Прочитайте офіційний опис

Міжнародний університет Сараєво є некомерційним незалежною установою вищої освіти, яке самостійно забезпечує фінансування для своєї роботи. Він пропонує освітні програми у всіх трьох циклах дослідження, а також спеціальні програми професійного розвитку в зареєстрованих областях.

ІКС акредитована національним Агентство з розвитку вищої освіти і забезпечення якості і внесені до державного реєстру акредитованих вищих навчальних закладів в Боснії і Герцеговині. Університет є асоційованим член Європейської асоціації університетів (EUA) і повний член Міжнародної асоціації університетів (IAU), Крім того, всі сім програм, представлених через Keystone акредитовані AQ Австрії протягом шести років станом на вересень 2016 року МСС слід чотири роки структура ступеня В магістрант рівень, Програми сумісні з Болонською системою і забезпечити вільний перенесення кредитів через ECTS. Ступінь бакалавра за IUS оцінюється в 240 кредитів. магістра Програма на МСС триває один рік і оцінюється в 60 кредитів.

Мовні вимоги

The мова спілкування і освіти на ЮС English, І всі абітурієнти потрібно доказ володіння мовою (IELTS 6 або TOEFL IBT 79). Студенти, які не мають такий рівень майстерності може вчитися в школі англійської мови, поки вони не будуть готові для їх викладачів вивчення мови мудрого.

Вартість участі

У магістрант рівень вартість програми починається з 3600 Євро з відповідними стипендіями. для магістра в галузі генетики та біоінженерії плата становить 3500 євро, Для програми Міжнародні відносини та Електрообладнання та електроніка, Плата 3000 євро.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

International University Of Sarajevo IUS

Електричні і Електроніки програма пропонує ступінь магістра наук в області електричної енергії і енергетичних систем, а також електроніки та вбудованих систем. ... [+]

Електричні і Електроніки програма пропонує ступінь магістра наук в області електричної енергії і енергетичних систем, а також електроніки та вбудованих систем.

Навчальна програма фокусується через пропоновані навчальні програми з прикладних аспектів досліджуваних тем. Таким чином, студент пропонується розробити повне уявлення про поле, яке відкрило б широкі можливості для його / її чи в промисловості, наукових установ або наукових досліджень і розробок. ... [-]

Боснія і Герцеговина Сараєво
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

International University Of Sarajevo IUS

На університетському рівні, в центрі уваги програми IR на світу і конфліктів і міжнародної безпеки. ... [+]

На університетському рівні, в центрі уваги програми IR на миру і конфліктів досліджень і міжнародна безпека.

Програма надає аспірант з навичками, необхідними для роботи в сучасному світі і досліджувати мотиви, методи і політику держав, що переслідують свої особливі інтереси на міжнародній арені і сил, що діють на форму і обмежити ці стани.

Програма також містить вельми успішним Літня школа з навчання з минулого, правосуддя перехідного періоду, примирення та інші пов'язані дисципліни. ... [-]

Боснія і Герцеговина Сараєво
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
International University Of Sarajevo IUS

Генетика і біоінженерія є одним з найбільш швидко зростаючих дисциплін і існує зростаюча потреба в генетику і біоінженер форми з сучасними технічними стандартами. Ми праг ... [+]

Генетика і біоінженерія є одним з найбільш швидко зростаючих дисциплін і існує зростаюча потреба в генетику і біоінженер форми з сучасними технічними стандартами.

Ми прагнемо навчати вільнодумні генетик і біоінженер, розуміючи локальні і глобальні проблеми, і делікатних про етичні питання.

Програма орієнтована на практичне застосування теоретичних рамок, що подаються на університетському рівні, спираючись на науково-дослідницьку руці і розвиток галузевих практик. Співпраця з промисловістю є однією з основних цілей програми для того, щоб додати в розчин ознайомлювальних навичок і розум набір досліджень спинок практичності. ... [-]

Боснія і Герцеговина Сараєво
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

International Relations Office of IUS