Прочитайте офіційний опис

Місто на постійному спостереженні за чогось нового.

Ріо-де-Жанейро завжди був огляд всього, що Бразилія.

Це точка, де сходяться культурне розмаїття, і театр, де всі країни, що ведуть культурні рухи та події влаштувати свої дебюти.

Ріо є домом для самби і боса-нова, руху до Бразилії сучасної архітектури і сучасного мистецтва, конкретної поезії і нео-реаліста "Кіно Ново".

Місто з багатою пластикові творчість, винахідницького потенціалу, захоплюючі колірні схеми і "знову винайшов" матеріали справжні знак Бразилія множинних ідентичностей.

Це спонтанне і не академічний вид дизайну на практиці, начебто crossdiscipline де мода, графічний дизайн і продукт зустрічаються в пошуках еволюції форм і досвіду.

У межах Ріо геній місця, СВУ зосередить свої навчальні програми прийняти не лише дизайн, мода, комунікації та візуальних мистецтв, а й інноваційних принципів стійкої архітектури та стратегічного і послуг дизайну.

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

Хочете вивчити маркетинг, і як мода? Хочете дізнатися про моду, а як про маркетинг? Її місце займає IED Rio. У спеціалізованому маркетинговому майні ви навчаєтесь маркети ... [+]

ЦЕЙ КУРС ПРИГОДИЛА НА ПОРТУГАЛЬНУ МОВІ. У супроводі професіоналів таких компаній як Vogue та Osklen, студент буде розробляти маркетинг та комунікаційний проект для модного бренда.

Через кілька зв'язків з ринком, студент буде мати поточне бачення області, і зможе як почати свій власний бренд, так і приєднатися до відділів комунікації компаній великої моди.

У партнерстві з Levi's, Професійний Майстер в Fashion Marketing пропонує студенту можливість зв'язатися з повсякденним життям однієї з найбільших в світі одягу компаній.... [-]

Бразилія Rio de Janeiro
Вересень 2019
Portuguese (Brazil)
Заочне навчання
400 години
Кампус
Детальніше англійською мовою

Cassino da Urca

IED Rio - Istituto Europeo di Design
Address
Av. João Luis Alves, 13 22291-090
Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro, Бразилія
Веб-сайт
Телефон
+55 21 3683-3786