Access Masters

Введення

Прочитайте офіційний опис

Весільний тур на 2018 Access Masters розпочинається 24 січня з подією в Брюсселі, пропонуючи майстрам-претендентам можливість зустрітися з кращими навчальними закладами.

У період з січня по квітень 2018 року тур дозволить потенційним кандидатам зустрітися з провідними міжнародними університетами та бізнес-школами на 17 подіях в Європі, Латинській Америці, Індії та на Близькому Сході. Екскурсія Access Masters буде вперше відвідати Берлін та Брюссель. Знайдіть повний графік на сторінці подій на accessmasterstour.com

Спеціальний навчальний досвід

Під час подій Access Masters студенти старших ступінь бакалавра або нещодавні випускники можуть відкрити для себе найкращу відповідність магістерської програми. Заходи поєднують ярмарок випускників шкіл, один-на-один зустрічі та консультаційні заняття, які дозволяють аспірантам досліджувати освітні можливості таким чином, що їм найкраще підходить.

Індивідуальні заходи дозволяють учасникам зустрітися з інсайдерами провідних бізнес-шкіл - директорами прийому, професорами, нинішніми студентами та випускниками. При цьому вони знаходяться в кращому становищі, щоб визначити найкращі програми для них і підвищити свої шанси на вступ. Один-на-один зустріч дає можливість дізнатися більше про індивідуальні програми магістрів бізнесу безпосередньо з джерела, відкрити для себе всі деталі, які найбільше важливі для вас, і порівняти різні точки зору та досвід.

Ярмарки Access Masters дозволяють учасникам дізнатися багато різних магістерських програм одночасно. Під час відкритого чесного формату майбутні заявники магістрів можуть зустрітися з усіма університетами-учасниками та отримати детальну інформацію про повний спектр своїх випускних програм, крім бізнесу та управління. Це забезпечує відчуття університетського середовища і міждисциплінарного досвіду, в який можна зануритися.

Але ці події не тільки допомагають майбутнім студентам знайти правильну програму. Аспіранти можуть також отримати вигоду від експертних відгуків щодо сильних сторін та напрямів для вдосконалення їх профілю МВА, професійних консультацій щодо того, як вибрати правильні програми, і що робить видатне застосування. Вони також можуть отримати практичні поради щодо підготовки тестів (GMAT, GRE, TOEFL, IELTS тощо), заявки на стипендію та інші варіанти фінансування.

Одним словом, Tour Access Masters Tour дає змогу краще вивчити, підготувати та розпочати навчання аспірантури.

Хто може скористатися

Заходи Access Masters призначені для того, щоб допомогти майбутнім студентам-магістам знайти програми магістрів, які краще підходять для них.

Організатори заохочують студентів, які навчаються на останньому році навчання в бакалаврах, а також останніх випускників, щоб приєднатися до цього заходу. Більшість магістерських програм вітають абітурієнтів, які не мають досвіду роботи. Однак, деякі програми орієнтовані на молодих фахівців, які вже мають близько двох років професійного досвіду, що мають відношення до передбачуваної галузі спеціалізації в аспірантурі.

Вільне володіння англійською мовою для академічних досліджень є обов'язковим, оскільки більшість програм, представлених на подіях Access Masters , викладаються англійською мовою.

Важливо також знати, що формат події "один на один" та ярмарки " Access Masters доступні для різних типів кандидатів.

Один-до-одного формату події призначений для потенційних студентів, які зацікавлені в бізнес-програм ступеня. Кандидати зв'язуються з бізнес-школами, які відповідають їх профілю та перевагам під час до 20-хвилинних зустрічей, які заплановані заздалегідь.

Ярмарки, з іншого боку, дозволяють кандидатам зустрітися з десятками представників шкіл, щоб дізнатися про різні магістерські програми. Ця різноманітність програм і форматів дає змогу програмі Access Masters допомогти великій кількості кандидатів вибрати свій шлях у житті.

Розташування

Сан-Паулу

Address
Alameda Santos, 1123 - Jardim Paulista
Сан-Паулу, Держава Сан-Паулу, Бразилія

Буенавіста

Address
Alameda Santos, 1123
Буенавіста, Штат Мексика, Мехіко

Мумбай

Address
462, Senapati Bapat Marg, Lower Parel
Мумбай, Махараштра, Індія

Мілан

Address
Piazza della Repubblica 20
Мілан, Ломбардія, Італія

Нью-Делі

Address
Barakhamba Avenue, Connaught Place
Нью-Делі, Делі, Індія

Париж

Address
2 place de la Defense CNIT - BP 210
Париж, Іль-де-Франс, Франція

Москва

Address
31A bld.1 Leningradsky prospect
Москва, Москва, Росія

Ріо-де-Жанейро

Address
Avenida Atlantica, 2600, Copacabana
Ріо-де-Жанейро, Держава Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Бейрут

Address
Бейрут, Губернаторство Бейрута, Ліван

Мюнхен

Address
Maximilianstraße 17
Мюнхен, Баварія, Німеччина

Медельїн

Address
Carrera 42a No. 1-15
Медельїн, Антіокія, Колумбія

Київ

Address
5, Alla Tarasova Street
Київ, Місто Київ, Україна

Брюссель

Address
Rue du Commerce 9
Брюссель, Бельгія

Ліма

Address
Av. Malecón de la Reserva 1035
Ліма, Регіон Кальяо, Перу

Бенгалуру

Address
Vivanta By Taj - MG Road
Бенгалуру, Карнатака, Індія

Богота

Address
Calle 73 No.8-60
Богота, Богота, Колумбія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія