Shumen University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Шуменський університет імені Костянтина Преславського є продовжувачем давніх традицій в освіті, науці та культурі, що склалися протягом багатьох років. Концепція розвитку університету розпочалася з перших педагогічних курсів у Болгарії, і вона розвивалася через різні інституційні форми.

Шуменський університет імені Костянтина Преславського окреслює свій академічний профіль, успішно поєднуючи свій традиційний педагогічний напрям зі спеціальностями з гуманітарних та соціальних наук, гуманітарних, природничих, математичних, технічних та соціальних наук. Університет пропонує не тільки свої традиційні спеціальності, які були засвідчені протягом останніх навчальних років, але він також збагатив свої програми новими спеціальностями, що відповідають вимогам ринку праці. Shumen University постійно прагне до подальшої самореалізації з точки зору основних принципів інтеграції в європейському освітньому просторі.

Розташування

Industrialna Zona

Address
9700 Industrialna Zona, Shumen Province, Болгарія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: