L’École Supérieure de la Francophonie pour l'Administration et le Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

ESFAM був швидке та адекватне реагування на інституціональному франкофонії і Республіки Болгарія потреб в навчанні керівників вищої ланки в регіоні Центральної і Східної Європи після 1990 зіткнулися з важкими проблемами управління перехід. Рішення про створення ESFAM було прийнято 5 саміту глав держав і урядів з французької частки (Маврикій, жовтень 1993).

Інтеграції великого числа країн регіону в Європейському союзі, а також зростаючою складністю міжнародної обстановки вимагають лідерів, щоб зрозуміти не тільки функціонування організацій і ділового світу, але Крім того, щоб керувати цією складністю. Інновації, управління ризиками, інформаційна безпека, конкурентоспроможність, управління навичками і т.д., в даний час в повсякденному житті будь-якої організації. Завдяки його вченню, форма ESFAM в протягом 19 років висококваліфікованих менеджерів, з ініціативою, почуття відповідальності і солідарності.

Спочатку був відкритий в країнах Центральної та Східної Європи, ESFAM став центром академічних знань з міжнародним покликанням, посилання на освіту на французькій мові в області економіки і управління.

Курси ESFAM знаходяться на рівні Master 2 в управлінні організацією:

 • Магістр права-економіки-менеджменту, спеціалізація з менеджменту та ділового адміністрування, організована у партнерстві з університетом Нанта (Франція) ;
 • Ступінь магістра та знання у сфері громадських дій, професійного досвіду та досліджень, організованих у партнерстві з Université Toulouse 1 Capitole
 • Ступінь магістра права, економіки та менеджменту Соціальна та солідарна економіка, організована у партнерстві з університетом Ліон 2 (Франція) ;
 • Магістр права-економіки-управління спеціальності культурних галузей, організованих у партнерстві з університетом Ліона 2 (Франція) ;
 • Магістр з менеджменту, спеціалізація «Державне управління», курс:
  • Управління у справах Європи
  • Управління державних установ

Організований у співпраці з університетом Льєжа (Бельгія):

 • Майстер сталого територіального розвитку, туризм спеціальність управління і відпочинок, організоване у співпраці з університетом Корсика Паола (Францію) і кади Айяд університет Марракеша (Марокко).
 • Master International Transport, спеціальність Центральної та Східної Європи, організований у партнерстві з Університетом Париж 1 Пантеон Сорбонна (Франція).

набору студентів здійснюється на LAC 4 (240 ECTS). Тривалість курсу становить один навчальний рік. Заняття проводяться в Софії університетських професорів і фахівців з різних країн Франкофонії. Викладацький підхід заснований на інтерактивному підході, зосередивши увагу на тематичні дослідження, сценарії і рішення практичних завдань.

Навчання в ESFAM безкоштовно. У дослідженні, вартість якого порівнянна з вузами і європейських університетів subvensionnées з боку Agence Університетський франкомовних країн. Тільки залишається відповідальним студентського вкладу 750 євро в рік для фінансування житлового будівництва в університетському проживання, медичного страхування і транспортування від місця проживання до школи.

При певних умовах, студенти можуть отримувати стипендії, фінансовані різними організаціями (урядом Болгарії, AWEX-ІВБ європейських інститутів)

Розташування

Софія

Address
1, Rue Léopold Sédar Senghor
1618 Софія, Софійська міська провінція, Болгарія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія