прикладними дослідженнями.

Місія

Університет Католицького Парана, керуючись етичними, християнськими і маристськими принципами, має як місію розвиток і поширення знань і культури, а також сприяння всебічній і постійній кваліфікації громадян і професіоналів, відданих справі життя і прогресу суспільства. .

Бачення

Стати, до 2022 року, вищим навчальним закладом світового класу, з високим досвідом у викладанні, виробництві знань, послуг та соціальній значимості.

107112_2012-059APC_3620.JPG

Де ми є

PUCPR має чотири кампуси в штаті Парана, Бразилія, що є головним кампусом, розташованим у столиці штату Курітіба. Красивий і яскравий головний кампус щоденно ділиться спільнотою близько 40 тисяч людей, включаючи студентів, викладачів, дослідників і співробітників, і є визнаним центром освіти та досліджень.

Курітіба - це найбільше місто на півдні Бразилії. Столиця володіє однією з кращих ставок на зелені площі на душу населення в Бразилії. Близько 30 парків і лісів прикрашають місто і служать місцями для відпочинку і спорту. Місто також створило піонерські зусилля з утилізації відходів та сталого управління відходами в Бразилії. Плюс: громадський транспорт міста є світовим посиланням, оскільки його високошвидкісний автобус, який циркулює в ексклюзивних провулках, послужив натхненням для таких міст, як Богота (Колумбія), Мехіко (Мексика) і Лос-Анджелес (США).

Додаткові місця для кампусів - Марінга, Лондріна і Толедо. Maringá є третім за величиною містом в штаті Парана і одним з 50 кращих міст, які живуть у Бразилії, згідно з вимогами ООН за 2016 рік. Londrina є четвертим найбільш густонаселеним містом у південній Бразилії, з майже 600.000 мешканцями. Londrina є центром регіонального та національного розвитку, і кампус фокусується на діяльності, пов'язаної з агробізнесом. Місто Толедо, розташоване в західній Парана, є провідним виробником зерна в державі. Її населення складає до 130 тис. Жителів.

Глобальний PUCPR

Інтернаціоналізація відкриває двері університету у світ. PUCPR вважає, що необхідно вийти за межі кордону, щоб забезпечити доступність для всіх глобальних знань, досліджень і людського розвитку.

  • Партнерство з 240 вищими навчальними закладами по всьому світу.
  • 50 курсів викладаються англійською мовою в різних програмах для студентів.
  • Щорічно в університеті навчаються 500 студентів (вхідні та вихідні).
  • Наявність міжнародних факультетів та дослідників з усього світу в PUCPR.
  • Угоди з подвійним ступенем з університетами по всьому світу в галузі економіки, управління бізнесом, архітектури та містобудування, дизайну продукції, літератури, журналістики, реклами, маркетингу та мехатроніки.

Глобальні партнери

PUCPR має угоди про академічне співробітництво з більш ніж 240 університетами-партнерами з більш ніж 25 країн на всіх континентах, що надає студентам і викладачам з різних інституцій досвід бразильського академічного досвіду.

Дізнайтеся більше про міжнародні проекти PUCPR:

Англійський семестр

PUCPR є одним з перших вищих навчальних закладів у Бразилії, який пропонує академічні курси, що проводяться повністю англійською мовою як для міжнародної, так і для місцевої університетської спільноти.

Дружня програма

Ініціатива, розроблена студентами PUCPR, спрямована на надання допомоги іноземним студентам у їхній культурній та соціальній адаптації під час програми обміну.

Американська академія

Новаторська програма, в якій студенти починають навчання в Бразилії і роблять останні два-три роки в Сполучених Штатах, з можливістю подвійного ступеня. Партнерство між PUCPR і Кентським державним університетом (штат Огайо-США), яке приносить до Бразилії найбільш інноваційну програму в Латинській Америці.

PIBIC International

Дослідження можливостей для студентів та аспірантів. Дослідницька програма для студентів має на меті ознайомити студентів з науковими дослідженнями, а майстер ПІБІК зосереджується на талановитих студентів старших курсів, зацікавлених у здобутті ступеня магістра в PUCPR.

107113_2012-059APC_3638.JPG

Стратегічний план інтернаціоналізації

Інтернаціоналізація вищої освіти вже не є варіантом, а скоріше необхідністю для кожного університету, спрямованого на якість викладання, дослідження та розширення. Великі сучасні виклики суспільства, маючи місцевий вплив, мають глобальний масштаб - енергетику, стійкість, міста, здоров'я, права людини, серед інших - і тому їхні рішення залежать від формування лідерів з глобальним баченням і присутністю.

PUCPR вирішив взяти на себе це завдання, коли вибрав інтернаціоналізацію як інституційний пріоритет. У цьому сценарії ректорія, через проректори для наукових досліджень, випускних програм та інновацій, та офіс інтернаціоналізації створили пропозицію щодо інтернаціоналізації університету на період з 2016 по 2022 рік. План організований у дві осі: називається InPUC - інтернаціоналізація на території кампусу - і OutPUC - діяльність з зовнішньої інтернаціоналізації - кожна з трьома керівними принципами і доповнена планом заходів, деякі вже виконуються, а інші планується на майбутнє.

Пропозиція спрямована на те, щоб включити всю академічну спільноту, щоб зробити PUCPR справді університетом без кордонів.

Розташування

Курітіба

Address
R. Imaculada Conceição, 1155 - Prado Velho, Curitiba - PR, 80215-901
Brazil

Курітіба, Держава Парана, Бразилія

Лондріна

Address
Av. Jockey Club, 485 - Hipica, Londrina - PR, 86072-360
Brazil

Лондріна, Держава Парана, Бразилія

Марінга

Address
Av. Duque de Caxias, 1020 - Zona 7, Maringá - PR, 87020-025
Brazil

Марінга, Держава Парана, Бразилія

Толедо

Address
Avenida União, 500 - Jardim Coopagro, Toledo - PR, 85902-532
Brazil

Толедо, Держава Парана, Бразилія

Кент

Address
Kent State University
P.O. Box 5190, 850 University Esplanade, Kent, Ohio 44242

Кент, Огайо, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: